Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

ma dobro je sta fali da se ostali koji vode evidencije saosecaju sa tobom

mene zabole qrac da pisem takve stvari, ulazem koliko treba kad treba a placam koliko kosta tj koliko povoljno uspem da iskopam, pomalo mi bolesno da to sve zapisujem na papirce da bi buducem vlasniku pokazao, zabole njega Q ionako nemas dokaze da si to sve radio, gleda se stanje auta prilikom kupovine na ne stasi ti i kad si... neki to rade i da bi znali koliko ih je do sad kostao pa hoce kad prodaju da izvuku sve ulozeno  [rofl] vazi

Lazic

Ja sam sad iz glave napisao, nikakav dokaz nemam... ;D Ali i nije neki spisak, lako se zapamti... :D

UFF

ja od kad sam ga uzeo promenio sve diskove, plocice, gume, egr ventil, ulje, filtere i sta sad to da pisem kad se vozim a to su potrosne stvari, kao i sam auto po sebi  [neampojma]

Slaninar

Citat: UFF poslato 23 Avgust, 2016, 17:01
ma dobro je sta fali da se ostali koji vode evidencije saosecaju sa tobom

mene zabole qrac da pisem takve stvari, ulazem koliko treba kad treba a placam koliko kosta tj koliko povoljno uspem da iskopam, pomalo mi bolesno da to sve zapisujem na papirce da bi buducem vlasniku pokazao, zabole njega Q ionako nemas dokaze da si to sve radio, gleda se stanje auta prilikom kupovine na ne stasi ti i kad si... neki to rade i da bi znali koliko ih je do sad kostao pa hoce kad prodaju da izvuku sve ulozeno  [rofl] vazi

Ja vodim zbog sebe, èisto da imam predstavu. Ne mo¾e posle neko da mi prièa koliko ¹ta ko¹ta, kad ono ¹to mogu iz prve ruke zabele¾im.
Za mnoge stvari mo¾e¹ znati otprilike na koliko se menjaju, pa ako zna¹ kada i po¹to si ih menjao, mo¾e¹ da planira¹. Poma¾e i u odluci da proda¹, zameni¹ vozilo.

Takoðe, nisam jo¹ upoznao èoveka kome smeta da vidi ¹ta je raðeno kada kupuje vozilo. Èak i ako nema¹ peèat zvaniènog servisa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Ja æu da od¹tampam onaj post sa pro¹le strane... ;D

OKi

Citat: UFF poslato 23 Avgust, 2016, 17:01
... neki to rade i da bi znali koliko ih je do sad kostao pa hoce kad prodaju da izvuku sve ulozeno  [rofl] vazi
E direktore   [flashing] kad god sam prodao najebo sam. Drugi dobio sreðen auto . Meni to koristi da mogu se rvem sa decom . Jedno dete u BG-u, drugo u Ni¹u. A ja ka¾em NEMA bre. Oni KAKO bre, a ja EVO bre. Naravno i poka¾em sliku. Uzgred nisam i ne vodim svaki dan. Ovo mi je lako da se setim . kad pljusnem 100 evra mora pamtim . Jbg  [thumb_up]

mali_zmaj

Makinjooo jebem li im mamu ima da nasrnem na neku ceho slovakinju cim je spazim u Puli, iz osvete!!!! najmanje sto ce da fasuje je telefon...
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 23 Avgust, 2016, 18:31
Makinjooo jebem li im mamu ima da nasrnem na neku ceho slovakinju cim je spazim u Puli, iz osvete!!!! najmanje sto ce da fasuje je telefon...

Znajuæi Èehoslovakinje, to æe im jako te¹ko pasti. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

penzos

Citat: Slaninar poslato 23 Avgust, 2016, 18:45
Citat: mali_zmaj poslato 23 Avgust, 2016, 18:31
Makinjooo jebem li im mamu ima da nasrnem na neku ceho slovakinju cim je spazim u Puli, iz osvete!!!! najmanje sto ce da fasuje je telefon...

Znajuæi Èehoslovakinje, to æe im jako te¹ko pasti. :)

[rofl]  [rofl]  [rofl]
E deda, kada smo mi to k.... , ovaj harali po Puli! Pa Makinju sada naplatili!  ;D
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mali_zmaj

Uvjek su bile na nudistickoj plazi,sa slovenkama,svabice bile zvezebe! Jaooo a mi napaljeni klinci.......
jin-jang

*zeka*

Citat: makinjo poslato 23 Avgust, 2016, 13:21
Nije danas ali eto tek sada stadoh na noge pa da napisem.
Prvi put kampovao prvi put spavao u satoru i prvi put bio u kampu ako se to tako moze nazvati  [ljutko] [veryangry]
Pri dolasku u kamp mi se odmah nije svidela zamisao da spavam tu jer kamp nije ogradjen iako je lokacija lepa. Pored nekog jezerceta .
Prvo vece legli posle namestanja satora . Ja telefon spustim pored desnog boka u torbu. Budim se umivanje pranje zubaI jos mi nije jasno kako mi je sator otvoren. Mora da sam ga ostavio kada sam isao u wc.
Udjem u sator prccc nema telefona izvrci prevrci preslazi nidje ga nema.

Ja tvrdim ukrali mi niko mi ne veruje predhodno vece popio dva piva . Kazu cesko pivo jace sigurno si ga ispustio negde.

Tvrdim da sam ga i iskljucio da sacuvam bateriju. Pokusavamo da dobijemo telefon reko mozda sam lud. Kad ono zvoni ....... [panic]

Pokusavali dvadesetak puta iz ne znam kog razloga. Zovi kuci da gase karticu i ........ [zena] [bejzbolka]
To vece dolaze drugari iz moto kluba Samac. Ja ih sve obavestim da paze na stvari jer je meni nestao tel i da sve bude negde gde lopovu nije moguce da ukrade.
Mislim da mi i oni nisu bas verovali jer je lopov uspeo da udje i drugaru od 130kg pored glave uzme telefon. Posle smo sumnjali da smo omamljivani,
jer sam u policijskoj stanici sreo Nemca iz naseg kao kampa kojem su otkpcavali na vojnoj vreci cibzare a on nije osetio iako tvrdi da ima lak san....... [panic]


Mom malom burazeru i njegovoj kevi ukrali 1100 evra i telefon u glavnom kampu dok su spavali. Novac bio na nekoliko mesta(torbica, dzepovi itd) sve preturili i samo novac i telefon uzeli. Tel kasnije nadjen u kampu.
Matori u drugom satoru kaze da je osetio da neko otvara sator ali nista nije uzeto,nadjeno , kinta mu bila ispod glave.. Kaze u polu snu sam mislio da je neko od pijanih ljudi omasilo sator.

clutch&brake

Svi idu u motogp kamp. Koji je skup kao otrov. Nemas da kenjas i da se okupas kao covek. Zato mi vec ne znam koju trku vec idemo u kampove udaljene na oko 50km od staze. Sve normalan i fin svet. Raspalimo rostilj,kenjamo kao ljudi. Okupamo se u fullu i naspavas se kao zmaj. (Jedino zavisi koliko se medjusobno hebemo u dupe [rofl]. U nemackoj smo placali kamp 30 evra sve zajedno. Sada u austriji isto tako. U mudjelu se ni ne secam ali svakako sl put pun gas od gp kampova. Jako mi je zao sto ti se to desilo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ostoja

Put autom od 18,5 sati, mrtav sam premrtav od umora...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

slave74

Citat: Ostoja poslato 24 Avgust, 2016, 17:33
Put autom od 18,5 sati, mrtav sam premrtav od umora...

Popij dva piva, lezi..  Najlepsi je san , mogu topovi da gruvaju..

Lazic

Ostoja kao da je bio u Portugalu... :D Posle 12 sati u gejmobilu, bio sam kao nov...:D

CBRR1

malo ga pretera sa cenam odrzavanja ko da je audi dioda...

Ostoja

Citat: Laziæ poslato 24 Avgust, 2016, 17:44
Ostoja kao da je bio u Portugalu... :D Posle 12 sati u gejmobilu, bio sam kao nov...:D
Pa nisam putovao gejmobilom, jebi ga, a i bila je gu¾va na granici i na autoputu.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Darko

Citat: CBRR1 poslato 24 Avgust, 2016, 23:51
malo ga pretera sa cenam odrzavanja ko da je audi dioda...

Pola zaboravio verovatno ...
A i redovan servis ( a jos plus kais ) tesko da moze za 40 ... 4 l ulja je samo 4000 i kusur dinara ...

A imao je verovatno i majstore za dz

;)

makinjo

Citat: njanja poslato 23 Avgust, 2016, 20:17
Svi idu u motogp kamp. Koji je skup kao otrov. Nemas da kenjas i da se okupas kao covek. Zato mi vec ne znam koju trku vec idemo u kampove udaljene na oko 50km od staze. Sve normalan i fin svet. Raspalimo rostilj,kenjamo kao ljudi. Okupamo se u fullu i naspavas se kao zmaj. (Jedino zavisi koliko se medjusobno hebemo u dupe [rofl]. U nemackoj smo placali kamp 30 evra sve zajedno. Sada u austriji isto tako. U mudjelu se ni ne secam ali svakako sl put pun gas od gp kampova. Jako mi je zao sto ti se to desilo
Brate njanja sto je najgore nismo bili u moto gp kampu . Ovo se ne moze zvati kamp . Ja sam trubio par meseci da idemo u neki smestaj ali su svi bili za kampovanje
a na kraju sam ja najvise popusio. U subotu sam se vozao Brnom i ispred nekog marketa naisao na neke slovence koji su nasli smestaj taj dan za neke smesne pare.
A mene svi ubedjivali nema smestaja bla bla bla......

mareskin

Citat: makinjo poslato 25 Avgust, 2016, 03:52
Citat: njanja poslato 23 Avgust, 2016, 20:17
Svi idu u motogp kamp. Koji je skup kao otrov. Nemas da kenjas i da se okupas kao covek. Zato mi vec ne znam koju trku vec idemo u kampove udaljene na oko 50km od staze. Sve normalan i fin svet. Raspalimo rostilj,kenjamo kao ljudi. Okupamo se u fullu i naspavas se kao zmaj. (Jedino zavisi koliko se medjusobno hebemo u dupe [rofl]. U nemackoj smo placali kamp 30 evra sve zajedno. Sada u austriji isto tako. U mudjelu se ni ne secam ali svakako sl put pun gas od gp kampova. Jako mi je zao sto ti se to desilo
Brate njanja sto je najgore nismo bili u moto gp kampu . Ovo se ne moze zvati kamp . Ja sam trubio par meseci da idemo u neki smestaj ali su svi bili za kampovanje
a na kraju sam ja najvise popusio. U subotu sam se vozao Brnom i ispred nekog marketa naisao na neke slovence koji su nasli smestaj taj dan za neke smesne pare.
A mene svi ubedjivali nema smestaja bla bla bla......

Jebi ga. Razumem uštedu, ali ne vidim smisao da se ode na toliki put bez prethodne pripreme. Ovo što je njanja napisao je već mnogo bolje rešenje sa stanovišta komfora i sigurnosti. Par meseci povremenog švrljanja po internetu bi sigurno dalo neke zanimljive i povoljne lokacije za smeštaj.

Zvučaću kao pokvarena ploča, ali na kraju dana želim da se istuširam i legnem u krevet. Sve ostalo je za vas mlade ljude. Ja sam se dovoljno nakampovao u detinjstvu.

Kampovao sam poslednji put pre neku godinu na moto skupu u Sarajevu. Sledeći skup na koji smo išli sam rezervisao sobu u hotelu i smestio svoje društvo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu