Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Kakav je- takav je.... tvoj je.... ne diraj dete nego mu kupi novi bajs i deblju sajlu :P

Boban_m

Kao onaj Sani-boj iz crtaca sto juri kokice po kokosinjcu.

Glava Dole


penzos

Pa ne jajari se na sistemu za bezbednost. Kupi neki Abus, Onguard, Magnum,.... Mada ni to ne osigurava 100% Ili mu kupi neki kr¹ od ponike, ali i njih kradu, da zna¹. Po pravili, ali i iz bogatog iskustva, na biciklu je uvek ili moja bulja ili moja ruka. Sve ostaalo nakon 10 minuta   [welcome]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Slaninar

Citat: Boban_m poslato 06 Jul, 2016, 05:41
Nije danas. Juce. Cetvrti bicikl mi kradu, tj mom sinu. Uzeo moj bajs, a ima i svoj, i otisao da ganja sojke po plazi, bicikl zakljucao i zaboravio na njega. Ali nisu svi. Baja presjekao sajlu i ostavio je a bicikla nema. Prosle godine kupim sebi alu Diamondback i eto ode i on. Ali uglavnom kradje bajsova se desavaju mom sinu. I tako sam mu saopstio da mi je duzan koliko je bajs bio i da hocu da me isplati do kraja raspusta. Dao sam mu preporuku za poslove i vozi...

http://www.bikegremlin.com/category/bezbednost-svetla-brave/
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

poshalji ga u Srbiju za raspust ...
najgora kazna ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Citat: Milos96 poslato 06 Jul, 2016, 06:11
Kakav je- takav je.... tvoj je.... ne diraj dete nego mu kupi novi bajs i deblju sajlu :P

Ðoku bih mu kupio...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Balsa Wrx

prodao sam moju plavu rondalicu...Totalno sam u kurcu i ne znam sta da uzmem,a postavio sam ga na prodaju reda radi da vidim moze li se prodat za 3000e odma je posao u 1 dan..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Slaninar

Citat: Balsa Wrx poslato 08 Jul, 2016, 20:10
prodao sam moju plavu rondalicu...Totalno sam u kurcu i ne znam sta da uzmem,a postavio sam ga na prodaju reda radi da vidim moze li se prodat za 3000e odma je posao u 1 dan..

Uzmi heroin. Kad je èovek u ozbiljnim ¾ivotnim problemima, nema ni¹ta bolje!  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Stefano-89

Taman uzmem motor sa servisa stavio nov far,stop,migavce i krenem kuci na pola puta u zaletu mi pukne sajla gasa (bila naceta trebalo za vikend da je menjam) ,a ja u tom trenutku gledam de je prokleta sajla kocim i navatam sajlu i pogledam ispred neka devojcica se okrece sa kolima preko pune ja iscimam sajlu dam gas i uletim u suprotam smer i izbegnem je   [veryangry] [veryangry] [ljutko]

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 08 Jul, 2016, 20:18
Citat: Balsa Wrx poslato 08 Jul, 2016, 20:10
prodao sam moju plavu rondalicu...Totalno sam u kurcu i ne znam sta da uzmem,a postavio sam ga na prodaju reda radi da vidim moze li se prodat za 3000e odma je posao u 1 dan..

Uzmi heroin... nema ni¹ta bolje!  :P

Ima ima. Kokain.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 08 Jul, 2016, 20:38
Citat: Slaninar poslato 08 Jul, 2016, 20:18
Citat: Balsa Wrx poslato 08 Jul, 2016, 20:10
prodao sam moju plavu rondalicu...Totalno sam u kurcu i ne znam sta da uzmem,a postavio sam ga na prodaju reda radi da vidim moze li se prodat za 3000e odma je posao u 1 dan..

Uzmi heroin... nema ni¹ta bolje!  :P


Ima ima. Kokain.

Nemoj tako, mlad je, zna¹ kako bake ka¾u: mora¹, sine, ne¹to ka¹ikom!   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY

Citat: Balsa Wrx poslato 08 Jul, 2016, 20:10
prodao sam moju plavu rondalicu...Totalno sam u kurcu i ne znam sta da uzmem,a postavio sam ga na prodaju reda radi da vidim moze li se prodat za 3000e odma je posao u 1 dan..

...oces Tandzaru...?  ;D

Balsa Wrx

Citat: BOKYBOY poslato 08 Jul, 2016, 20:52
Citat: Balsa Wrx poslato 08 Jul, 2016, 20:10
prodao sam moju plavu rondalicu...Totalno sam u kurcu i ne znam sta da uzmem,a postavio sam ga na prodaju reda radi da vidim moze li se prodat za 3000e odma je posao u 1 dan..

...oces Tandzaru...?  ;D
ocu samo nek je 35kw u papire to mi je problem jer ja dosta putujem a ako imas nacina da je zavedes na 35kw imas kupca 99,9 posto
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

bokilic

brmmmm

Andreja

Obrisan je snimak, o èemu se radi? Ba¹ me zanima sad...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: Stefano-89 poslato 08 Jul, 2016, 20:22
Taman uzmem motor sa servisa stavio nov far,stop,migavce i krenem kuci na pola puta u zaletu mi pukne sajla gasa (bila naceta trebalo za vikend da je menjam) ,a ja u tom trenutku gledam de je prokleta sajla kocim i navatam sajlu i pogledam ispred neka devojcica se okrece sa kolima preko pune ja iscimam sajlu dam gas i uletim u suprotam smer i izbegnem je   [veryangry] [veryangry] [ljutko]
Jo¹ jedan Kostiæ... :o ;D

Glava Dole

...das gas, nastavis da vozis punim gasom, ispred tebe naidje ferari koji ide 360kmh i usporava te ostatak puta? ;D Dodaj i to pa da i ti dobijes potis kostin mali br. 2 ;D

clutch&brake

Citat: Stefano-89 poslato 08 Jul, 2016, 20:22
Taman uzmem motor sa servisa stavio nov far,stop,migavce i krenem kuci na pola puta u zaletu mi pukne sajla gasa (bila naceta trebalo za vikend da je menjam) ,a ja u tom trenutku gledam de je prokleta sajla kocim i navatam sajlu i pogledam ispred neka devojcica se okrece sa kolima preko pune ja iscimam sajlu dam gas i uletim u suprotam smer i izbegnem je   [veryangry] [veryangry] [ljutko]

Kud ovo napisa... Sada moramo 359 strana da citamo sta je kosta uradio
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!