Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Znaci sutra sednem na motor i dobijem dozivotnu robiju?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

nekako posto je sezona slava pre mislim da su se napijanili i to tvrdo i da su onda hteli da se raspravljaju pa svadjaju pa tuku pa su dobili sta su dobili :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


stilgar


aæimo

Kurac zimske gume, paragraf zakona propisuje obaveznu upotrebu ukoliko su sneg i poletica na putu.

Datum 1.11 je pocetak sprovodjenja tog dela zakona.

Lazic


dzimika

Citat: UFF poslato 10 Novembar, 2016, 01:17
Citat: Bojan poslato 10 Novembar, 2016, 01:11
A koji su nasi?
Citat: balcan girl poslato 10 Novembar, 2016, 01:08
prekoraèenje su imali u otimanju telefona lika koji je stojao sa strane i snimao :D jel jelte on nije remetio javni red i mir i dozvoljeno je da snimas na javnim povrsinama :D :D :D

dzimika tako snimao pandura i okaci na yt pa za malo najebao, navodno ne smes da snimas sluzbeno lice u vrsenju duznosti

Smes da ga snimas, a nisam mogao da najebem nego je jajara pokusala na foru da me navata za pare samo sto nije ocekivao da imam malo mozga i advokate :D

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 10 Novembar, 2016, 01:08
prekoraèenje su imali u otimanju telefona lika koji je stojao sa strane i snimao :D jel jelte on nije remetio javni red i mir i dozvoljeno je da snimas na javnim povrsinama :D :D :D

Nespretna intervencija. Ili uzima¹ telefon, ili ne - ovako, k'o dete. Ovaj kao hoæe da uzme, ovaj se izmakne...
Inaèe, koliko znam, obièna policija ima pravo da zabrani snimanje, a ako nastavi¹, mo¾e da te spreèi u tome.
Da ne prièam koliko je ¹upaèki kad tako izvade telefone. Da menjam gumu na bajsu, pa da mi se obraæa bezobrazno "¹ta radi¹!? Sad æu da te snimim" - pa oterao bih ga u tri lepe, a kamo li u veæ stresnoj situaciji kad nekog hapsi¹... Bahati i jedni i drugi.


Za ¾enu - vidi se da je na zemlji. Na samom snimku nema dovoljno materijala da se prièa o neopravdanoj upotrebi sile.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

@slaninar

Ti kao privatno licemozes nekom da zabranis da te snima
On kao javni sluzbenik u obavljanju javne funkcije moze biti sniman sve dok nisi previse blizu tj svojim snimanjem ne ometas sluzbeno lice u obavljanju posla. Kako bi dokazao da si prisao previse blizu, mesto mora biti obelezeno policijskom trakom ili da svojevoljno dodjes u kontakt sa njim. Ovde nije postojalo ni jedno ni drugo.
Otimanje telefona je teska prijava za pandura. Medjutim... to bi se tako zavrsilo u beogradu ili novom sadu, u manjim mestima gde izigravaju lokalne serife se jako fino pokrivaju i ma koliko bio u pravu mozes masno da najebes...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 10 Novembar, 2016, 08:18
@slaninar

Ti kao privatno licemozes nekom da zabranis da te snima
On kao javni sluzbenik u obavljanju javne funkcije moze biti sniman sve dok nisi previse blizu tj svojim snimanjem ne ometas sluzbeno lice u obavljanju posla. Kako bi dokazao da si prisao previse blizu, mesto mora biti obelezeno policijskom trakom ili da svojevoljno dodjes u kontakt sa njim. Ovde nije postojalo ni jedno ni drugo.
Otimanje telefona je teska prijava za pandura. Medjutim... to bi se tako zavrsilo u beogradu ili novom sadu, u manjim mestima gde izigravaju lokalne serife se jako fino pokrivaju i ma koliko bio u pravu mozes masno da najebes...

Za¹tita integriteta ostalih u postupku, ako me seæanje ne vara (neka me isprave pravnici) im daje diskreciono pravo da pri postupanju sa nekim licem (o¹teæeni, ili prekr¹ilac) zabrane snimanje. Nastavak snimanja se onda mo¾e spreèiti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazza

u mojoj manjoj sredini za 20x manju stvar pandur dobio 3x 20 %

zivo me zanima sta ce sa ovima da bude.
I may be dumb, but I'm not stupid.

monsterbnt

Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2016, 08:23
Citat: monsterbnt poslato 10 Novembar, 2016, 08:18
@slaninar

Ti kao privatno licemozes nekom da zabranis da te snima
On kao javni sluzbenik u obavljanju javne funkcije moze biti sniman sve dok nisi previse blizu tj svojim snimanjem ne ometas sluzbeno lice u obavljanju posla. Kako bi dokazao da si prisao previse blizu, mesto mora biti obelezeno policijskom trakom ili da svojevoljno dodjes u kontakt sa njim. Ovde nije postojalo ni jedno ni drugo.
Otimanje telefona je teska prijava za pandura. Medjutim... to bi se tako zavrsilo u beogradu ili novom sadu, u manjim mestima gde izigravaju lokalne serife se jako fino pokrivaju i ma koliko bio u pravu mozes masno da najebes...

Za¹tita integriteta ostalih u postupku, ako me seæanje ne vara (neka me isprave pravnici) im daje diskreciono pravo da pri postupanju sa nekim licem (o¹teæeni, ili prekr¹ilac) zabrane snimanje. Nastavak snimanja se onda mo¾e spreèiti.

Samo ukoliko osteceni ili prekrsilac licno traze da se prekine snimanje. Opet, sve sto moze da uradi je da trazi od tebe da prekines snimanje, ne sme da pipne ni tebe ni opremu kojom snimas. Znam iz licnog iskustva jer se stalno srecem sa tim na terenu. Gledam ih kako bi nam rado sve po spisku ali ne smeju ni da pisnu.... U zadnje vreme su se dosetili pa kad oce bas da zabrane da slikas - snimas, postave traku sto dalje moguce i onda parkiraju maricu da ti blokiraju vidno polje.
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

ako ti izda naredjenje i ne postupis po istom, ima pravo da intervenise.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

npr izda mu naredjenje da uradi 20 sklekova? :D

Lazic


Andreja

Evo vam jo¹ maltretiranja graðana od strane saobraæajnih govana, kao i otimanja telefona...

https://www.facebook.com/bane.nesic.3/posts/1278704395504831

Osilila se stoka, neæe da valja.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Slaninar

Citat: UFF poslato 10 Novembar, 2016, 10:39
npr izda mu naredjenje da uradi 20 sklekova? :D

Ako nije nareðenje za krivièno delo, koliko znam mora¹ da uradi¹, ali se posle ¾ali¹, pa on posle najebe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Andreja poslato 10 Novembar, 2016, 10:57
Evo vam jo¹ maltretiranja graðana od strane saobraæajnih govana, kao i otimanja telefona...

https://www.facebook.com/bane.nesic.3/posts/1278704395504831

Osilila se stoka, neæe da valja.

Komentar:

"Боже драги. Одмах ударате по полицији, а ко зна шта се крије иза свега. Види се да снимак није цео,ве одређени део сцене почиње да се снима. Важно је да се полицајци осуде,то је најважније"
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Andreja

Citat: Laziæ poslato 10 Novembar, 2016, 11:01
[facepalm] Pa o tome se lamentira 2 strane... :D

Jebe¹ ga, premotao unazad stranicu-dve al nisam video, dodu¹e, nisam se ni trudio mnogo. Sve u svemu, tuga...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D