Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.


DebeliZmaj

i onda se smorish i kupish Heineken za manje kesha ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: mrle poslato 21 Jul, 2016, 10:44
Odem umarket Zoe u Stavrosu gde sampro¹le godinekupovao Peja pivo,  peæko. Cena za limenku 1,08 a bomba 3,75e. Pro¹¹le godine limenka bila. 65 centi a bomba ispod 2e.
cigani

dzimika

trebalo je pre pola sata da krenem za srbobran, trebalo bi bar do 7 da budem tamo racunao sam i ranije ali covek koga sam nasao preko bla bla nikako da zavrsi "preglede"
mrzim kad se menja dogovor i kad neko ne moze da ispustuje tudje vreme, da sam znao organizovao bi se drugacije a sada ne znam kako da se i organizujem

ovo nije bas moja godina izgleda

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

goranvojska

teska telesna povreda.3-6 meseci zatvora i novcana kazna.samo moli boga da te ne prijavi i tuzi.ugasio si.
idi moli ga kumi i placaj sve.
ako je doslo do policije nema pomoci.

balcan girl

s dobrim advokatom ako nemas dosije pre toga mozes da prodjes sa donacijom nekom u kesu za tipa autistiènu decu i da budes na uslovnoj...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Upravo to... Cak i da ima neki prekrsaj od ranije, moze da se sredi lagano...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DebeliZmaj

ima i ono nema svedoka nema problema ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

slave74

E jbg, ja ga zvao da mu namirim zub, nadam se samo jedan, zvao ga dva puta, da se javi da resimo to,al on nista.
Imam i ja povredu, nije teska,al nije on vezanih ruku bio, cak mi  se cini da me je prvi udario. Ovaj njegov drug,sto bi mu bio svedok me vukao sa ledja.
Kako kako sam ga udario se ne secam. Ni koliko puta vrv dvaput, jer mu je pored usta i nos gore vise pukao. Ovaj njegov smrad od druga kaze da sam ja prvi udario, samo mi nije jasno da se ne secam  tog udarca, a ni kako je on mogao posle svega i bljuvanja krvi da mi bar malo uzvrati. Jedino da me je ovaj pridrzo s ledja.
Posle sam i njega zvao da resimo stvar jer je mnogo prigovarao.
Situacija je lako mogla biti i obrnuta, jer mogao sam ja proci kao on. Jos je visi od mene jedno 20+ cm, a tezi 30kg.
Jbg znam ga od ranije ,smrad je ispao prema meni, i onda sam ga ja malo grdio, i vremenom je verovatno njega to pritiskalo,a mene sto ga nisam dovoljno grdio.
Ja sad nisam u tom selu, sklonio se ipak je to njihov kraj, jer kad se poznaju s murijom, obicno murija dodje da privede uvece da bi prenocio, a to necu da dozvolim.
On je rekao da nece nista ciniti sto se tice policije i suda, a posle prve noci nije mi policija dolazila, sad ne znam dal je bila,al moj broj svi imaju, valjda bi me policija zvala da dodjem i dam izjavu.
On to moze verovatno i naknadno uraditi i posle par dana,al svaki nov dan se gubi na znacaju.
Saznao sam da privatne ordinacije ne mogu izdavati zapisnik povreda, mora drzavno..

DebeliZmaj

njih dva bila vs tebe jednog ...
plus je krupnije grdje i vishi ...
dakle bio si u podrdjenoj pozi ...
dakle imao si strah za sigurnost i zivot
i samo si se branio ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

slave74

Ma znam sta bih govorio na sudu, imam iskustva nazalost sa ranijih rocista. Nego jebeno kad nemas svedoke , a onaj drugi ima. Mada mozda i imam svedoka ako dodje do toga. Jedino sto zaista kad uporede nas dvojicu vidi se razlika kategorija. Za sada mislim da nece doci do tuzioca,al nikad se ne zna. Zadnji put sam bio na sudu pre 20 godina. U ovim mojim godinama svaka svadja je poraz, a pogotovo sto sam naneo takve povrede momku.
Mada skoro sam siguran da bi svi oni likovali da sam ja popio takvu povredu.

To je ta umna sirotinja..
Sta bude bice, ko ih jebe.

DebeliZmaj

dobro to ti je dakle na nauk ...
bez svedoka sledeci put ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DraganPavlicevic

Slave, ako te tu¾i, potrudi se da bar ima razlog .Ti odle¾i¹ par meseci, a on mora nauèiti da pi¹e levom.

Kostić

Citat: mrle poslato 21 Jul, 2016, 10:44
Odem umarket Zoe u Stavrosu gde sampro¹le godinekupovao Peja pivo,  peæko. Cena za limenku 1,08 a bomba 3,75e. Pro¹¹le godine limenka bila. 65 centi a bomba ispod 2e.
..

moja æerka oti¹la na godi¹nji na tasos. prvi put u ¾ivotu od svog rada, al potro¹ila para, da æe celu godinu da grca.... jebala vas grèka i cigani, ¹to bi reko laziæ... i nije slagao

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

za¹to? put do uspeha je dug. ja sam je terao da se zaposli, kukala je da nema ¹anse, al se zaposlila. govorio sam da æe jednog dana da bude 'èin', ¹to æe i da bude. dobila je unapreðenje. za pet godina æe svojim rukama da bude 'manager'. tako se gradi liènost, o debeli zlojebu. nije sve u parama....

DebeliZmaj

jest tachno treba neko i da
sipa gorivo u bmw .. slazem se :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

ako mi ponekad krivo sto mi se brat ozenio to je zato sto se ostali useru kad divljam po skupovima i automatski me vode kuci  [veryangry] [veryangry] [veryangry] jedino je moj brat umeo da me prati u tomeeee  :'( :'(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

aæimo