Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

cevapi te izbacili iz takta? Super, posalji ih onda meni ;D

DebeliZmaj

ma to malo se okrepim ...
elem 04:51 ... i dalje montiraju .
rofl


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

pa jedi te cevape dok oni rade, ko ti brani :D

DebeliZmaj

pa izeo sam tjevape ....
i evo namontirali su ...
sad cekam da oziche ...
ma da lagano 06:35 ....

elem danas ne idem na posao a
sutra mislim da cu wfh ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

posle ovog vikenda i skupa u cupriji imam upalu misica a tek treba veèeras da krenem u teretanu  :'( ja cu dumrem  :'( :'(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

jesam li ti rekao da ne vuces konopac sa bilmezima.....imaju nize teziste i uvek ti naprave upalu misica....i da ne ides vise na te seoske vasare....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

uopste nisam ovog puta vukla konopac :D samo sam malo divljala ispred bine :D


UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

jin-jang

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

hhahha,fino...  em si zajebana,em si ojacala!! kad nekom marnes sljagu pada u nokaut odmah..

he he cudno,na forumu gledam tvoje slike iz razlicitih perioda i onda naidje neka cudna..,rekoh vidi ovo,ova vise nije zgoljava!!! 
zajebana stvar ovaj forum!!!
jin-jang

balcan girl

jes vala zajebana stvar ovaj forum :D :D a jos sad krecem u teretanu :D :D :D nije fora da ne mogu da udjem u haljinu koju sam spremila za svadbu za mesec dana :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Slusaj,moja zena je vec tri mjeseca na nekom aerobiku,sa teretanom u kombinaciji,ja kazem tancanju,i malo je ubacila kao zdravu ishranu,izbacila neke stvari,jede one zitarice i budalestine..,ostale su joj dvije kile da skine,i na predtrudnickoj kilazi je..,moze se samo malo volje...,ja poceo da djogiram i sjebala me koljena,nije kao da nisam znao da ce se to desiti,al pokusao sam..,sad cekam zimu i bazen...,jbg. mada sam i ja od kad sam vise manje izbacio hljeb,poprilicno pivo,i brzu hranu skinuo jedno tri i po kile.... 

samo lagano,uspjet ces!!
jin-jang

balcan girl

aaa pa ne bi ja da smrsam :D ja bi samo drugaèije da rasporedim kilazu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Znaci svaka krstena teretana bi trebala da ima nekog dokonog difovca,pa kazes mu sta zelis, a on ti napravi program..,i samo smanji po burecima,cevapima,i ostalim zajebancijama i to je to...

a imas i ovih nasih manekena po forumu koliko oces..,znaju oni sta treba..
jin-jang

balcan girl

opusti se nije meni ovo prvi put u teretani :D znam ja sta treba da radim :D :D :D samo treba da se nateram da krenem :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

da to je najgora stvar,natjerati se...
jin-jang

balcan girl

raèunam da zato vodim snajku medjutim danas ona radi celi dan tako da danas ipak necemo da idemo :D a brat se naravno odmah resio da i on ide s nama da èuva snajku :D ili da meni sere u teretani ni ja bas nisam sigurna sta æe s nama :D al ajde neka gaaa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

tamburski

U Pancevu pao grad velicine pesnice rezultat toga je da se sada  vektra vozi ko motor odose obe soferke  jebem ti drzavu

Bori¹a

dosao na posao jutros i otisao na montazu a motor parkirao pod nastresicu... i lik je trimerom kosio travu oko nastresice, motor mi je zelen bio... ja dosao u 7 po motor i vidim... zadavicu ga [djavo]

UFF

Citat: tamburski poslato 20 Jun, 2016, 20:54
U Pancevu pao grad velicine pesnice rezultat toga je da se sada  vektra vozi ko motor odose obe soferke  jebem ti drzavu

garaza, nadstresnica ili najjeftinija varijanta

http://www.kupujemprodajem.com/mreza-za-zasenu-4m-6m-8met-sirine-13222754-oglas.htm