Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

ukoèila me desna noga, opet. De¹ava mi se s'vremena na vreme...
jedva sam se dovukao na posao.

Glava Dole


Biker-Boy

Umesto policija sa lisicama da ga saceka, kriminalac docekan sa popovima, hlebom i solju.... [ludak] [samoubistvo]
Covek ni sam ne zna koliko je pokrao i sad puj pike ne vazi, a meni stizu opomene ako kasnim sa strujom nekoliko dana
sve im jebem....

I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

veliki lopovi zavrse u politici a mali u zatvoru.....davno izreceno..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

za to treba brate da strpaju u zatvor one sto su podigli optuznice protiv njih a nisu nista uradili.ako je kriv zatvor ako nije kriv pozdravis ga.

sad treba tuziti drzavu sto je morao da pobegne iz zemlje jer je znao da nije kriv i sto je morao da zivi u izgnanstvu....

nego....jel pickousti osudio nekod od pohapsenih?samo ih je smirio i saterao u cose da moze da preuzme sve kako on tako i onaj majmun vlasnik firme Asomacum jebo im pas mater!

e pa iz inata puna podrska karicu i nadam se da ce im nabiti onaj krastavac i paradajz u dupe vucicarsko i dinkicansko i nadam se da ce mu drzava isplatiti milionsku stetu...samo iz pickoustinog i dinkicevog dzepa,tj oduzimanje imovine!!!

Biker-Boy

Nazalost, bojim se da ako i bude nesto od toga da ce da ide preko ledja naroda, kako to uvek i biva.
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 31 Decembar, 2016, 03:04
e pa iz inata puna podrska karicu i nadam se da ce im nabiti onaj krastavac i paradajz u dupe vucicarsko i dinkicansko i nadam se da ce mu drzava isplatiti milionsku stetu...samo iz pickoustinog i dinkicevog dzepa,tj oduzimanje imovine!!!

Jasno ti je da sve ¹to dr¾ava plaæa ide od na¹ih para? Manje za bolnice, puteve, ¹kole. Ne misli¹ valjda da æe Vuèiæ od plate da odvaja?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivicat

Bio sinoc na proslavi sa firmom. Repertoar je bio: bela ciganka, vadi vadi pare itd.  [samoubistvo]
Danasnji mladi su otisli u out definitivno.

Ostoja

Nisu nisu...
Doðe mi preksinoæ najmlðe dete (9god.) i ka¾e "daj mi neki disk roka, al' stranog, da slu¹am kod sebe u sobi. I slu¹a dete Rainbow...
A najstarija je neko veèe bila na koncertu "S vremena na vreme"....
Nije sve tako crno, ima jo¹ iznimki.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Boban_m


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Ostoja

Sviraju, da ne poveruje¹....
Èak smo Ljubu rasplakali na kraju koncerta...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Joker

Citat: Slaninar poslato 31 Decembar, 2016, 07:37
Citat: eclipse4 poslato 31 Decembar, 2016, 03:04
e pa iz inata puna podrska karicu i nadam se da ce im nabiti onaj krastavac i paradajz u dupe vucicarsko i dinkicansko i nadam se da ce mu drzava isplatiti milionsku stetu...samo iz pickoustinog i dinkicevog dzepa,tj oduzimanje imovine!!!

Jasno ti je da sve ¹to dr¾ava plaæa ide od na¹ih para? Manje za bolnice, puteve, ¹kole. Ne misli¹ valjda da æe Vuèiæ od plate da odvaja?

Dobija deonice Komercijalne banke... U prevodu, dobija Komercijalnu banku za sebe..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ostoja poslato 31 Decembar, 2016, 13:33
Nisu nisu...
Doðe mi preksinoæ najmlðe dete (9god.) i ka¾e "daj mi neki disk roka, al' stranog, da slu¹am kod sebe u sobi. I slu¹a dete Rainbow...
A najstarija je neko veèe bila na koncertu "S vremena na vreme"....
Nije sve tako crno, ima jo¹ iznimki.

daj mu disk sa Danzig-om ili Cult....da cuje kako moze da zvuci rock
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

A ne brini, doæi æe i to na red, bitno je da nam je to normalno....
Sklepali smo neku liniju i policu pa mu sad muzika drnda po ceo dan, bitno je da nije "seljana", kako on ka¾e....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

bigbad86


Ostoja

@Bigbad86
Hvala.
Uglavnom su mi sva deca upuæena u takvu vrstu muzike.
Najstarije i najmlaðe dete su favoriti... ;)
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: Ivicat poslato 31 Decembar, 2016, 13:23
Bio sinoc na proslavi sa firmom. Repertoar je bio: bela ciganka, vadi vadi pare itd.  [samoubistvo]
Danasnji mladi su otisli u out definitivno.
Nikad èuo te "pesme", ali misim da i ne ¾elim... Jebe¹ 21-vi vek...






Citat: Joker poslato 31 Decembar, 2016, 17:49
Citat: Slaninar poslato 31 Decembar, 2016, 07:37
Citat: eclipse4 poslato 31 Decembar, 2016, 03:04
e pa iz inata puna podrska karicu i nadam se da ce im nabiti onaj krastavac i paradajz u dupe vucicarsko i dinkicansko i nadam se da ce mu drzava isplatiti milionsku stetu...samo iz pickoustinog i dinkicevog dzepa,tj oduzimanje imovine!!!

Jasno ti je da sve ¹to dr¾ava plaæa ide od na¹ih para? Manje za bolnice, puteve, ¹kole. Ne misli¹ valjda da æe Vuèiæ od plate da odvaja?

Dobija deonice Komercijalne banke... U prevodu, dobija Komercijalnu banku za sebe..
Znaèi kraj... Za koj moj proæerdah 42 godine ¾ivota ovde...

Ivicat

#21359
Citat: Laziæ poslato 01 Januar, 2017, 03:50
Citat: Ivicat poslato 31 Decembar, 2016, 13:23
Bio sinoc na proslavi sa firmom. Repertoar je bio: bela ciganka, vadi vadi pare itd.  [samoubistvo]
Danasnji mladi su otisli u out definitivno.
Nikad èuo te "pesme", ali misim da i ne ¾elim... Jebe¹ 21-vi vek...

Da si samo video u kakvu su ekstazu padali kada je pocelo ovo:

! No longer available

Ja sam onu izreku, Ne moze ona da bude toliko ruzna koliko ja mogu da budem pijan, hteo da malo izmenim u, Ne moze pesma da bude toliki uzas koliko ja mogu da budem pijan. Ali uzalud bese moj trud. Ja pijan odoh kuci a kosmar i danas traje :D