Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Poljanac92

Ja sam pre cetiri godine drugaru, Ljupcetu92 sa foruma hakovao fb....pricamo nesto preko fona i padne mi na pamet da ga zezam, da mu hakujem fejs :D  promenim mu sifru i odjavim se sa njegovog naloga, on skapirao da nesto ne stima :D u medjuvremenu mu hakujem i mail da ne moze da promeni sifru za fejs :D posle dva minuta me zove da mi prica sta mu se desilo...ajde rekoh, evo ti sifra fejsa i mail-a :D :D  posle toga sam par puta vracao nekim poznanicima, kojima je kao neko hakovao :D
Msm hakovanje, ako to moze da se nazove hakovanje :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

Jagodinac

Ali ovo sto se meni desilo veceras jeste malo ozbiljnija prica. Napravljen je program tako da..ti mislis da se logujes na fb..a zapravo saljes njemu sifru i korisnicko 😊

Boban_m


UFF

da, bas moras ozbiljan haker moras da budes da bi ti neki "strucnjak" dao svoj username i password :D

Glava Dole

Citat: Boban_m poslato 28 Februar, 2017, 01:14
Klasican phishing...

Da, to je tek jos prostije napraviti... page source, prekopiras kompletan kod pocetne, nadjes neki sajt za phish strane, tako nesto bese i napravis za 10min... zato se niposto ne treba logovati na tudje linkove... iskljucivo na facebook.com...

Jagodinac

Pa na onom linku i jeste facebook.com  Jbg ljudi..upecao sam se..dobro je proslo..ispizdeo sam malo..ali sam naucio veeeeliku lekciju. :)

Glava Dole

A onda dalje neki dodatak ili izmenjeno neko slovo i slicno?

Jagodinac

Dodatak kao da je slika neka u pitanju..sve najnormalnije..zato sam i nastavio.. Imas u prethodnim postovima kako izgleda link. :)

Glava Dole

Nasao... jbg dobro uradjen hakerski posao... bitno da si resio :)
A moze inace fajl da se integrise u sliku bez vecih problema i posalje, to sam zaboravio... a isprobavao i to... samo cini mi se da nije onda klasicni format il tako nesto... zaboravio, davno bilo, kad sam tako kopao po nekim stranim forumima i skidao sve i svasta i jednom navuko neku tesku viruscinu... kad sam upalio antivirus pistalica je samo radila tititititititititit kad je nasao preko 2000 virusa i nista od podataka korisno nije ostalo neobrisano maltene, morao na kraju da formatiram sve komplet... i nikad mi vise nije palo na pamet da ulazim u te vode :D
Bas sad pre koji mesec isao ja kod dobre drugarice na rodj, tu joj novi decko, promenio se puno i ja ga nisam ni prepoznao... reko ja sam Milos, ko da ga vidim prvi put i pruzam ruku, on kaze gde si hakeru... i onda ukapiram da mi to u stvari drugar iz osnovne kom sam jos u sestom razredu(dakle pre 6-7-8god) hakovao pa vratio, on je bio iz drugog odeljenja a zamerio se mom najboljem drugu koji je pripao tom odeljenju kad su nas rasturili posle cetvrtog [rofl]

Jagodinac

Ma moze svasta nesto..mozes i da podneses zahtev za vracanje imejla..i da lepo sacekas :D problem nastaje ako ga je neko obezbedio telefonom..pa mu stigne sms da neko pokusava takve radnje. :D ali u 90% nista ne cuva. :D

Poljanac92

Citat: Jagodinac poslato 28 Februar, 2017, 02:59
Ma moze svasta nesto..mozes i da podneses zahtev za vracanje imejla..i da lepo sacekas :D problem nastaje ako ga je neko obezbedio telefonom..pa mu stigne sms da neko pokusava takve radnje. :D ali u 90% nista ne cuva. :D

Imas i ono da pri svakom ulogovanju, ti stize sms sa nekih sest cifara koje moras da uneses kako bi pristupio fejsu :D  isti fazon kao i na mailu sto ima :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

Ivicat

Cekaj malo Jagodinac. Pomenuo si da se slikaju gole. Ko, gde, sta? Koga bre briga za tvoj fb profil. :D

Jagodinac

Hahaha... Pa klinkice u danasnje vreme nisu normalne :D Posle mozes i da ucenjujes.. I da dobijes nesto od njih da bi izbrisao ..hahah 😈

dzimika

e brate mili ako jos moras da ih ucenjujes da bi ti dale,
to rade ili pacenici ili oni koji su ruzni toliko da im ni one ciganke kod plavog mosta ne bi dale za pare


ЯЭВОЛУТИОН

ovo drugo ne postoji...mislim za pare...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Vidim malo pre u kaplje voda sa slavine... pogledam kad ono mala rupica na samom telu cesme... sad i to moram da kupujem, menjam... [glavazid]

tamburski


Glava Dole

to sam stvarno i ja razmisljao, pa da osiguram i vezicama preko... al to privremeno a i ruzno... poznavajuci sebe to ce tako i da ostane... mora ipak druga slavina...

ЯЭВОЛУТИОН

probusis rupu narezes navoj pa uvrnes sraf sa epoxijem....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ikomline

GDE TI JE TA SLAVINA,kuhinja kupatilo

iz zida ili iz elementa