Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

a da si uradio kao sam ja gore napisao ? da si ih odro za 1000 2000 3000e ...
pa posle psiho bol itd... nocu se budish u znoju sanjash njen auto ...
to sto mali kesha nema veze naplati se od tate, mame, sa kamatom cim bude
imao neshto da naplatish od njega, ako ne mozesh od njega ili osiguranja
mozesh od vlasnika kola, dobiju izvrshenje na platu, penziju sveeee ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle


Lazic

Citat: petar357 poslato 24 Novembar, 2016, 01:58
@ sremac

Druze, o cemu ti pricas?
Nisam ja spominjao polise i osiguranja. Tu se i slazem sa tobom.
Naplata stete od osiguranja je jedno, tu i treba maksimalno naplatiti, a otimanje para od coveka privatnom tuzbom na osnovu laznih povreda je nesto sasvim drugo.
Citat: petar357 poslato 24 Novembar, 2016, 02:01
Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2016, 01:26
sto ne bi uzeo sve sto mozesh ?


Iz istog razloga iz kojeg ne uzimam nekom ni novcanik koji mu viri iz dzepa, iako u toj situaciji mogu.

Svet se bli¾i kraju, poèeo sam da dajem pluseve Petru trip@sedam... :o ;D Ali ljudskost na mestu...  [cheers] A i debeli Petar je isti, samo kenja da bi odr¾avao imid¾ drkad¾ije... ©to u su¹tini i jeste... [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

jebo bi on ali dok ga napipa ispod stomaka vec ga izdrkao......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mali_zmaj

DZ mora napisati jedan mali priruènik sa naslovom "kako zajebati èovjeka na 1001 naèin,i naplatiti mu usput". Pa nastavak "a da vas ne mrze puno",pa treæi dio "kako da vas boli kurac ¹to vas mrze"...,i naravnoo zavr¹iti tom,sa upustvom,"la¾iraj povrede i povraæaj,na silu"..
jin-jang

Grof

... jebeno srpsko sudstvo... parnica koja je zapoèeta u maju je danas imala prvo roèi¹te, ka¾e advokat jo¹ makar tri do èetiri roèi¹ta i kraj ...tj negde (ako nebude) ka¹njenja oko novembra 2018  [doh] [veryangry] [ljutko]

UFF

ja se ganjao godinama, pevo zakazu pa se druga strana ne pojavi pa odloze, pa strajk advokata pa odloze, pa se seli sudnica pa odloze, pa zakazu na drzavni praznik pa odloze a svako odlaganje je bilo po 6 meseci, prodje 2 godine a proces ni poceo nije
naplatio sam skoro, sve sa kamatom

Boban_m

Muci me dilema dal' da rostiljam danas ili ne.

Lazic


prpa_zr

Citat: Laziæ poslato 25 Novembar, 2016, 01:53
Nemoj, bolje neka salata... :o ;D

salata od æevapa tj a od priloga ro¹tiljske kobaje :D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Ne debeli, to su vegetarijanci ;D. Ali dobro, prvo savladas gramatiku, pa onda radis na vokabularu malo i tako...

DebeliZmaj

ne ne ne .. to su derpe ....
vegetarijanci mogu jedu svashta neshto i u dobrim kolicinama kalorija hranu,
tofu i slichno ... bitno da nije zivotinjskog porekla valjda... svakako grilovano
povrce itd ... al ovi sa salaticama .. ovoono ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nano

Cobani koji sve srafove zavrcu kao da drze tocak od kamiona...

Lazic

Mrzim ih... :) Obièno psujem samog sebe... ;D

TEEfqd

moji otisli u nemacku da rade, u kuci vec dve ned nema nikog. obili je dva puta u pet dana, ovde na belim vodama. kuca ful obezbedjena resetke na prozorima reflektori picke materine.
batica je pajserom razvalio glavna vrata koja gledaju na ulicu. sudeci po tome koliko ih je krivio rasturao ih je brat bratu pola sata sat da bi na kraju odneo nista. ne znam dal da ostavim
neku poruku za sledeci put da se izuju slepci kad ulaze da ne moram da cistim posle i ako im treba namestaj neki da im posaljem da ne moram da se drkam nedeljom sa majstorima oko jebenih vrata

Slaninar

Ako su se ovi ispalili, proèuæe se da nema ni¹ta. Ako nisi ba¹ baksuz.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

nano

Citat: Laziæ poslato 27 Novembar, 2016, 01:42
Mrzim ih... :) Obièno psujem samog sebe... ;D

Nisam psovao sebe :D al verujem da mama gospodina koji je zavrtao srafove jos uvek stuca :D

TEEfqd

nemam oko cega da se potresam sem sto moram da se jebavam sa stvarima da vracam u ormane i fioke. i da se drkam sa majstorima.
ja sam inace u stanu tamo u kuci nema nikog nego ono obilazim povremeno. sinoc sam do 7 8 uvece bio i batica je sve jedno obio gajbu.
i ono, bas je bio uporan lik, vidi se po vratima. sreca sto se nismo susreli, samo da smo zivi i zdravi lako cemo za vrata