Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Koza je uglavnom dosta stara, mada ima da naleti nesto jako povoljno a mlado. Textil nisam mnogo gledao ali ima i to da se nadje.

mkt

Citat: bigbad86 poslato 29 Januar, 2017, 22:05
Otkud ja znam? Obilazi sve redovno. Kod nas su svi maltene na 500 metara jedan od drugog, izdvojim par sati jedan dan nedeljno i obidjem.
ma ok, mislio sam da neka radnja dovlaci bas za moto

PECA BMW

 
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Januar, 2017, 22:29
Ja sam dobio ponudu da radim moto opremu iz second Handa....Zena radi ve polovnu ski opremu pa od istog dobavljaca....narucio sam 25 kila da vidim sta dolazi...koza me ne zanima ....
Sve u svemu brojevi ne rade posao...bitan je mera unutrasnja duzina nogavica, dupla sirina struka (obim) i sirina butine....
U zavisnosti od kvaliteta dobijenog uzimacu klasu...alo uopste mugu da biram...jos je sve na dugom stapu....

tako je , izbegavaj kozu , moze samo modernije kozne jakne i pantalone . uglavnom ne mozes da biras robu vec sta god ti donesu .

pre neki dan sam u second nasao brutalnu jaknu IXS top model kao nova za 2000 din , jbg broj manja , drugar kupio i odmah preprodao za 50 e ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86

Pa sto ne preproda ti lebac ti razani poljubim? :D

BOKYBOY

...zimoca...isto i juce...i prekljuce... [veryangry]

Lazic

Citat: clutch&brake poslato 29 Januar, 2017, 21:27
Citat: UFF poslato 29 Januar, 2017, 21:25
:o peca i dzimika kompletni idijoti?  [rofl]

I ja sa njima. Prebaci u domaci but i guz 😂😂😂😂😂
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Ja sam odmah znao kome si odgovorio... :D :-*

mkt


mi¹ko_kolo

Unuk Steve mirijevca, Sa¹a. Jeste dve i 1/2 'iljade ali namesti kako valja. Kuæa mu je ispod mirijevske crkve, gleda na novi deo Mirijevskog bulevara, ulica paralelna sa njim. Oko 100 metara ka Karaburmi ni¾e onih sala za svadbe.

mkt

malo cu da iskuliram da vidim dal ce da popusti

Bojan

Citat: PECA BMW poslato 29 Januar, 2017, 19:56
Vec dugo trazim po oglasima da naletim na neke pantalone da kupim ali ovi proizvodjaci moto opreme me strasno nerviraju .
Sve sto nadjem da mi u struku dobro nogavice su predugacke , a tu nema opcija skracivanja .

Gde bre vi kupujete pantalone za debele i kratke ljude ?

(opcija mrsavljenje ne dolazi u obzir)
Uglavnom svi proizvodjaci imaju opcije za debele a kratke i za visoke i tanke
http://www.jafrum.com/motorcycle-pants/short-size-pants

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Februar, 2017, 14:46
Unuk Steve mirijevca, Sa¹a. Jeste dve i 1/2 'iljade ali namesti kako valja. Kuæa mu je ispod mirijevske crkve, gleda na novi deo Mirijevskog bulevara, ulica paralelna sa njim. Oko 100 metara ka Karaburmi ni¾e onih sala za svadbe.
Ispod "AS Laziæ"...

mareskin

Citat: Bojan poslato 04 Februar, 2017, 15:33
Citat: PECA BMW poslato 29 Januar, 2017, 19:56
Vec dugo trazim po oglasima da naletim na neke pantalone da kupim ali ovi proizvodjaci moto opreme me strasno nerviraju .
Sve sto nadjem da mi u struku dobro nogavice su predugacke , a tu nema opcija skracivanja .

Gde bre vi kupujete pantalone za debele i kratke ljude ?

(opcija mrsavljenje ne dolazi u obzir)
Uglavnom svi proizvodjaci imaju opcije za debele a kratke i za visoke i tanke
http://www.jafrum.com/motorcycle-pants/short-size-pants

Problem je samo naæi takav izbor u Srbiji. Te¹ko da mogu da kupim, a da ne probam. Sve su mi dimenzije van standarda.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PECA BMW

Citat: Bojan poslato 04 Februar, 2017, 15:33
Citat: PECA BMW poslato 29 Januar, 2017, 19:56
Vec dugo trazim po oglasima da naletim na neke pantalone da kupim ali ovi proizvodjaci moto opreme me strasno nerviraju .
Sve sto nadjem da mi u struku dobro nogavice su predugacke , a tu nema opcija skracivanja .

Gde bre vi kupujete pantalone za debele i kratke ljude ?

(opcija mrsavljenje ne dolazi u obzir)
Uglavnom svi proizvodjaci imaju opcije za debele a kratke i za visoke i tanke
http://www.jafrum.com/motorcycle-pants/short-size-pants

Znam da ima i jakne i pantalone daju isti broj ali duze i krace , nego ja gledam neke polovne da nadjem , novo znam gde ima da se kupi ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 04 Februar, 2017, 15:41
Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Februar, 2017, 14:46
Unuk Steve mirijevca, Sa¹a. Jeste dve i 1/2 'iljade ali namesti kako valja. Kuæa mu je ispod mirijevske crkve, gleda na novi deo Mirijevskog bulevara, ulica paralelna sa njim. Oko 100 metara ka Karaburmi ni¾e onih sala za svadbe.
Ispod "AS Laziæ"...
Taj! ;D

Ostoja

Meni je to skroooz sumnjivo, èim ima veze sa Laziæem (ili je isti u blizini) ima da te upropaste naèisto, be¾i odatle, uroka radi...

[rofl] [rofl] [kralj]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mkt


nesic1

evo epilog srbije drzave lopova i lopovske vlasti koja moze da mi se naduva ku.r..ca
(ako se neko seca kad su mi kevi ukrali zlatno lance sa vrata u sred bela dana, decko priznao i rekao da ce da uzme od onog kome je prodao i da ce da vrati)

stigla je presuda


mareskin

Citat: nesic1 poslato 06 Februar, 2017, 15:26
evo epilog srbije drzave lopova i lopovske vlasti koja moze da mi se naduva ku.r..ca
(ako se neko seca kad su mi kevi ukrali zlatno lance sa vrata u sred bela dana, decko priznao i rekao da ce da uzme od onog kome je prodao i da ce da vrati)

stigla je presuda

...

I onda da bude¹ po¹ten i da se osloni¹ na institucije dr¾ave.
Valjda samo kod nas neko veruje lopovu da æe da uradi ne¹to po¹teno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jagodinac

Daleko bilo... Srbija ispade jos i najbolja zemlja za zivot..zdravstveno je besplatno..a drzava ti je omogucila da dnevno ukrades do 5000 din.. Gde ces lepse....sramota !

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!