Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Pa moram da donosim pivo kad kod Dragane samo rakiju piju....da mi ne ostanes zedna....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

hahahaha ma ti si divaaaan :D hvala sto brines :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

Jebeni exide akumulator u autu, crko je taèno po isteku garancije od 36 meseci  [veryangry]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

postoji zanimanje koje se zove "inzinjer garancije" i bavi se projektovanjem garancije za proizvode....znas oni naprave isti akumulator sa deset kvalitativnih razreda....i onda testiraju koji crkava odmah posle isteka projektovane garancije....to je onaj koji posle prodaju na traistu....oni obicno traju nesto duze....tak poneki crkne pre roka....zato mu moras pomoci da crkne pre roka....idealno je izvuci tecnost iz jedne celije i sipati nesto sto ce je ubiti...a zatim izvuces to i sipas tecnost koju si izvadio....i dobijes nov akumulator...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Iskusno... :D Najslaðe mi je kad bilo ¹ta crkne pred istek garancije... Pro¹log leta dva telefona kod onih prevaranata u telenoru...

mrle

ja sam reklamirao akumulator poslednjeg dana garancije u 15:55, a servis radi do 16h (ili je bilo 16:55, a radi do 17h).
Video sam da mi akumulator na Puntu ne radi ba¹ najboje, a bilo letnje vreme. A akumulator mi dao tast, pogleda on po fiokama i naðe raèun. I sluèajno vidimo da je poslednji dan.
Upalio ga 20-30 puta sa upaljenim farovima, dr¾ao malo upaljene farove i pravac u servis. Testirali ga, videli da nije dobar (nije se napunio od vo¾nje do servisa), dali mi odmah zamenski i pozvali me kroz nekoliko dana da doðem po nov.

bigbad86

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Januar, 2017, 13:42
....idealno je izvuci tecnost iz jedne celije i sipati nesto sto ce je ubiti...a zatim izvuces to i sipas tecnost koju si izvadio....i dobijes nov akumulator...

A sta raditi ako oni kazu da je crko zbog neceg levog a ne zbog toga sto si ti uradio? Znam da mnogima kada su neki jeftiniji uredjaji, samo lupe neki kvar bez da ga otvaraju. Tipa usla voda u lap top sto nemas mogucnosti da dokazes da nije tacno.

ЯЭВОЛУТИОН

Akumulator se ne otvara....nema nacina da utvrde zasto je crkao pri tome je svaki djubre od prvog dana kada ga kupis, osim ako ga ne uzmes preko od ovlascenog dilera....ja sam par puta iz mrtvih vadio akumulatore od preko....ovi nasi kad umru mrtvi su ko dodo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

 Mislim na to sjebao si mu celiju namerno, a oni kazu doboko praznjenje a ti ne smes da kazes da si celiju namerno sjebao...

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 24 Januar, 2017, 15:14
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Januar, 2017, 13:42
....idealno je izvuci tecnost iz jedne celije i sipati nesto sto ce je ubiti...a zatim izvuces to i sipas tecnost koju si izvadio....i dobijes nov akumulator...

A sta raditi ako oni kazu da je crko zbog neceg levog a ne zbog toga sto si ti uradio? Znam da mnogima kada su neki jeftiniji uredjaji, samo lupe neki kvar bez da ga otvaraju. Tipa usla voda u lap top sto nemas mogucnosti da dokazes da nije tacno.
Vi¹e puta su mi priznali garanciju i ako je ureðaj plivao, nikad mi nisu odbili a da nije... :D Èak i moderne telefone koji imaju unutra neki kao lakmus koji poplavi kad se skvasi, a inaèe je bele boje... ;D

bigbad86

Verovatno vide da si naopak covek pa priznaju i da su Djindjica ubili :P

Lazic

Jok bre, ja fin i dobrica, ljubazan... ;D

viper

Stavio sam akumulator na punjaè, oko pozelenelo i bolje vergla i lak¹e pali izgleda da nije umreo skroz. [yahoo]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Biker-Boy

#21613
Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2017, 22:54
Jok bre, ja fin i dobrica, ljubazan... ;D
I ¹varcika je bio fin i ljubazno zamolio lika da mu da odecu, cizme i motor  ;D
I onda je pocela zurka  [panic]
! No longer available
I feel the need..... the need for speed !!!

TEEfqd

to je jedini film uz koj sam zaplakao. poslednja scena, kad sam bio mali. remek delo

Ostoja

Moja æerka (imala je pet-¹est godina) je neute¹no plakala, jedva je doèekala sledeæi nastavak samo da vidi da je ¾iv i naravno, dalje je nije interesovalo...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Cetnik011

Eto, srecan je covek koga Bog ukorava! Neodbacuj opomene svemocnog! Jer on zadaje rane, ali ih previ

Cetnik011

Eto, srecan je covek koga Bog ukorava! Neodbacuj opomene svemocnog! Jer on zadaje rane, ali ih previ

UFF

Citat: Cetnik011 poslato 25 Januar, 2017, 22:53
POLUDEH !!!!!

! No longer available

ako mu ta varijanta ne odgovara nek se odseli u vukojebinu da zivi u sumi u drvenoj kolibi i problema nema

nemas pare za meso?

pa ne trebaju ti, ali moras sam da ga ulovis, oderes i spremis

a on bi kremice, pomadice, garderobu, picke materine i jos na more da ide?

Darko

Italijani i struja .... hahahaha

Crko mi levi grejac retrovizora !

Al mi izmamilo osmeh sto je ogledalo sa grejacem 560 din - novo .
Hahahah ... menjaza za 3 min i rokavela