Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mrle poslato 03 Januar, 2017, 13:02
Citat: Laziæ poslato 03 Januar, 2017, 12:59
Samo devet majki?
svaka majka po devet jugoviæa, to je 81 + njih 9 doðemo do 90 jebanja.
Ne vreðaj majku Jugoviæa... :D

UFF

"prièanje masnih viceva koleginici na poslu, ali samo ako ona sama ne prihvata taj naèin komunikacije, a za to je kazna 3 godine"  [rofl] vazi


"Novo krivièno delo progananje – ka¾njaveèe se sa do pet godina zatvora svi koiji proganjaju osobe fizièki ali i putem dru¹tvenih mre¾a"

smara te neko na fejsu ti ga prijavis i on dobije 5 godina?  [facepalm] sta lupetaju bre ove budale?  [ludak] pa za ubistvo dobijes 5 god a ne za pretnje ili uznemiravanje

mrle

Citat: Laziæ poslato 03 Januar, 2017, 13:07
Citat: mrle poslato 03 Januar, 2017, 13:02
Citat: Laziæ poslato 03 Januar, 2017, 12:59
Samo devet majki?
svaka majka po devet jugoviæa, to je 81 + njih 9 doðemo do 90 jebanja.
Ne vreðaj majku Jugoviæa... :D

nisam mislio na nju, nego onako figurativno.

Lazic

Citat: UFF poslato 03 Januar, 2017, 13:14
"prièanje masnih viceva koleginici na poslu, ali samo ako ona sama ne prihvata taj naèin komunikacije, a za to je kazna 3 godine[rofl] vazi


"Novo krivièno delo progananje – ka¾njaveèe se sa do pet godina zatvora svi koiji proganjaju osobe fizièki ali i putem dru¹tvenih mre¾a"

smara te neko na fejsu ti ga prijavis i on dobije 5 godina?  [facepalm] sta lupetaju bre ove budale?  [ludak] pa za ubistvo dobijes 5 god a ne za pretnje ili uznemiravanje
Veæ sam skupio 8 godina robije... ;D Oh, wait, koleginice se nisu bunile, samo crvenele i kikotale se, onda samo 5 godina... ;D

Ostoja

@Mi¹ko
Matorim, definitivno, da nisam nedavno sklapao pomenuti auto i da mi nisu pukle one plastiène "u¹i" na senzoru, jo¹ bih i razumeo...
Kreèana bato, spojio sam na masu...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

idanijel

Pogled na sliku, Belgijanci izvrsavaju smrtnu kaznu u Kongu nad deèakim

Lazic


Bori¹a

Citat: bigbad86 poslato 03 Januar, 2017, 01:55
Jel zna neko kako ovo da se sredi? Prilicno sam siguran da napolju nije 360 stepeni. Nije uvek ista cifra. Prvo je pokazivalo tri crte ovako - - - a sada pokazuje neke cifre od 300 do 500. Jel zna neko sta bi moglo da bude? Opel Zafira 2002 1.6 16V



opelcina.... i kod mene u firmi na pikapu riknuo, isto se desava

mi¹ko_kolo

Citat: Ostoja poslato 03 Januar, 2017, 14:26
@Mi¹ko
Matorim, definitivno, da nisam nedavno sklapao pomenuti auto i da mi nisu pukle one plastiène "u¹i" na senzoru, jo¹ bih i razumeo...
Kreèana bato, spojio sam na masu...
;D

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Ovo bre treba maljem u tintaru, bez suvisne price.

UFF

koliko glup treba da budes da tako nesto uradis jbt?
kao da ces se ovajdis u picku materinu
a ako si vec uradio sto ne spali pakete bar nego ih baci tako debil?  [facepalm]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


mali_zmaj

Moj sin u udru¾enju redovno dobija te paketiæe i redovno doðe èestitka na engleskom i potpisom od te djece koja su poslala paket..,sva¹ta znaju poslat,al nikad gluposti..,
jin-jang

UFF

registracija za usrani polo 30k
i to bez nove saobracajne i tablica
jebem ti drzavu


Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Kostić

i moji kad su bili klinci, dobijali ovake poklone iz inostranstva. sitne deèije radosti. onaj ko je ovo 'popljaèko' bi trebao da bude ladno streljan.

mali_zmaj

jin-jang