Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Andreja poslato 10 Novembar, 2016, 11:12
Jebe¹ ga, premotao unazad stranicu-dve al nisam video, dodu¹e, nisam se ni trudio mnogo. Sve u svemu, tuga...
zmaj i slaninica nas ubeðuju da je takvo pona¹anje policije normalno...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 10 Novembar, 2016, 11:25
Citat: Andreja poslato 10 Novembar, 2016, 11:12
Jebe¹ ga, premotao unazad stranicu-dve al nisam video, dodu¹e, nisam se ni trudio mnogo. Sve u svemu, tuga...
zmaj i slaninica nas ubeðuju da je takvo pona¹anje policije normalno...

U bahatoj zemlji, bahatih ljudi - jo¹ normalnije.

Poku¹aj pretpostaviti da postoji razlog da tu ¾enu privode - koji god. Ako postoji, najnormalnije je da je obore na zemlju - da ne mo¾e da povredi sebe i druge - tako se radi, nikako drugaèije. Dok to rade kom¹ije kenjaju "nemoj nemoj", prilaze, snimaju...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Lièno sam gledao vi¹e hap¹enja u ¾ivotu, nikad nisam imao poriv da kenjam policajcima, prilazim ili snimam... Mo¾da zato ¹to su hapsili kriminalce, ne znam... Rekao bih po kenjanju kom¹ija i snimanju od strane drugih, a i po pona¹anju pubova da ba¹ i nije bilo hap¹enje opasnog kriminalca u pitanju... A ni po propisima... Mada mo¾da je napad na sujetu pubova ozbiljan zloèin, ne znam... Umesto da ja zami¹ljam da mo¾da postoji ispravan razlog za privoðenje, poku¹aj ti da predpostavi¹ da je postojao valjan razlog za kenjanje i snimanje...

bigbad86

Oni sto su snimali po meni jesu prilazili jako blizu policajcima, isto tako sto izvade telefon mogu da izvade i noz. Da sam pandur, ne bi mi bilo svejedno... Mislim da su ih ometali sa snimanjem

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 10 Novembar, 2016, 11:40
Lièno sam gledao vi¹e hap¹enja u ¾ivotu, nikad nisam imao poriv da kenjam policajcima, prilazim ili snimam... Mo¾da zato ¹to su hapsili kriminalce, ne znam... Rekao bih po kenjanju kom¹ija i snimanju od strane drugih, a i po pona¹anju pubova da ba¹ i nije bilo hap¹enje opasnog kriminalca u pitanju...

To je stara srpska boljka. Kraða struje, neplaæanje kazne, svako drugo grbavljenje - sve je to OK, kriza je, idi hapsi opasnije krimose.
Jebiga, ovi ba¹ nekad re¹e da rade svoj posao - bilo ¹to moraju, bilo ¹to im se ba¹ radi. Pa ti sad kenjaj i smetaj.

Znam da je nepravedno, selektivno, sve se to sla¾em, ali tu su sami panduri na terenu najmanje krivi i problematièni.

Citat: Laziæ poslato 10 Novembar, 2016, 11:40
A ni po propisima... Mada mo¾da je napad na sujetu pubova ozbiljan zloèin, ne znam... Umesto da ja zami¹ljam da mo¾da postoji ispravan razlog za privoðenje, poku¹aj ti da predpostavi¹ da je postojao valjan razlog za kenjanje i snimanje...

Ja ne pretpostavljam ono ¹to ne znam. Ti puno pretpostavlja¹ i unapred osuðuje¹. O tome prièam.
Mada mnogima prija da se izlaju, ispsuju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Kako ne predpostavlja¹...?

CitatPoku¹aj pretpostaviti da postoji razlog da tu ¾enu privode - koji god. Ako postoji, najnormalnije je da je obore na zemlju - da ne mo¾e da povredi sebe i druge - tako se radi, nikako drugaèije. Dok to rade kom¹ije kenjaju "nemoj nemoj", prilaze, snimaju...


I dosta bre vi¹e sa branjenjem olo¹kog pona¹anja, em ih narod plaæa da èuvaju vlast od naroda, em plaæa lopovsku vlast, em jo¹ i da ih branim kad maltretiraju narod, dosta vi¹e, ne smeju da se tako pona¹aju i kraj.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 10 Novembar, 2016, 11:52
Kako ne predpostavlja¹...?

CitatPoku¹aj pretpostaviti da postoji razlog da tu ¾enu privode - koji god. Ako postoji, najnormalnije je da je obore na zemlju - da ne mo¾e da povredi sebe i druge - tako se radi, nikako drugaèije. Dok to rade kom¹ije kenjaju "nemoj nemoj", prilaze, snimaju...

Me zajebava¹ sad? Navodim primer kako u zavisnosti od situacije (koju ne znamo iz snimka), mo¾e da bude sasvim OK, kao i sasvim pogre¹no.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Kako god da gleda¹, nije ok. Ako su u pravu ¹to im je smetalo da ih snimaju?

mali_zmaj

Citat: balcan girl poslato 10 Novembar, 2016, 01:08
prekoraèenje su imali u otimanju telefona lika koji je stojao sa strane i snimao :D jel jelte on nije remetio javni red i mir i dozvoljeno je da snimas na javnim povrsinama :D :D :D

nisam siguran ali mislim da je zabranjeno snimanje slu¾benog ovla¹tenog lica..,rekoh nisam siguran...
jin-jang

Andreja

Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2016, 11:45
Ja ne pretpostavljam ono ¹to ne znam. Ti puno pretpostavlja¹ i unapred osuðuje¹. O tome prièam.

Misli¹, kao ono ¹to si ispravio Hurricane-a po pitanju ubrizgavanja i karburatora juèe pa si posle rekao da ne zna¹, kad su te ispravili? :)

Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2016, 11:45
Mada mnogima prija da se izlaju, ispsuju.

Mo¾e ovako?

ODOH DA SE ISEREM.

Citat: mali_zmaj poslato 10 Novembar, 2016, 11:58
nisam siguran ali mislim da je zabranjeno snimanje slu¾benog ovla¹tenog lica..,rekoh nisam siguran...

Da ta GOVNA rade kako treba, ne bi se pla¹ila telefona, kamera itd... Ovo na snimku je poni¾avajuæe. Nikad nisu tu kad treba, kad ti ukradu vozilo "jebi ga, ¹ta mi da ti radimo" a kad treba da se maltretira neko nemoæan, odmah se nacrtaju. Jebem im sve mrtvo.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 10 Novembar, 2016, 11:56
Kako god da gleda¹, nije ok. Ako su u pravu ¹to im je smetalo da ih snimaju?

Zato ¹to su kenjali, blizu se unosili?

Da li bi tebi, da stane¹ popravljati neki komp, otvara¹ kuæi¹e, smetalo da se ljudi oko tebe tako pona¹aju i snimaju te?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Andreja poslato 10 Novembar, 2016, 12:01
Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2016, 11:45
Ja ne pretpostavljam ono ¹to ne znam. Ti puno pretpostavlja¹ i unapred osuðuje¹. O tome prièam.

Misli¹, kao ono ¹to si ispravio Hurricane-a po pitanju ubrizgavanja i karburatora juèe pa si posle rekao da ne zna¹, kad su te ispravili? :)

Ne mislim na to. To sam napisao da mislim da gre¹i. Kolega me ispravio. Ti nikad nisi mislio ne¹to pogre¹no, imao lo¹u informaciju?

Druga stvar je dono¹enje suda na osnovu klimavih pretpostavki - pogotovo ove fore ¹to izlaze po raznim novinama, portalima...
Ima gomila primera istog snimka koji u zavisnosti od naslova mo¾e da se  tumaèi na dva potpuno razlièita naèina. Pisane knjige o tome - kako dvono¾nim majmunima lak¹e manipulisati. Da budu jako hepi, ili jako besni na aktera snimka, zavisi ¹ta hoæe¹ postiæi.

Citat: Andreja poslato 10 Novembar, 2016, 12:01
Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2016, 11:45
Mada mnogima prija da se izlaju, ispsuju.

Mo¾e ovako?

ODOH DA SE ISEREM.

Zar nisi malo pre?!

Citat: Andreja poslato 10 Novembar, 2016, 12:01
Citat: mali_zmaj poslato 10 Novembar, 2016, 11:58
nisam siguran ali mislim da je zabranjeno snimanje slu¾benog ovla¹tenog lica..,rekoh nisam siguran...

Da ta GOVNA rade kako treba, ne bi se pla¹ila telefona, kamera itd... Ovo na snimku je poni¾avajuæe. Nikad nisu tu kad treba, kad ti ukradu vozilo "jebi ga, ¹ta mi da ti radimo" a kad treba da se maltretira neko nemoæan, odmah se nacrtaju. Jebem im sve mrtvo.
[/quote]

Nije taèno da nisu tu kad kradu i da se nacrtaju maltretirati nemoæne. Generalizuje¹. Ili je srbijanska policija 100 puta gora od ove na¹e. :)

Par svetlih primera:
http://www.kurir.rs/crna-hronika/lopov-naleteo-na-inspektora-novosadski-policajac-bio-van-duznosti-uhvatio-razbojnika-clanak-1717037

http://mondo.rs/a874035/Info/Drustvo/Policajac-Dejan-Savic-uhvatio-lopova-u-tramvaju.html

http://www.novosti.rs/vesti/srbija.73.html:619508-HRABROST-NA-DELU-U-civilu-hapsila-falsifikatora


Primer velièanja idiotluka, neodgovornosti i bahatosti kao herojstva:

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=04&dd=12&nav_id=355151
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2016, 12:01
Citat: Laziæ poslato 10 Novembar, 2016, 11:56
Kako god da gleda¹, nije ok. Ako su u pravu ¹to im je smetalo da ih snimaju?

Zato ¹to su kenjali, blizu se unosili?

Da li bi tebi, da stane¹ popravljati neki komp, otvara¹ kuæi¹e, smetalo da se ljudi oko tebe tako pona¹aju i snimaju te?
Zavisi od razloga snimanja... Ako ne¹to muljam naravno da bi...

bigbad86

On topic:
Od 2 ujutru sam isao na WC solju 7 puta. Sta li sam to pojeo, ne znam...

PECA BMW

CitatNije taèno da nisu tu kad kradu i da se nacrtaju maltretirati nemoæne. Generalizuje¹. Ili je srbijanska policija 100 puta gora od ove na¹e. :)

ovo mi uvek bilo zanimljivo kad procitam ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

biti srbijanac je geografska odrednica za srbe koji zive u centralnoj srbiji :D :D :D dzabe je neko koristi pezorativno :D :D :D elem sto se tièe murije :D smes da snimas, ne smes da dignes ruku na pandura to se tretira kao napad na sluzbeno lice, ne smes da mu se unosis u facu i da pokusavas da podignes gospodju koja je na zemlji dok je oni hapse to je ometanje sluzbenog lica u vrsenju duznosti :D :D elem, ja zivim u maloj sredini i ima trenutaka kad se kurce kod nas al ne nesto previse jer ako on zna gde ja zivim i ja znam gde on zivi a i on ima decu, familiju isto kao i ja tako da svako gleda svoj posao :D s druge strane posto sam pandursko dete imam i neku vrstu tolerancije na neke stvari isto kao i osnovnu kulturu da ako mi pandur pridje sa dobro veèe prekoraèili ste brzinu a znam da jesam nemam nikakve namere da se svadjam :D e sad ako mi pridje sa jebo te jesi li ti normalna imam svaku nameru da mu pretim advokatom :D u svakom sluèaju, mogli su uredno sve da ih pohapse osim ovog klinca koji je snimao jer su samo tu prekoraèili ovlasæenja i æao zdravo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 10 Novembar, 2016, 11:25
Citat: Andreja poslato 10 Novembar, 2016, 11:12
Jebe¹ ga, premotao unazad stranicu-dve al nisam video, dodu¹e, nisam se ni trudio mnogo. Sve u svemu, tuga...
zmaj i slaninica nas ubeðuju da je takvo pona¹anje policije normalno...

ne ne nisam ja to napisao ...

ps ...
``Sorry, this page isn't available
The link you followed may be broken, or the page may have been removed.``
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Dobro bre, zmaj je uvek kriv za sve... :D

@slaninica:
Evo, ako je sve bilo kako treba, za¹to je fb obrisao snimak? I ja sam ¹erovao juèe, kao da nikad nije ni bilo...


balcan girl

pa kad ste umesto da downlodujete snimak vi samo serovali zato ga i nema :D :D :D a bice da ga je obrisao onaj koji ga je i postavio :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Nene, kad autor obri¹e sam samo nema snimka, komentari ostanu, ovo je obrisao fb, nema notifikacija, nema komentara...