Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

to sto si dao otiske je super to sto oni trebaju neèim da dignu te otiske to je nesto drugo :D osim sa ravnih povrsina nasi nemaju èime da dignu te otiske :D dzabe ti gledas csi i tome slièno :D nasi nemaju u krim tehnici nista osim fotoaparata :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


DebeliZmaj

stiglar: u evidenciji mupa je samo otisak kaziprsta...
jbt .. rukavice bilo koje i kraj priche ...
ako hoce zavara tragove skupe 10-ak opusaka sa raznih
lokacija u gradu malo ih zagreje opaljachem i pobaca
okolo ... :) ... al ko ce se cima.. to ej materijalna steta
nema mrtvih niti povredjenih
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Da je kod nas jak osiguravajuæi lobi,i naravno u vinklu,oni bi potjerali policiju da to odradi...,ovako ogradi se osiguranje,policija takoðe,savjetuju ti da tu¾i¹ NN lice..,ma goli smo ...ac..

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

ko god da je to uradio glup je ko qrac
ne sto je picka pa se tako nekom sveti vec sto ne razmislja
koliko je vremena potrosio da izgrebe sve ono nepotrebno, mogao je za mnogo krace vreme da napravi mnogo vecu stetu i smanji sanse da ga neko navata na delu (a ja da to vidim tukao bi ga i da ne znam cij je motor u pitanju, iznervirao sam se samo sto sam video fotku)
elem poneses cekic za eksere, okrenes ostru stranu i zabodes po jednom u svaku povrsinu, npr auto u haubu, krov, vrata.. motor u rezervoar, far.. posle vlasnik nema opciju da li hoce ili nece da farba, vec mora, a i pored farbanja mora i da ispravlja i vari ako je uopste moguce
mada kad razmislim ako je tolka budala i spreman na rizik da bi to izveo sto nije poneo flajku benzina polio ih oba i bacio sibicu, treba mu manje od 10 sekundi a steta totalna


Slaninar

Citat: UFF poslato 04 Novembar, 2016, 18:54
ko god da je to uradio glup je ko qrac
ne sto je picka pa se tako nekom sveti vec sto ne razmislja
koliko je vremena potrosio da izgrebe sve ono nepotrebno, mogao je za mnogo krace vreme da napravi mnogo vecu stetu i smanji sanse da ga neko navata na delu (a ja da to vidim tukao bi ga i da ne znam cij je motor u pitanju, iznervirao sam se samo sto sam video fotku)
elem poneses cekic za eksere, okrenes ostru stranu i zabodes po jednom u svaku povrsinu, npr auto u haubu, krov, vrata.. motor u rezervoar, far.. posle vlasnik nema opciju da li hoce ili nece da farba, vec mora, a i pored farbanja mora i da ispravlja i vari ako je uopste moguce
mada kad razmislim ako je tolka budala i spreman na rizik da bi to izveo sto nije poneo flajku benzina polio ih oba i bacio sibicu, treba mu manje od 10 sekundi a steta totalna

Sa vatrom bi dodao "izazivanje op¹te opasnosti", a za to bi se vi¹e cimali da naðu ko je. Puno ozbiljnije delo.

Isto i za ¹tetu: do 450.000 din je manje od 6 meseci robije - realno izaðe¹ za par meseci na uslovnu. I to samo ako ga vlasnik privatno tu¾i.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Citat: UFF poslato 04 Novembar, 2016, 18:54
ko god da je to uradio glup je ko qrac
ne sto je picka pa se tako nekom sveti vec sto ne razmislja
koliko je vremena potrosio da izgrebe sve ono nepotrebno, mogao je za mnogo krace vreme da napravi mnogo vecu stetu i smanji sanse da ga neko navata na delu (a ja da to vidim tukao bi ga i da ne znam cij je motor u pitanju, iznervirao sam se samo sto sam video fotku)
elem poneses cekic za eksere, okrenes ostru stranu i zabodes po jednom u svaku povrsinu, npr auto u haubu, krov, vrata.. motor u rezervoar, far.. posle vlasnik nema opciju da li hoce ili nece da farba, vec mora, a i pored farbanja mora i da ispravlja i vari ako je uopste moguce
mada kad razmislim ako je tolka budala i spreman na rizik da bi to izveo sto nije poneo flajku benzina polio ih oba i bacio sibicu, treba mu manje od 10 sekundi a steta totalna



Nisi ni ti mnogo pametan kad bi to cekicem, to pravi buku. Neka najobicnija mala accu srafilica od 9V i 20ak holsrafa ;)

UFF


bigbad86

Boju i pur penu imam da vam pozajmim!
EDIT: ne rade zadnje tri slike

mali_zmaj

DZ kod nas,vas...,isti smo mi,tj goli ku..c..,sve ti zna¹ samo prca¹...

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Gavrolini

Kociono ulje ili skidac boje...3 secunde da isprskas ceo auto.

mkt


sremac

Citat: Gavrolini poslato 04 Novembar, 2016, 22:12
Kociono ulje ili skidac boje...3 secunde da isprskas ceo auto.

koji dot ? jel novo ili kori¹æeno :D ne sprdam se ozbiljan sam , zato ¹to kad sam ga vadio iz èantrice, poprilièno sam siguran da sam prosuo malo po farbi ispod haube i ni¹ta se nije desilo, a moguæe da ima veze s tim ¹to je bilo bajato
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Andreja

Mineralna su agresivna koliko znam, ne dr¾i me za reè, DOTovi su bezazleni.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Citat: Milos96 poslato 06 Decembar, 2015, 19:15
Upravo mi javlja keva, nasem najj komsiji koji mi je ko drugi cale operisana sestra i isli on i moj cale u bolnicu u posetu i U SRED BELA DANA ISPRED BOLNICE PORED GOMILE LJUDI mu neko polomi stako na peugeotu 206 staklo i uzme pederusu sa svim dokumentima, ulaznicom za posao, 4000din, saobracajnom, bankovnim karticama... bukvalno SVE, ostalo je krvi na staklu, policija bila i komentar bio kao nema od toga nista, eventualno ako bace dokumenta pa neko vrati, da uzmu uzorak krvi ne daj boze, to im bilo smesno kad ovi spomenuli... covek oce da slogira, cela plata ce sad da mu ode da povadi sve ponovo plus steta na autu a policija prstom da mrdne, samo sastavili izvestaj ono koliko moraju [glavazid]

Da citiram sebe svojim ranijim postom sto se tice neozbiljnosti nase policije... cini mi se da je uz to i prekomentarisao nesto u fazonu nije ti ovo amerika... taj je opet uzeo zbog pederuse, ovo je cist bes, jos em ozbiljnije ovako od kradje i opasnije em mnogo veca materijalna steta od jednog stakla... al opet sumnjam da ce ista da preduzmu...

UFF

Citat: Gavrolini poslato 04 Novembar, 2016, 22:12
Kociono ulje ili skidac boje...3 secunde da isprskas ceo auto.

skidol za farbu

dot ne deluje, probao licno

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

UFF