Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Ma ovaj Ho¹tapler mlogo fin deèko! I pametan. Ma il je vojvoðanin il je p.. , a da, vojvoðanin je  :-*
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

dzimika

Problem je sto je sve vise u budala u saobracaju, evo vec 3 godine radim kao vozac nocu, za prve 2 godine sam imao jednu bas opasnu situaciju i jednu onako, a u zadnjih godinu dana svake nedelje bar jednu imam, pre neko vece idem iz pravca senjaka i ulazim u Kneza Milosa, drzim levu traku preko nadvoznjaka, kad idiotkinja se ukljucuje tacno ispred mene iz onog ukljucenje sa auto puta iz pravca Nisa, a nigde zive duse ispred nje, desna traka joj prazna, stanem na semaforu pored i pitam jel normalna ona kaze "ja sam sve uradila kako treba" pa picka ti materina retardirana, nije da nisi uradila kako treba nego su napravila niz prekrsaja sa sve ugrozavanjem tudjih zivota
budela ne moras traziti, sami se jave
samo sto ih sve vise iz dana u dan

OKi

Citat: Ho¹tapler poslato 03 Avgust, 2016, 17:10
®ivim i pu¹tam druge da budu idioti.
Ovo nekada pre, nije moglo da bidne kod Ja , a sad zbog situacije >> vrlo èesto primenjujem  :P [flashing]

mkt

Citat: stilgar poslato 03 Avgust, 2016, 16:38
idem danas bulevar revolucije onaj semafor ispod skupstine, crveno, ima kolona, provucem se ja sa desne strane, na skuteru sam bio, tek dzip veliki zeleni mislim da je patrol ima plavu rotaciju, onu jednu na krovu, al nije upaljena, krene na mene u desno, ja dam gas i prodjem ga, stanem ispred njega znacajno se okrenem i pogledam vozaca, mladji covek nista ne reaguje gleda pravo u neki narandzasti  citroen koji je prvi u redu ispred mene. Pali se zuto krece citroen ja za njim kad ova budala nabode gas predje u levu traku pa ispred mene bup. Ja idem skroz desnom trakom, ocu da skrenem u kosovsku, gori uslovno za skretanje u desno, ispred mene taj ludak sa dzipom, ja krenem levo da ga obidjem, on smota na levo, ja krenem desno on se vrati i jos malo da me zatvori, rotacija mu i dalje ne gori, nije na zadatku, nezna se ni ko je, nema nikakve oznake, obicna tablica al dijabola u svaom slucaju. Stavim ja motor na copu i odem peske, njemu otvoren prozor, pitam ga ja sta mu je i sto zatvara prolaz kad ja ocu da idem desno imam zeleno al ne mogu od njega, nije me ni pogledo nego i dalje gleda napred i ne reaguje na moje pitanje. vidim ja da je neka teska diabola il prati nekog al koj ce mu kurac onda rotacija koja usput i ne radi. Vratim se ja na skuter sacekam da krene ludjak i odem desno u kosovsku. Svakavi ludaci su na ulici.
iz  cedinog obezbedjenja

El Jefe

Ко на тесту интелигенције не покаже IQ200, забранити му полагање.
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

e kad bi samo znali koliko ljudi ne zna pravilo desne strane
a tek koliko njih misli da je kod nas kao kod amera ko pre udje
u kruzni tok / raskrsnicu taj ima prvenstvo ... pogledajte slaviju
bar 30% njih prvi gresku ... uzas ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

a ne, znaju oni ko ima prednost nego idu na to ko je ludji

DebeliZmaj

pa ne dobro ja svejedno pustim kad vidim da je zapeo
mozda zuri negde... ajd svejedno ... evo danas .. idem niz bulevar
lagano ka poslu ... mozda 60 ... ogranicenje 50 ... elem
znam koje je vreme od kad se jedan semafor otvori dok se ne otvori
drugi .. idem vec dosta tuda ... i nema potente ni ovoliko jer cu svejedno usporim na semafor ...
i neki lik ... neki bucan motor ... ride or hide majica .. standardno ...
zaleti pa koci ... zaleti pa koci .. zaleti pa koci ..
inache svaki semafor dodjem do njega ... e frka mu malo provlacenje pa stane iza kola u koloni ...
tek negde kod pravnog se ispeo probiti i po gasu odmaaa .. do onog tamo semafora...
ja svojim putem skrenuo ... ccc ... al pazi verovatno zuri covek...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

inache ista relacija svaki dan gledm i trkace u kolima ...
ima par automobil srecem u isto vreme ... sve voze ljudi lagano ....
dzaba .. semfori ti se nece otvoriti jurio zilion ili iso 50 ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Citat: DebeliZmaj poslato 03 Avgust, 2016, 19:35
a tek koliko njih misli da je kod nas kao kod amera ko pre udje
u kruzni tok / raskrsnicu taj ima prvenstvo ... pogledajte slaviju
bar 30% njih prvi gresku ... uzas ...


...¹ta? Nije tako?
;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 03 Avgust, 2016, 16:42
Citat: stilgar poslato 03 Avgust, 2016, 16:38
idem danas bulevar revolucije onaj semafor ispod skupstine, crveno, ima kolona, provucem se ja sa desne strane, na skuteru sam bio, tek dzip veliki zeleni mislim da je patrol ima plavu rotaciju, onu jednu na krovu, al nije upaljena, krene na mene u desno, ja dam gas i prodjem ga, stanem ispred njega znacajno se okrenem i pogledam vozaca, mladji covek nista ne reaguje gleda pravo u neki narandzasti  citroen koji je prvi u redu ispred mene. Pali se zuto krece citroen ja za njim kad ova budala nabode gas predje u levu traku pa ispred mene bup. Ja idem skroz desnom trakom, ocu da skrenem u kosovsku, gori uslovno za skretanje u desno, ispred mene taj ludak sa dzipom, ja krenem levo da ga obidjem, on smota na levo, ja krenem desno on se vrati i jos malo da me zatvori, rotacija mu i dalje ne gori, nije na zadatku, nezna se ni ko je, nema nikakve oznake, obicna tablica al dijabola u svaom slucaju. Stavim ja motor na copu i odem peske, njemu otvoren prozor, pitam ga ja sta mu je i sto zatvara prolaz kad ja ocu da idem desno imam zeleno al ne mogu od njega, nije me ni pogledo nego i dalje gleda napred i ne reaguje na moje pitanje. vidim ja da je neka teska diabola il prati nekog al koj ce mu kurac onda rotacija koja usput i ne radi. Vratim se ja na skuter sacekam da krene ludjak i odem desno u kosovsku. Svakavi ludaci su na ulici.

ispod skupstine je kosovska...
tako da ne znam gde si ti bio :) ...
Znam ja... :D

@Milanèe:
Nabode¹ u glavu kroz otvoren prozor, pa nek jure nn lice, paz' da te ni bi stigli... :D Samo treba enduraèa i malo skrivena tablica... :D Kaciga i rukavice sa karbonom(ili bar plastikom) se podrazumevaju... :D

dzimika


stilgar

Citat: Laziæ poslato 03 Avgust, 2016, 21:11
Citat: DebeliZmaj poslato 03 Avgust, 2016, 16:42
Citat: stilgar poslato 03 Avgust, 2016, 16:38
idem danas bulevar revolucije onaj semafor ispod skupstine, crveno, ima kolona, provucem se ja sa desne strane, na skuteru sam bio, tek dzip veliki zeleni mislim da je patrol ima plavu rotaciju, onu jednu na krovu, al nije upaljena, krene na mene u desno, ja dam gas i prodjem ga, stanem ispred njega znacajno se okrenem i pogledam vozaca, mladji covek nista ne reaguje gleda pravo u neki narandzasti  citroen koji je prvi u redu ispred mene. Pali se zuto krece citroen ja za njim kad ova budala nabode gas predje u levu traku pa ispred mene bup. Ja idem skroz desnom trakom, ocu da skrenem u kosovsku, gori uslovno za skretanje u desno, ispred mene taj ludak sa dzipom, ja krenem levo da ga obidjem, on smota na levo, ja krenem desno on se vrati i jos malo da me zatvori, rotacija mu i dalje ne gori, nije na zadatku, nezna se ni ko je, nema nikakve oznake, obicna tablica al dijabola u svaom slucaju. Stavim ja motor na copu i odem peske, njemu otvoren prozor, pitam ga ja sta mu je i sto zatvara prolaz kad ja ocu da idem desno imam zeleno al ne mogu od njega, nije me ni pogledo nego i dalje gleda napred i ne reaguje na moje pitanje. vidim ja da je neka teska diabola il prati nekog al koj ce mu kurac onda rotacija koja usput i ne radi. Vratim se ja na skuter sacekam da krene ludjak i odem desno u kosovsku. Svakavi ludaci su na ulici.

ispod skupstine je kosovska...
tako da ne znam gde si ti bio :) ...
Znam ja... :D

@Milanèe:
Nabode¹ u glavu kroz otvoren prozor, pa nek jure nn lice, paz' da te ni bi stigli... :D Samo treba enduraèa i malo skrivena tablica... :D Kaciga i rukavice sa karbonom(ili bar plastikom) se podrazumevaju... :D
Laziæe, prvo moram da se istatuviram opako, bar da misle da sam neki zajeban tip, ovako kad im pridje deka od 57 ljeta sa stomaæiæem tesko da æe da se upla¹e :)

ЯЭВОЛУТИОН

Krenuo juce popodne od kanarinca ka svom selu....laganice pored robne kuce , levo i sa 60 na sat diverzijom 600....dolazim do livnice a tamo zeleno za pravo ali 10 kola ceka jednog da skrene ka opstini rakovica.....ja laganice sa 20 na trotoar i obidjem doticnog i nastavim svojim putem...iza mene lik sa volvo v80 valjda sviri i ablenduje....ne svidja mu se sto ceka a ja proseo pre.....obidje mene i neki auto na punoj kod Rekorda....ja i dalje kul...laganice pet banke ...sledeci semafor kod dmb-a ja leganice u traku za levo pa namotam opet ispred njega i na zeleno svojim putem....kad...lik se naljutio...pun gas obilazi i ispred mene nabada naglo kocnicu....dva puta....i dalje sam smiren i lagano sa pedeset idem ka kuci....tudji motor....
Maestro staje pre kruznog toka i otvara prozor....mase rukom....reko da vidim sta hoce....balavi peni da sam ga dva puta isekao....ja gledam ne verujem sta prica....pa nisam ga isekao sa kamionom i ugrozio mu zivot , nego sam prosao ispred njega s a30 na sat.....ja sam bio u vecoj opasnosti....isekao si me.....devojka sedi pored njega i gleda sva ponosna na svog alfa muzijaka.....skinem ja kacigu i kazem mu da izadje iz kola i da povede gospodju....da ga jebem u dupe a nju cu posle da bijem i da mi pusi da obrise govno sa kurca.....i zamahnem da ga mlatnem kacigom po picci kad on gas i pobeze.....malo zakacim rub od vrata....pa sesetru mu jebem sto se kurcis kad si pizda i ne smes da izadjes iz kola.....a onda mi prodjose kroz glavu sva sranja sa romale populacijom od prosle godine.....htedoh da ga pojurim da mu se najebem keve ali dok sam stigao do motora proslo me.....odoh kuci....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m

Citat: dzimika poslato 03 Avgust, 2016, 21:55
sto si ti neki agresivan covek :P
Cim je namirisao milione poceo da se bahati ;D

Biker-Boy

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Avgust, 2016, 22:13
Krenuo juce popodne od kanarinca ka svom selu....laganice pored robne kuce , levo i sa 60 na sat diverzijom 600....dolazim do livnice a tamo zeleno za pravo ali 10 kola ceka jednog da skrene ka opstini rakovica.....ja laganice sa 20 na trotoar i obidjem doticnog i nastavim svojim putem...iza mene lik sa volvo v80 valjda sviri i ablenduje....ne svidja mu se sto ceka a ja proseo pre.....obidje mene i neki auto na punoj kod Rekorda....ja i dalje kul...laganice pet banke ...sledeci semafor kod dmb-a ja leganice u traku za levo pa namotam opet ispred njega i na zeleno svojim putem....kad...lik se naljutio...pun gas obilazi i ispred mene nabada naglo kocnicu....dva puta....i dalje sam smiren i lagano sa pedeset idem ka kuci....tudji motor....
Maestro staje pre kruznog toka i otvara prozor....mase rukom....reko da vidim sta hoce....balavi peni da sam ga dva puta isekao....ja gledam ne verujem sta prica....pa nisam ga isekao sa kamionom i ugrozio mu zivot , nego sam prosao ispred njega s a30 na sat.....ja sam bio u vecoj opasnosti....isekao si me.....devojka sedi pored njega i gleda sva ponosna na svog alfa muzijaka.....skinem ja kacigu i kazem mu da izadje iz kola i da povede gospodju....da ga jebem u dupe a nju cu posle da bijem i da mi pusi da obrise govno sa kurca.....i zamahnem da ga mlatnem kacigom po picci kad on gas i pobeze.....malo zakacim rub od vrata....pa sesetru mu jebem sto se kurcis kad si pizda i ne smes da izadjes iz kola.....a onda mi prodjose kroz glavu sva sranja sa romale populacijom od prosle godine.....htedoh da ga pojurim da mu se najebem keve ali dok sam stigao do motora proslo me.....odoh kuci....
[rofl] [rofl] [clapp] Revo car [klanjam_se]
Ponekad pozelim da nekog sabana ovako iscimam, ali jbg nisam toliko impulsivan, uglavnom iskuliram, ili eventualno pokazem srednjaka i gas.
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

dakle .....pokazes musrednjaka i bezis?  ;D ;D

Kostić

saæe dare da doðe sa onom poznatom, ma jeste samo se vama de¹ava.... ja vi¹e ne smem da spominjem ¹ta mi se de¹ava... mada mi se ni¹ta nije desilo u poslednjih desetak dana. osim ¹to mi je dosadno.




Lazic

Citat: Boban_m poslato 03 Avgust, 2016, 22:13
Citat: dzimika poslato 03 Avgust, 2016, 21:55
sto si ti neki agresivan covek :P
Cim je namirisao milione poceo da se bahati ;D
:P :-*

Citat: eclipse4 poslato 03 Avgust, 2016, 23:03
dakle .....pokazes musrednjaka i bezis?  ;D ;D
Ne be¾im, samo pasjer ne mo¾e da me prati... ;D Pitaj Uffa koliko njih mo¾e da nas prati po gradu kad smo raspolo¾eni... ;D

Biker-Boy

Citat: eclipse4 poslato 03 Avgust, 2016, 23:03
dakle .....pokazes musrednjaka i bezis?  ;D ;D
Ne, nego nastavim svojim putem, posto kad motor usporis radi manevra izbegavanja zakucavanja u auto, moras posle da das gas da bi nastavio dalje, na to sam mislio  :D
I feel the need..... the need for speed !!!