Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Mislim da bi prolazak kroz redovnu sudsku proceduru i provlacenje imena i slike kroz medije bilo dovoljno.

mareskin

Citat: kosta66 poslato 04 Januar, 2017, 16:25
i moji kad su bili klinci, dobijali ovake poklone iz inostranstva. sitne deèije radosti. onaj ko je ovo 'popljaèko' bi trebao da bude ladno streljan.

Seæam se kako se 90-ih grabila pomoæ za izbeglice u Crvenom krstu. Kako su ljudi potpisivali blanko prijemnice da bi dobili bilo ¹ta.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Januar, 2017, 15:48
Koliko kw?


96kw


Citat: Ostoja poslato 04 Januar, 2017, 16:01
Puno konja, puno para, jebi ga...

pa mislio da da najvise utice kubikaza a potom godiste
uostalom nije to ni skupo nego znas ono kao vozim bmw limuzinu pa dam 30k za reg i to mi je ok ili sam jos jeftino prosao :)
ali vozis malu kantu od pola auta star vise od 10 godina i ispod 2000ccm a oni te ipak klepe po usima  [neampojma]

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 04 Januar, 2017, 16:33
Mislim da bi prolazak kroz redovnu sudsku proceduru i provlacenje imena i slike kroz medije bilo dovoljno.

Ma da, a on je tolika moralna gromada i ljudski integritet, da bi ga provlacenje kroz medije strasno potreslo.  :)
Mislim da je redovna sudska procedura ipak bolja, posle 26-te krivicne prijave, sudija ce mu dati zestoki ukor i zapretiti uslovnom od mesec dana, pa ce on strasno da se uplasi posledica, i odmah prestati to da radi.  [rofl]
Nema nista dok ga, kao nekad, paduri u civilu ne uvuku u mracni haustor na "razgovor", pa ti lepo plasticno objasne sta te ceka ako jos jednom samo levim uvetom mrdnes. [policaja] :)

Slaninar

Citat: UFF poslato 04 Januar, 2017, 17:22
Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Januar, 2017, 15:48
Koliko kw?


96kw


Citat: Ostoja poslato 04 Januar, 2017, 16:01
Puno konja, puno para, jebi ga...

pa mislio da da najvise utice kubikaza a potom godiste
uostalom nije to ni skupo nego znas ono kao vozim bmw limuzinu pa dam 30k za reg i to mi je ok ili sam jos jeftino prosao :)
ali vozis malu kantu od pola auta star vise od 10 godina i ispod 2000ccm a oni te ipak klepe po usima  [neampojma]

Ispod dve litre, ali verovatno preko 1500. Trebalo bi da je ovaj kalkulator precizan, pa se i pre kupovine kola mo¾e skontati koliko æe ko¹tati registracija i obavezno osiguranje:
http://www.registracija-vozila.rs/kalkulator-registracije-vozila
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

neki pop je pokrao paketiæe, uapsila ga murija. bravo murija.

Lazic


Boban_m

Citat: Hattrick poslato 04 Januar, 2017, 17:30
Citat: Boban_m poslato 04 Januar, 2017, 16:33
Mislim da bi prolazak kroz redovnu sudsku proceduru i provlacenje imena i slike kroz medije bilo dovoljno.

Ma da, a on je tolika moralna gromada i ljudski integritet, da bi ga provlacenje kroz medije strasno potreslo.  :)
Mislim da je redovna sudska procedura ipak bolja, posle 26-te krivicne prijave, sudija ce mu dati zestoki ukor i zapretiti uslovnom od mesec dana, pa ce on strasno da se uplasi posledica, i odmah prestati to da radi.  [rofl]
Nema nista dok ga, kao nekad, paduri u civilu ne uvuku u mracni haustor na "razgovor", pa ti lepo plasticno objasne sta te ceka ako jos jednom samo levim uvetom mrdnes. [policaja] :)
Sta mislis sad, da li bi pop vise volio da je popio anonimno peglanje od murije ili krivicnu+negativni publicitet?

Lazic


Hattrick

Citat: Boban_m poslato 04 Januar, 2017, 18:11
Sta mislis sad, da li bi pop vise volio da je popio anonimno peglanje od murije ili krivicnu+negativni publicitet?

Sto se vise rasplice prica, sve mi je skandaloznija. Ako je stvarno pop (ili propovednik neke crkve stagod), pa to treba osedlane jasiti javno na trgu kao Micunovic nekada. I treba da se oglasi njegov nadredjeni da objasni kakve sankcije misli da mu aplicira, osim ovih drzavnih koje ce svakako (nadam se) pasti. Ovo je stvarno zalost i sramota, uzeti od siromasne dece, i ritati na ovakav nacin nesto sto bi njima predstavljalo radost.

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 04 Januar, 2017, 18:15
nije zaslu¾io anonimno

Bogami nije, treba mu uraditi sve navedeno u poslednjih 20 posta, i to zajedno. :D

idanijel

Koji je to uffe agregat u polu?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: idanijel poslato 04 Januar, 2017, 21:48
Koji je to uffe agregat u polu?

ovaj sa 6 brzina, ide isti takav i u par vecih limuzina


http://image.prntscr.com/image/03aa565aef0e464b9d8de78d720ba099.png

bigsheki

krenem za nemacku,pred granicom mi covek kaze da mi je guma malo izduvana,resim to i nastaavim dalje,na granici dvah cekanje.prodjem i to,na ulazu u austriju me na 110km/h opici radar na autoputu gde je 130...verovatno smanjili na 100 radi ko zna cega.posle beca legnem oko ponoci da odmorim kad napadose me dvojica,jedan razbio staklo a drugi mi probusio gumu.hteli da me opljackaju ali sam skocio na svirenu i probudio par kamiondzija pa su pobegli...bili neko madjari posle mi rekli panduri,videli na kamerama sve.i eto....kada sam sve to sabrao bas me izbacilo zesce iz svega,a ne samo iz takta :) bilo,proslo,idemo dalje

mrle

Citat: bigsheki poslato 05 Januar, 2017, 01:34
krenem za nemacku,pred granicom mi covek kaze da mi je guma malo izduvana,resim to i nastaavim dalje,na granici dvah cekanje.prodjem i to,na ulazu u austriju me na 110km/h opici radar na autoputu gde je 130...verovatno smanjili na 100 radi ko zna cega.posle beca legnem oko ponoci da odmorim kad napadose me dvojica,jedan razbio staklo a drugi mi probusio gumu.hteli da me opljackaju ali sam skocio na svirenu i probudio par kamiondzija pa su pobegli...bili neko madjari posle mi rekli panduri,videli na kamerama sve.i eto....kada sam sve to sabrao bas me izbacilo zesce iz svega,a ne samo iz takta :) bilo,proslo,idemo dalje

imam ribu za tebe


Citat: mrle poslato 04 Januar, 2017, 09:55
kad ti se ne da, neæe te ni¹ta u ¾ivotu, pa ni smrt

http://www.blic.rs/vesti/beograd/incident-u-beogradu-devojka-21-prvo-skocila-pod-tramvaj-pa-sa-nadvoznjaka-i-na-kraju/ebwzzvh

Lazic


mi¹ko_kolo

Ja mislio da mu nudi¹ ciganèicu, da razbije maler.

Lazic


Hattrick

Citat: bigsheki poslato 05 Januar, 2017, 01:34
krenem za nemacku,pred granicom mi covek kaze da mi je guma malo izduvana,resim to i nastaavim dalje,na granici dvah cekanje.prodjem i to,na ulazu u austriju me na 110km/h opici radar na autoputu gde je 130...verovatno smanjili na 100 radi ko zna cega.posle beca legnem oko ponoci da odmorim kad napadose me dvojica,jedan razbio staklo a drugi mi probusio gumu.hteli da me opljackaju ali sam skocio na svirenu i probudio par kamiondzija pa su pobegli...bili neko madjari posle mi rekli panduri,videli na kamerama sve.i eto....kada sam sve to sabrao bas me izbacilo zesce iz svega,a ne samo iz takta :) bilo,proslo,idemo dalje

Znaci i u Jevropi drumski razbojnici aktivni, ko za vreme Turaka. Samo fali Musa Kesedzija.  :)