Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che


Lazic

©to pita¹? :D Video sam ga juèe, delovao je ok... :D

K0le

... saga se nastavlja. Posle igranke s rakovaèkom op¹tinom èekasmo prvi ki¹ni dan ( da ne trpi pos'o) d'obavimo registraciju Kanarinca. Drugar sve papire lepo napakuje, udari datum polise za danas, petak. Sve odradim kako treba, poplaæam,  u 09.00 budem u ¹alter sali, èekam k'o popi¹an cvet do 11.20 i budem drugi na redu. Na moje oèi ¹alter se zatvara, koleginici pozlilo a ostale su na bolovanju, neæe radi DO DALJNJEG. Doðite nam u ponedeljak... E doðem vam kurac   [ljutko] [ljutko] [ljutko]   na papiri pa se slikajte, ja da se ronðam preko granice ¹esnes' puta ne pada mi na pamet. Ionako su mi i u poreskoj rekli da èekam, pa æe javiti kad æe 'stiæi' da odrade zahteve koje sam predao... a sve odgaðam i put u socijalno, ne¹to mislim da bih prvo trebao da odmeditiram par nedelja da pripremim ¾ivci.  [samoubistvo]

Kostić

ova dr¾ava se pona¹a, kao da joj pare ne trebaju. i ne samo to, pi¹a po nama gde god stigne. ja polako poèinjem da verujem u teoriju ovih, koji se veèito voze neregistrovani, sa papirima na muju i hasu il bez ièega. bole ih kurac, pun gas i teraj. ne vredi drugaèije. al va¾no si im sve uplatio... ;D tako sam ja pro¹o jednom, pa trèo ko popi¹an, molio da mi ne propadne, ka¾u ma va¾e vam uplatnice biæe. biæe pièka ti materina, al kad.... onda sam se vozio neregistrovan petnestak dana, vi¹e sam gledao u ogledala i gde mogu da be¾im, nego na saobraæaj.... a mo¾da i usvoijim i ja taj krimi trip... mene tek èeka porez tamo, pa prva ovde... neæe krava jo¹ bar mesec dana da vidi tablu. a i koj æe joj kurac. ;D

Gavrolini


Gavrolini

Ja u 10:00 udjem u sup sa papirima , a u 10:06 izadjem sa tablicom

tamburski

A zasto u sup ja sve zavrsim na tehnickom pregledu i ljubazni cika i nalepnicu zalepi da se ne mucim

niki64

Citat: tamburski poslato 10 Jun, 2016, 14:45
A zasto u sup ja sve zavrsim na tehnickom pregledu i ljubazni cika i nalepnicu zalepi da se ne mucim
Prvi put kad registrujes, moras u sup, eto zato
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

mrle


Gavrolini

Ne znam kako vi imate problema u bg. Ja sam skoro tu dolazio da prevedem nekog fokusa. Prodao sam a nisam bio vlasnik nego o lascenje. Sa ugovorima i ovlascenjem zavrsio sve za pola sata. U supu odjava dva min. Za porez mi rekli da dodjem za 7 dana dok izracunaju. Ja malo kukakao kako nisam iz bg i idem na put i oni mi zavrse za 15 min.

dzimika

Citat: Gavrolini poslato 10 Jun, 2016, 14:30
Ja u 10:00 udjem u sup sa papirima , a u 10:06 izadjem sa tablicom

priznaj da imas vezu :P

inace pre neke godine otisao u sup nbg da odjavim motor, bio sam mozda 5 ili 6, dosao na red i slusam dve guske za salterom, jedna je dosla sa pauze a druga se sprema da ide, cavrljaju sta ima za rucak u menzi, i tako jedno 10min, razmisljam kako bi ja na tadasnjem poslu popio momentalni otkaz da cavrljam sa koleginicom o hrani dok imam klijenta a samo se molim da nesto ne zajebe dok cavrljaju jer bi ih pobio sve da moram ponovo da dolazim

kada bi svako ko radi na salteru tih 6h radio sa 99% koncentracije i sa punom paznjom mnogo manje bi se cekalo, a da bi oni radili taj posao kako treba trebalo bi neko sa bicem da stoji iznad njih, jos kad krenu da kenjaju kako su imali naporan dan dodje mi da ih prebijem

Gavrolini

Citat: dzimika poslato 10 Jun, 2016, 15:52
Citat: Gavrolini poslato 10 Jun, 2016, 14:30
Ja u 10:00 udjem u sup sa papirima , a u 10:06 izadjem sa tablicom

priznaj da imas vezu :P

inace pre neke godine otisao u sup nbg da odjavim motor, bio sam mozda 5 ili 6, dosao na red i slusam dve guske za salterom, jedna je dosla sa pauze a druga se sprema da ide, cavrljaju sta ima za rucak u menzi, i tako jedno 10min, razmisljam kako bi ja na tadasnjem poslu popio momentalni otkaz da cavrljam sa koleginicom o hrani dok imam klijenta a samo se molim da nesto ne zajebe dok cavrljaju jer bi ih pobio sve da moram ponovo da dolazim

kada bi svako ko radi na salteru tih 6h radio sa 99% koncentracije i sa punom paznjom mnogo manje bi se cekalo, a da bi oni radili taj posao kako treba trebalo bi neko sa bicem da stoji iznad njih, jos kad krenu da kenjaju kako su imali naporan dan dodje mi da ih prebijem
Nije da nemam ali ne trosim kredit na banalne stvari vec samo kad zaskripi

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balavurda

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Jun, 2016, 12:10
Citat: Laziæ poslato 10 Jun, 2016, 11:26
Dal' da do¾ivim kao kompliment ili uvredu... ;D Mislim po¹to dolazi od tebe... :o ;D

pazi vidi ja sam skapirao sa kim imam posla i prilagodio se tome ...
... i poceo ti pismeno ( email ) shaljem zadatke da mozemo ispratimo
sta je uradjeno, da sam ostao uveli bi Agile sistem rada pa bi kroz
JIRA-u otvarao tikete za svaki task :) ...

i ono izvestavanje nije sluzilo meni nego tebi konje da bi znao sta si radio
pre mesec dana ...


Agile ili ne, Jira je keva :D

bigbad86

Kisa naglo udari i to bas udari tezak pljusak, meni malo spralo jednu stranu fasade, sreca pa je samo bojena fasada pa i da treba sutra da predjem jos jednu ruku nije tako strasno. Da smo radili ukrasni malter tacno bi mogli da se upucamo u glavu...

Bishke

Papiri za motor nece biti gotovi na vreme...i najbrzi put za zavrsetak prenosa je da opet odem u pirot, samo sto ce da me kosta 50e minimum..
ili da mi posalju papire, al ko zna kad ce mi onda stici saobracajna...

Znaci ili da se roknem....posto idem na odmor od sledece nedelje....iliiii


ponovo da se roknem
You should do one thing every day that scares you

Biker-Boy

Kako bre moras da ides u Pirot??  Ja sam 90% svojih motora prepisao bez da sam kurcem mrdnuo, samo otiso do agencije koja se bavi s tim stvarima, i dam dokumente i mob.broj vlasnika, i oni to srede za neku smesnu cifru, 5x manju nego da idem pola drzave da se cimam s prepisom :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Glava Dole


Lazic