Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Danas imali zajednièku probu u SC i na sred probe - tiiiiing! Oseæaj u nozi kao da je pukla struna!

UFF

sad ce zmaj da ti napise da vise ne mozes da skakuces za pare i da ce drzava da ti placa da lezis kuci

PECA BMW

Citat: UFF poslato 05 Decembar, 2016, 22:15
sad ce zmaj da ti napise da vise ne mozes da skakuces za pare i da ce drzava da ti placa da lezis kuci

jedno osiguranjce :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

trolololo .... vi se zajebavate sa covekovom povredom .....
:D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Nadalina

Danas je bila sahrana super mi druga, decka sa kojim sam maltene zivela u Bg - odrasli zajedno, on i buraz mu zive u istoj ulici gde i mi i u Bg i u rodnom gradu, sto ce reci da smo uglavnom vidili nonstop kod mene u stanu jer - hej, internet nam je vrh... u cetvrtak smo se i dopisivali i prozivali nesto i zezali ujutru po vasem vremenu, da bi ga brat njegov nasao bezivotnog u stanu im kad je u subotu dosao iz Nemacke sa puta...
24 godine... zdrav, normalan, divan... da bi se ispostavilo autopsijom da je ipak bolovao od Marfanovog sindroma... i da niko od doktora nikad nista posumnjao nije.... niti pomislio... a bilo je fizickih naznaka... i eto...


Evo link pa procitajte, mozda nekom spasete zivot ovim znanjem...

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Marfan_syndrome

I zivite i uzivajte... ne cekajte bolje vreme za nesto... mozda ga necete docekati. Danas jesi, sutra nisi... bukvalno.
Dzukela u podznaku

Lazic

Duplo manje nego ja, a i dalje se oseæam kao da nemam ni toliko... U¾as... :(

mali_zmaj

Citat: mi¹ko_kolo poslato 05 Decembar, 2016, 22:10
Danas imali zajednièku probu u SC i na sred probe - tiiiiing! Oseæaj u nozi kao da je pukla struna!

U zajebano,mislim da ti je pametno da malo pauziras...,jebiga...,polako..
jin-jang

mi¹ko_kolo

Desetak dana terapije laserom, strujom i ledom.

clutch&brake

Svako podjebavanje mi je uredu sem porodice ali da debili zmaj "muva" ribu jednog od nas e dno dna. Vreca govana od coveka
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Che


Gavrolini

Dva matorca koja su upravo banuli da pogledaju xr. Bez najave samo usli u dvoriste. Gledaju i kazu "a pa ovo je krosaljka za klince, ne vredi to toliko. I sto nisi bar ove plastike ofarbao lepo." Samo sam ih "kulturno" ispratio iz dvorista.

eclipse4

Citat: Nadalina poslato 06 Decembar, 2016, 17:30
Danas je bila sahrana super mi druga, decka sa kojim sam maltene zivela u Bg - odrasli zajedno, on i buraz mu zive u istoj ulici gde i mi i u Bg i u rodnom gradu, sto ce reci da smo uglavnom vidili nonstop kod mene u stanu jer - hej, internet nam je vrh... u cetvrtak smo se i dopisivali i prozivali nesto i zezali ujutru po vasem vremenu, da bi ga brat njegov nasao bezivotnog u stanu im kad je u subotu dosao iz Nemacke sa puta...
24 godine... zdrav, normalan, divan... da bi se ispostavilo autopsijom da je ipak bolovao od Marfanovog sindroma... i da niko od doktora nikad nista posumnjao nije.... niti pomislio... a bilo je fizickih naznaka... i eto...


Evo link pa procitajte, mozda nekom spasete zivot ovim znanjem...

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Marfan_syndrome

I zivite i uzivajte... ne cekajte bolje vreme za nesto... mozda ga necete docekati. Danas jesi, sutra nisi... bukvalno.

vise ne citam takve stvari po netu,jer kad god me bolelo nesto i citao na netu sta mi fali imao sam sve simptome sveta....od raka pa do devijacije mozga.....cak sam 3 puta bio i trudan.
tako da kad mi nesto fali obratim se lekaru ne vise vikipediji i slicnim sajtovima.

a kad kucne cas kucnuo je,nema tu vise spasa ni da su svi doktori sveta pored tebe.

Gavrolini

Ljudi su kao i motori neki prezive svasta bez odrzavanja i ako ne izgledaju zdravo kao lazicev kle a opet neki izgledaju super kao viperov sv pa crknu iz cista mira :)

viper

Ma nije crko, ispraznio se aku  [rofl]
Mada od koga sam kupio suzanu nebi me èudilo da crkne  :P
Upalio suzanu  :D
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Poljanac92

Upravo me "obradovao" majstor da mi riknuo plivajuci  [pop] msm tek je poceo da se cuje
50k sve komplet zamena  [doh] ...izgleda da je Deda Mraz poranio sa poklonima ove godine  [veryangry] [ljutko]
Preticao sam i kad nisam morao :D

Hurricane

..boli te uvo, jednom je morao da rikne, ovako kad ga uradis bices miran 150.000km..

Bojan

Citat: Ukii poslato 07 Decembar, 2016, 18:51
Upravo me "obradovao" majstor da mi riknuo plivajuci  [pop] msm tek je poceo da se cuje
50k sve komplet zamena  [doh] ...izgleda da je Deda Mraz poranio sa poklonima ove godine  [veryangry] [ljutko]
Majstor plivao, ledjno ili prsno?  ;D

Poljanac92

Sa fabrickim presao 195.000 :D
Kad se sredi, taman ce æalu i kevi do penzije da traje :D
Preticao sam i kad nisam morao :D


mali_zmaj

jin-jang