Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2017, 17:04
nije do 5000 veæ do 15000din :D :D :D
Ba¹ razmi¹ljam gde naðe 5...


@Ne¹iæ:
Kapiram da nije vratio lanèiæ... Ovde pravda ne ¾ivi odavno...

mi¹ko_kolo

Mislim da je smanjeno na 5, bilo je ranije 15.

balcan girl

dok sam radila bilo je 15, ne znam dal se menjalo nesto...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bobangsxr

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2017, 19:16
dok sam radila bilo je 15, ne znam dal se menjalo nesto...

Kako dok si radila  [dunce]

balcan girl

pa dok sam radila po zakonu nisu gonili po sluzbenoj duznosti lopove koji ukradu do 15000 dinara :D sad ne radim pa nisam u toku :D :D sad sam student :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2017, 17:04
nije do 5000 veæ do 15000din :D :D :D

Spu¹teno je na manji iznos.

Za te¹ku kraðu, koliko znam, bez obzira na iznos materijalne ¹tete mora da se goni po slu¾benoj du¾nosti. Jedino ako nisu imali dovoljno dokaza da optu¾e èoveka.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2017, 19:25
pa dok sam radila po zakonu nisu gonili po sluzbenoj duznosti lopove koji ukradu do 15000 dinara :D sad ne radim pa nisam u toku :D :D sad sam student :D :D

znaci bavila si se i ti sa leva ruka desni dzep? ;)

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2017, 19:25
pa dok sam radila po zakonu nisu gonili po sluzbenoj duznosti lopove koji ukradu do 15000 dinara :D sad ne radim pa nisam u toku :D :D sad sam student :D :D
Dakle ljudska srca procenjujes na ispod 15000....sram te bilo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Nije mi uopste jasno sto si ga tuzio ako vec znas ko je ?!

To se resava 1/1
;)

Lazic

Citat: Slaninar poslato 06 Februar, 2017, 19:34
Jedino ako nisu imali dovoljno dokaza da optu¾e èoveka.
Citat: nesic1 poslato 06 Februar, 2017, 15:26
decko priznao i rekao da ce da uzme od onog kome je prodao i da ce da vrati
Slaninice, ti nas definitivno zajebava¹...

bigbad86

Pisali mi kaznu Jagodinci, pu djubrad :P

nesic1

ma decko je uhvacen isti dan kad je opljackao i drugu zenu isto na ulici, inace 5k je da krades i nemislis, mada ovaj je ukrao preko 80k pa eto boli ga tuki seta se gradom i dalje

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 06 Februar, 2017, 23:00
Pisali mi kaznu Jagodinci, pu djubrad :P
Meni kad su pre 2 godine pisali, izvinjavali mi se do neba ¹to moraju da pi¹u... :D A mo¾da su samo plakali nad svojom sudbinom ¹to ne mogu da se dogovore... ;D

bigbad86

Ma 5000 kazna, na pola 2500, da rizikujem da dajem mito zbog 2500 neka hvala. A i imali onaj radar sa slikom, sad dal tu moze mito, ne znam, cuo sam da te slike ne mogu da se brisu, nisam hteo da rizikujem. Nego mi bedak sto me slikali 300 metara od ulaza u naseljeno mesto, vozio sam 61, mislim stvaaaarno, jos je u milosevu tolko prav put da je to osecaj kao da vozis 30. Probali odmah posle kazne da vozimo 50, pa ono je smesno, kao traktor si spor.

Lazic

U Milo¹evu, tj na onom pravcu pre, zaustavljaju Kragujevèani... :D Mene radar snimio u Bagrdanu na 55kmh, zato su se i izvinjavali...

Slaninar

Jedan od onih dana kad ni¹ta ne polazi za rukom. Jebem se celo popodne sa nekim bajsom. Svaki deo ili ne pasuje, ili je fal¹. Katastrofa.

Sutra popravni, na tenane...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Citat: Laziæ poslato 07 Februar, 2017, 21:25
U Milo¹evu, tj na onom pravcu pre, zaustavljaju Kragujevèani... :D Mene radar snimio u Bagrdanu na 55kmh, zato su se i izvinjavali...

Jagodinci, poznam ih po govoru. A i nase skoro sve znam likom. Nji`ovi sigurno .

dzimika

Gledam koliko mi izadje registracija ove godine za auto, 2002god, 1.9dci, 120ks, skoro 28000 bez tehnickog i provizije, reko ajd da pogledam koliko izadje registracija za audi a6, 2.0tdi, 2009god, 136ks, malo preko 30000din bez provizije i tehnickog, a vrednost, moj 1500e, audi 12000e

eclipse4

pa brate oces da se vozis u auto od 1500e moras i da platis taj luksuz :)