Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

To sa bermudama sam radio bar 50 puta... :D Nekad i¹ao po dr¾avnim objektima svaki dan... :D

balavurda

Ortaka tako napusili u nekoj qrcevoj opstini, ili gde vec.
Otisao do prvog buvljaka, kupio suknju, navukao preko i usao.
Jbg, covek dijabola, al' nisu ni ovi nista bolji.

DebeliZmaj

pazi ima fora...kazesh da iz religiskih razloga ne nosish duge pantalone
da si vehabija da si sluzbeno dosao ... moraju te puste...ali realno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Sszgo donesi par onih arapskih aljina, i obavezno ono za glavu

stilgar

poslo mi covek ugovore overene iz Arandjelovca da ja overim ovde. Poslao covek i uplatnicu od takse koju je platio. 240 din je overa u Arandjelovcu, na paliluli 1470 din. U poreskoj kaze zena idi kupi PPI4 obrazac, dobro dajte mi uplatnicu da platim porez uz put da ne izlazim opet iz reda, kaze ne mogu nosis predmet, ma evo vam predmet kod vas, kaze ne mogu. Odem kupim popunim obrazac i dobijem tajnovitu uplatnicu i opet sipci do banke da uplatim. Kaze resenje se ceka 2 dana. Zasto pitam ja kod vas je do sad bilo da se dobija odma, radio sam par puta, kaze bilo nekad sad mora da se vidi da su legle pare, da potpisu sefovi, pa dok dodje do pisarnice. Pitam je ja jel sefovi misle da mi nosimo falsifikovane pecate banaka i stampace sa sobom da falsifikujemo uplatnice, sta je falilo dok je salterski radnik potpisivo resenje i dobijali ga odma. Pa i nase vreme kosta il oni misle da ga mi imamo na pretek. Znaci moracu i treci put da stajem na isti salter u cetvrtak da vidim da li su se smilovali novozaposleni ljudi velikog vodje  koji primaju masne plate da potpisu jedan jedini papir. Gde je onaj Lazic sa atomkom  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

kad sabere¹ ¹ta te sve èeka, doðe ti da ne proda¹ i da ne kupi¹. bila bi dobra fora da niko ne kupi i ne proda mesec dana. onda bi se zapitali ¹to pare ne idu u kasu. ovako, narod mnogo trguje, a njima taman da mogu da jebu kako im se digne kita.

Kostić

najbolja im je fora ono sa vozilom. ako nisi platio kaznu, ti proda¹, kupac plati porez pa ne mo¾e da registruje... onda ti ka¾u, ko te jebe ¹to nisi proverio.


napalm. to boli. A ne boli.

dzimika

Citat: stilgar poslato 02 Avgust, 2016, 16:34
poslo mi covek ugovore overene iz Arandjelovca da ja overim ovde. Poslao covek i uplatnicu od takse koju je platio. 240 din je overa u Arandjelovcu, na paliluli 1470 din. U poreskoj kaze zena idi kupi PPI4 obrazac, dobro dajte mi uplatnicu da platim porez uz put da ne izlazim opet iz reda, kaze ne mogu nosis predmet, ma evo vam predmet kod vas, kaze ne mogu. Odem kupim popunim obrazac i dobijem tajnovitu uplatnicu i opet sipci do banke da uplatim. Kaze resenje se ceka 2 dana. Zasto pitam ja kod vas je do sad bilo da se dobija odma, radio sam par puta, kaze bilo nekad sad mora da se vidi da su legle pare, da potpisu sefovi, pa dok dodje do pisarnice. Pitam je ja jel sefovi misle da mi nosimo falsifikovane pecate banaka i stampace sa sobom da falsifikujemo uplatnice, sta je falilo dok je salterski radnik potpisivo resenje i dobijali ga odma. Pa i nase vreme kosta il oni misle da ga mi imamo na pretek. Znaci moracu i treci put da stajem na isti salter u cetvrtak da vidim da li su se smilovali novozaposleni ljudi velikog vodje  koji primaju masne plate da potpisu jedan jedini papir. Gde je onaj Lazic sa atomkom  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

na zvezdari i rakovici odavno se ceka po 2 dana da legnu pare, cak na zvezdari ima tome sigurno preko 8 godine, kazu da su ih zaklali za neke silne milione dinara falsifikovanjem pecata.  U srbobranu juce bio i ceka se samo do sutradan, mala opstina i nema puno uplata pa se odmah vidi da su uplacene pare ali zato cekas u poreskoj vise nego kod nas gde je guzva, potrosio sam sigurno sat ipo a nigde zive duse nije bilo

inace ima caka da ne placas proviziju ako su neke vece sume u pitanju kad je porez na prenos u pitanju, odes na blagajnu poreske uprave, na zvezdari je to recimo odmah ispod palilulske pijace, 27. marta na cosku sa Majora Ilica. Davnihi dana mi to rekao lik iz obezbedjenja u NS kad sam radio prenos, inace bilo sta da se uplacuje na budzetske racune 840-.... moze se platiti tu bez provizije

DebeliZmaj

stari grad se isto ceka godinama
vracar ide OMA ... dok sidjesh i uplatish u prizemlju
gore ti je gotov predma
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

#19870
i na kraju slag na tortu. Odem u Milana Rakica da odjavim tablice, dva salera rade, zene, (ne znam dal ste primetili al ja ni u jednoj policiskoj stanici koja ima saltere nisam video muskarca da radi sve zene) red 8-9 ljudi ja 4ti. vuku se one polako jednog radi 10 minuta ko da ima nesto da radi svi imaju sve ona samo da unese u komp al to je tesko valjda. Odjednom dize se jedna uze kesu neku ispod pulta i ode. Ova druga zavrsi sa covekom, udje policajac sa nekim papirom u ruci, poce da se seta ko pavijan menju pavijankama uze malo cokoladu da se zasladi i izvede ovu drugu do kancelarije preko puta sa nekim krimosom istetoviranim da mu zavrsi poso preko veze u talu su nekom valjda. Izadje zena posle 10 minuta al se ne vrati na salter ode i ona da jede. Stopjimo mi u redu ko debili proslo vec 40 minuta od kad je ona prva otisla na pauzu i meni tu puce film. Odjem ja na vrata tamo kod njih i pocnem da se derem kako vas nije sramota pa radite sa ljudima gde vam je sef da idem da se zalim. Tu i ovi sto stajase u redu graknuse i ove dve brze bolje nazad na svoja radna mesta i kao sto ste nervozni. Da sam mogo da je dohvatim tacno bih joj zvizno samar iako je zensko, al oni prorezi mali i niski. doso ja na red kad ova sto je otisla prva kao a to je motocikl ne moze ovde u Ljermontovoj imaju bazu, Reko ne tupi prosli motor sam ovde odjavio ne bi dolazio dzabe da nije moglo tad. I uze ona da odradi al onako preko one stvari. Sat i po za odjavu tablice. Sve mi se moto po glavi onaj film Napad na policisku stanicu....
p.s. ne mogu da shvatim ove njihove sefove kako moze salterski sluzbenik da ima pauzu od pola sata i to svi u isto vreme, valda se ide po grupama ako je 4 saltera 2 odu na pauzu dve rade, kad se ove vrate posle pola sata sednu da rade odu ove sto su radile. I manje nervoze i bolja usluga al posto su zene u pitanju i ko zna koja je sa kojom u svadji a koja sa kojom ne govori ne mogu da se organizuju. Uzas.

makinjo

Hahaahah sef.
Pa on je garant negde na adi pije kaficu i brcka se  ;D  ;D

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

mali_zmaj

Ja ko kreten odem do pulmologa,radi klinca, od dva pulmologa kojeg imaju na pedijatrij...,i e pa oba su na godisnjem,a nek se bolesna djeca jebu u mozak!! pa jebo im pas mater neopjevanu,a zbog nekih sranja moram od njih da dobijem neku potvrdu posto ne moze privatna ordinacija!!! debili i onaj koji ih je oboje pustio u isto vrijeme na godisnji...
jin-jang

dzimika

Citat: stilgar poslato 02 Avgust, 2016, 19:16
i na kraju slag na tortu. Odem u Milana Rakica da odjavim tablice, dva salera rade, zene, (ne znam dal ste primetili al ja ni u jednoj policiskoj stanici koja ima saltere nisam video muskarca da radi sve zene) red 8-9 ljudi ja 4ti. vuku se one polako jednog radi 10 minuta ko da ima nesto da radi svi imaju sve ona samo da unese u komp al to je tesko valjda. Odjednom dize se jedna uze kesu neku ispod pulta i ode. Ova druga zavrsi sa covekom, udje policajac sa nekim papirom u ruci, poce da se seta ko pavijan menju pavijankama uze malo cokoladu da se zasladi i izvede ovu drugu do kancelarije preko puta sa nekim krimosom istetoviranim da mu zavrsi poso preko veze u talu su nekom valjda. Izadje zena posle 10 minuta al se ne vrati na salter ode i ona da jede. Stopjimo mi u redu ko debili proslo vec 40 minuta od kad je ona prva otisla na pauzu i meni tu puce film. Odjem ja na vrata tamo kod njih i pocnem da se derem kako vas nije sramota pa radite sa ljudima gde vam je sef da idem da se zalim. Tu i ovi sto stajase u redu graknuse i ove dve brze bolje nazad na svoja radna mesta i kao sto ste nervozni. Da sam mogo da je dohvatim tacno bih joj zvizno samar iako je zensko, al oni prorezi mali i niski. doso ja na red kad ova sto je otisla prva kao a to je motocikl ne moze ovde u Ljermontovoj imaju bazu, Reko ne tupi prosli motor sam ovde odjavio ne bi dolazio dzabe da nije moglo tad. I uze ona da odradi al onako preko one stvari. Sat i po za odjavu tablice. Sve mi se moto po glavi onaj film Napad na policisku stanicu....
p.s. ne mogu da shvatim ove njihove sefove kako moze salterski sluzbenik da ima pauzu od pola sata i to svi u isto vreme, valda se ide po grupama ako je 4 saltera 2 odu na pauzu dve rade, kad se ove vrate posle pola sata sednu da rade odu ove sto su radile. I manje nervoze i bolja usluga al posto su zene u pitanju i ko zna koja je sa kojom u svadji a koja sa kojom ne govori ne mogu da se organizuju. Uzas.

video muskarca u PS Srbobran :D

Inace slicno se meni desavalo pre neke godine kad sam odjavljivao TA, samo na NBG, mislim se samo u sebi "kad bih ja ovako cavrljao sa koleginicom dok mi je korisnik za stolom dobio bi momentalni otkaz u firmi", tad sam radio u SBB-u
Najbolje mi kad krenu da kukaju kako su se naradile, pa picka mu materina ja odradim dnevno 30 korisnika za 6h i to samo zato sto nije bilo nikog do 10, nego svi navale od 10 do 14h, sve moram papiroloski da ispratim, po 5 ugovora za neke usluge potpisujem a onda samo otkuca u kompu brojeve i kaze odjavi i to je to

Ja garantujem da kad bi morale da rade kao u privatnim firmama, da se smeskaju i kad ih pickaraju, da trpe da ne pisaju i da su gladne, 90% njih bi dalo otkaz posle 2 nedelje

Lazic


Glava Dole

Mice ubice... sit gladnom ne veruje jbg...

Kostić

veoma sam sreæan, ¹to je vreme bogatih drkad¾ija pro¹lo. i ¹to danas siromak mo¾e sebi da priu¹ti kofu na dva toèka i da u¾iva u njoj. e pa matore drkad¾ije, dekave je danas dupe i mo¾ete samo da prdite plavo. sirotinja rulez!

aæimo

Vreme bogatih drkazija nije proslo, samo je promenilo oblik iz bahato-neobrazovane u bahato-snobovske oblike.

Kostić

ok, al danas slepac mo¾e da se vozi. u vreme matorog drkad¾ije su slepci balavili i pezili im ko sluge. obrazovanje nema veze sa time.

Kostić

neki lik na fejsu okaèio ne¹to, istorijski arhiv neka stanica, da obele¾i datum nekih trka i laziæ lajkuje i ja to vidim i ja lajkujem i taman da ne¹to beknem, kad eto ga neki deda tresimud, poèo ne¹to da zvoca i post nestane i ja se iznerviram i kontam, ¹to bi se ja pa divio tamo nekim truleksima koji su vozili motore dok niko nije mogo. pfff jaka muda... i sad me zabole kurac ¹to su se u vreme kralja bogata¹i trkali. tja...