Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Auh, stra¹no, da se brzo oporavi i budalu u kolima da odere za pare za novi motor.

Послато са HUAWEI G7-L01 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mi¹ko_kolo

Citat: prpa_zr poslato 21 Novembar, 2016, 12:09
Drugovi, juèe je Iske (èlan foruma poznat po postu o sreðivanju ve¹anja na VFR-u) imao udes u Zrenjaninu oko 13h.
Motor nov Suzuki V-strom 1000 sa upaljenim svim svetlima a mislim da su i maglovke radile.. uredno dao migavac i preticao auto koji je ipak re¹io da skrene levo  .. probao je da izbegne ali mu je falilo pola metra.. da nije imao boène kofere mo¾da bi i pro¹ao..

garantujem da ovaj u kolima nije ni pogledao u retrovizor

epilog, odvaljen blok motora po¹to je klizao i udario u banderu agregatom .. desni kofer (aluminijumski) izgleda kao zgu¾vana limenka
desni skoèni zglob otvoren prelom (imao je uredno èizme ).. shoi flip up kaciga polupana u deliæe..
sreæom, on je telom proma¹io banderu..


Je l' bila isprekidana linija? I nadam se da nije pred raskrsnicom. Jebem ti, otvoren prelom! :o

prpa_zr

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Novembar, 2016, 12:41
Citat: prpa_zr poslato 21 Novembar, 2016, 12:09
Drugovi, juèe je Iske (èlan foruma poznat po postu o sreðivanju ve¹anja na VFR-u) imao udes u Zrenjaninu oko 13h.
Motor nov Suzuki V-strom 1000 sa upaljenim svim svetlima a mislim da su i maglovke radile.. uredno dao migavac i preticao auto koji je ipak re¹io da skrene levo  .. probao je da izbegne ali mu je falilo pola metra.. da nije imao boène kofere mo¾da bi i pro¹ao..

garantujem da ovaj u kolima nije ni pogledao u retrovizor

epilog, odvaljen blok motora po¹to je klizao i udario u banderu agregatom .. desni kofer (aluminijumski) izgleda kao zgu¾vana limenka
desni skoèni zglob otvoren prelom (imao je uredno èizme ).. shoi flip up kaciga polupana u deliæe..
sreæom, on je telom proma¹io banderu..


Je l' bila isprekidana linija? I nadam se da nije pred raskrsnicom. Jebem ti, otvoren prelom! :o

isprekidana linija.. nije pred raskrsnicom .. ba¹ se polupao.. sreæom imao je svu opremu

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

instaliram neki program koju trazi
net 4.5 ... na kompu instaliran 4.61 ...
ali neee.... prvo reinstall .net pa
aplikacija pa updare .net ... jbt ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick


dzimika


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hurricane

Iske legendo pode¹avanja ogibljenja, ne daj se, brz oporavak  [cheers]

On topic:
Kolona od 10 km i sat vremena zastoja na obrenovaèkom zbog nazovi sudara, ukupna ¹teta 20 eur na oba auta, cccc

mali_zmaj

I ljeba ti, nisu htjeli da se dogovore vec zovu policiju za dvadeset evra??!? I napravili zastoj...,kuku lele..
jin-jang

balcan girl

pa nista uzmes palicu i napravis im totalku bar da znas zasto èekas :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hurricane

Taj fazon, obièno èe¹anje,  auti ispod 1000 eur, i jasno se vidi ko je kriv, uzimanje prvenstva... Ali ne, boli njih kurac, za stotine litara goriva, ljude koji kasne na posao i hitnu pomoæ koja se jedva provukla..

Slaninar

Citat: hurricane poslato 21 Novembar, 2016, 21:05
Taj fazon, obièno èe¹anje,  auti ispod 1000 eur, i jasno se vidi ko je kriv, uzimanje prvenstva... Ali ne, boli njih kurac, za stotine litara goriva, ljude koji kasne na posao i hitnu pomoæ koja se jedva provukla..

Dovoljno je da jednog boli kurac i neæe da potpi¹e evropski. Pat pozicija.

Da ne prièam ¹to inteligentnoj, normalnoj ¾eni, uz to i pravnici (OK, to je dosta kontradiktornosti za jednu osobu  :)  ), nisam mogao objasniti da, iako udarim auto u bok, ako je on izleteo iz sporedne ulice - on je kriv, nije mi ustupio prvenstvo. Zamisli da su se na¹la dva polupismena bolida, pa da se moraju slo¾iti ko je kriv?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

..razumem ja to sve, ali za takve izmi¹ljena ona kazna remeæenje reda u saobraæaju ili kako veæ bi, i to maksimalnu bi im dao da se èe¹u..

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell