Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nano

Psa uzmes nema brige, rot, staff, bull ili doberman. Ako si relativno blizu jel zbog hrane. Jer oce korupcija da im curi na usta.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

TEEfqd

bas tako, treba jos da kopam raku za kera posle, jebo to.

UFF

iznajmi nekom, taman i kintu da dobijes

dragan

drug mi umre jutros  otisao da operise ligamente na nozi i umre posle 15 dana 34 godine zivota....jebes bolnicu narode.....
samo vas posmatram...

Lazic


dragan

kazu tromb a  kolko sam cuo nije dobio inekcije protiv zgrusavanja krvi..
samo vas posmatram...

Hattrick

Citat: dragan poslato 27 Novembar, 2016, 19:43
drug mi umre jutros  otisao da operise ligamente na nozi i umre posle 15 dana 34 godine zivota....jebes bolnicu narode.....


Pa kako to, bakterija neka, sepsa, tromb, sta ?

dragan

tromb.. i klasika niko nista...jebem ti lekare drzavu i sve ostalo....
samo vas posmatram...

Lazic


TEEfqd

Citat: UFF poslato 27 Novembar, 2016, 17:43
iznajmi nekom, taman i kintu da dobijes

nema niko para za sto imam uffe, zato je toliko i zanimljiva lopovima.
taj ko ima tu kintu ne odgovara mu lokacija, razumljivo totalno.

Hurricane

..samo se ti tako hvali okolo, ima i u stan da ti upadnu, dukradu i motor esi lud?

TEEfqd

#21032
Citat: hurricane poslato 27 Novembar, 2016, 20:42
..samo se ti tako hvali okolo, ima i u stan da ti upadnu, dukradu i motor esi lud?

ako je nekom zanimljiva jaka kvadratura i drvo u njoj nek je nosi jebe mi se tacno, s razlogom nikog nema tamo.
a u stanu ja zivim, malo sam zajebaniji od reflektora i resetke a prilicno sam autistican i ne izlazim iz stana mnogo jer mi je tu posao.
kad upadne cekace ga poruka `welcome to stage two` i dobice dva u stomak pa sta mu bog da

Hattrick

Al nemoj nesto probojno tipa TT, jos ce posle da se hvali kako je samo proslo i jedva osetio. Pocastis nekom kidalicom tipa Hydrashock, ili Hollow Point na na .44 ili .357  :)
Pa kad je bal nek je maskenbal, za uspomenu i dugo secanje  :)

Hohštapler

parabelum je dovoljno... humano ¹to bi rekli. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

dovoljan je i .22lr
samo ce u nekom momentu da oseti mucninu al kasno marko na kosovo stig'o...

perlx

Onaj ko svesno upada u tudju kucu odrekao se humanosti.

mareskin

Citat: perlx poslato 27 Novembar, 2016, 23:14
Onaj ko svesno upada u tudju kucu odrekao se humanosti.

Jo¹ da nam to napi¹u u zakonu...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

TEEfqd

cisto da uputim druge kako to izgleda, nije lik bio neka kesa, znao je sta radi. dakle pre nedelju dana je bila ta neka sitna provala
gde nisu mnogo rovarili po kuci. keva dosla iz nemacke i bila od ponedeljka do petka tu, stavila resetke i reflektore u medjuvremenu
na kucu. (inace mentol je stavio reflektor za prednja vrata na rukohvat, a ja od obaveza nisam stigao da odem da pogledam to).

dakle od ponedeljka do petka je neko u kuci. ona putuje u petak a ja u subotu dolazim tu sa ribicom da se kupamo malo :D.
odem u 7 uvece i u 11 je obije lik (tad je komsija video da su vrata bila odskrinuta ali je mislio da je neko od nas). lik je pajserom
otvarao prednja vrata pola sata brat bratu a ta vrata imaju otvoren pogled na ulicu. taj reflektor je iscupao rukom (jebacu majstore sutra za to jako)
dakle ako je snimao kucu a verovatno jeste znao je da je mogao neko da naidje pa je iskusno otvorio sve sa druge strane kuce da moze da vata dzadu ako cuje nekog.
iz kuce nije nista izneo jer nema sta da iznese,samo namestaj je unutra. ali je izrovario tipa spavacu sobu samo tako. kuhinju nije ni pipnuo. (cuvajte lovu u kuhinji kuci :) )
s druge strane pokazao je da nije toliki olos jer nije unistavao nista po kuci sem eto tih ulaznih vrata. da znate da su provale i kradje
do te mere drske da ne jebu lopovi zivu silu bukvalno. zato pamet u vugla lovu u banke a stanove koji imaju jedan izlaz naoruzajte.

nano

Lovu u banku hmmm, msm da cu da rizikujem i da ostavim ciku. :D