Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2016, 19:57
Citat: Bori¹a poslato 05 Septembar, 2016, 19:46
ni meni... ako izgubim najebo sam

ne bre nego ako si vec resio da krades nemoj od svoje porodice, to samo narkomani rade
Jebeno je kad kriza udari, ljudi svasta rade za fiks  [panic]
I feel the need..... the need for speed !!!

makinjo

Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2016, 19:57
Citat: Bori¹a poslato 05 Septembar, 2016, 19:46
ni meni... ako izgubim najebo sam

ne bre nego ako si vec resio da krades nemoj od svoje porodice, to samo narkomani rade
Upravo si bigbad86 nazvao narkomanom  ;D  ;D  ;D

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Grof

nije ona dete uzela i potro¹ila... ona je prosto ne razmi¹ljajuæi stavila pare u bu¹nu kesu kada sam je poslao u radnju.... i pare su ispale a neko ih pokupiuo èio i veseo [ljutko]

P.S. zna da kada bi mi ukrala ne¹to da bi joj to bilo zadnje ¹to je u ¾ivotu uradila.... sve bi joj kosti skrckao....

Mik

Citat: Grof poslato 05 Septembar, 2016, 23:40
nije ona dete uzela i potro¹ila... ona je prosto ne razmi¹ljajuæi stavila pare u bu¹nu kesu kada sam je poslao u radnju.... i pare su ispale a neko ih pokupiuo èio i veseo [ljutko]

P.S. zna da kada bi mi ukrala ne¹to da bi joj to bilo zadnje ¹to je u ¾ivotu uradila.... sve bi joj kosti skrckao....

Bolje vidi da nema u dzepu 50 evra koje joj nisi dao!

Pa se seti i svog detinjstva + roditelja (zakerala). Zakeranje proizvede u detetu inat. Seti se!

Deca rade samo ono cemu sluze, a to je da poklanjaju! Poklanjaju radost unaokolo samo ako im radost priustis. Napravis im pakao, vratice ti veci!

(Aj' seti se, jel nije tako?)

[hello]

***

Eto, dosta je ozbiljnosti s moje strane, sad cu mozak na otavu. Pa u posalice : svadjom na toleranciju, ili obrnuto. Svejedno  :)


bigbad86

Citat: Biker-Boy poslato 05 Septembar, 2016, 20:05
Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2016, 19:57
Citat: Bori¹a poslato 05 Septembar, 2016, 19:46
ni meni... ako izgubim najebo sam

ne bre nego ako si vec resio da krades nemoj od svoje porodice, to samo narkomani rade
Jebeno je kad kriza udari, ljudi svasta rade za fiks  [panic]

Da samo ja nisam nikad neke velike cifre tipa pomenutih 2000 dinara, nego dinar dva tri, dovoljno za zeton :P Jer sam znao da uvek kad trazim za to, nikad ne daju.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Grof poslato 05 Septembar, 2016, 23:40
nije ona dete uzela i potro¹ila... ona je prosto ne razmi¹ljajuæi stavila pare u bu¹nu kesu kada sam je poslao u radnju.... i pare su ispale a neko ih pokupiuo èio i veseo [ljutko]

P.S. zna da kada bi mi ukrala ne¹to da bi joj to bilo zadnje ¹to je u ¾ivotu uradila.... sve bi joj kosti skrckao....
Uvek imaj u vidu da dete dobija tee kao reoditelja a ne ti njega kao dete.....ti njega programiras za zivot....moras se prilagoditi njegovom karakteru dok ga programiras.....
Bas pre neki dan dosao motorom neki psihijatar do mene da pogledam nesto....ispricasmo se lepo i ja mu pozelim lepo vreme i ravan put jer krece sledeci dan na more motorom.....kaze psihic da sam previse lepo vaspitan za motorciklistu a previse nacitan za mehanicara....jedva mu objasnih da je vaspitanje pitanje roditelja, nacitanost pitanje afiniteta a to sta radim....to je zato sto to volim....ih sta bi ja sve radio....ali mi ne daju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

Citat: bigbad86 poslato 06 Septembar, 2016, 16:40
Citat: Biker-Boy poslato 05 Septembar, 2016, 20:05
Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2016, 19:57
Citat: Bori¹a poslato 05 Septembar, 2016, 19:46
ni meni... ako izgubim najebo sam

ne bre nego ako si vec resio da krades nemoj od svoje porodice, to samo narkomani rade
Jebeno je kad kriza udari, ljudi svasta rade za fiks  [panic]

Da samo ja nisam nikad neke velike cifre tipa pomenutih 2000 dinara, nego dinar dva tri, dovoljno za zeton :P Jer sam znao da uvek kad trazim za to, nikad ne daju.

E kad se samo setim kolke sam pare spickao na igrice, flipere nisam bas previse gotivio, ali one arkadne aparate sam obozavao, King of Dragons, Eswat, Galaga, Shinobi, Cabal... a najmanje love sam trosio na vertikalne avio pucacine tipa "Twin Hawk", tu sam bio prilicno dobar, mrzeli me vlasnici, jer sam im smanjivao pazar, sa jednim zetonom prelazio celu igru do kraja  :P  8) ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Septembar, 2016, 17:01
Citat: Grof poslato 05 Septembar, 2016, 23:40
nije ona dete uzela i potro¹ila... ona je prosto ne razmi¹ljajuæi stavila pare u bu¹nu kesu kada sam je poslao u radnju.... i pare su ispale a neko ih pokupiuo èio i veseo [ljutko]

P.S. zna da kada bi mi ukrala ne¹to da bi joj to bilo zadnje ¹to je u ¾ivotu uradila.... sve bi joj kosti skrckao....
Uvek imaj u vidu da dete dobija tee kao reoditelja a ne ti njega kao dete.....ti njega programiras za zivot....moras se prilagoditi njegovom karakteru dok ga programiras.....
Bas pre neki dan dosao motorom neki psihijatar do mene da pogledam nesto....ispricasmo se lepo i ja mu pozelim lepo vreme i ravan put jer krece sledeci dan na more motorom.....kaze psihic da sam previse lepo vaspitan za motorciklistu a previse nacitan za mehanicara....jedva mu objasnih da je vaspitanje pitanje roditelja, nacitanost pitanje afiniteta a to sta radim....to je zato sto to volim....ih sta bi ja sve radio....ali mi ne daju...
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 05 April, 2012, 20:00

bigbad86

Pa da, i ja sam zapravo vise kokao na arkade tipa Cadilacs and Dinosaurus i Punisher nego flipere.

UFF


bigbad86

Isuvise sporo, na mortal kombatu se bolje video skil igraca. I ima fatality :P

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Septembar, 2016, 17:01
Bas pre neki dan dosao motorom neki psihijatar do mene da pogledam nesto....ispricasmo se lepo i ja mu pozelim lepo vreme i ravan put jer krece sledeci dan na more motorom.....kaze psihic da sam previse lepo vaspitan za motorciklistu a previse nacitan za mehanicara....jedva mu objasnih da je vaspitanje pitanje roditelja, nacitanost pitanje afiniteta a to sta radim....to je zato sto to volim....ih sta bi ja sve radio....ali mi ne daju...
Koliko ima psihijatara da voze motor...? Moj kom¹ija iz zgrade... :D
Da nije neka MV bela...? Ako nije opet promenio... :D

mali_zmaj

Metal Slug,Shinobi,Snow nesto,kad zaledjavas male djavole..,ma jos bruka igara,zbog kojih nisam postao debeo,tj. trosio sve pare na igrice,a ne na dorucak,stari kad me uhvatio jednom,namlatio me...,nasmrt... he he he
jin-jang

bigbad86


mali_zmaj

jin-jang

eclipse4


Lazic


bigbad86


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Citat: eclipse4 poslato 07 Septembar, 2016, 02:39
giana sisters ;)
Da bude stvar gora, ja sam prvo igrao "Giana Sisters" na Commodore 64, a posle Super Maria na nintendu, u uvek sam mislio da je Super Mario rip off od Giane , a u stvari je kontra :D

@ bigbad86  taj "Snow Bros" me uzasno podseca na "Bubble Bobble" sa C64  :D
I feel the need..... the need for speed !!!