Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY


Hurricane

...neam jo¹ uvek pojma, nije tuèa, nije zbog malo piva sigurno  :D, ali poprilièno zajebano boli, nisam slièno ni¹ta osetio..

dal je neki kamen ili tako ne¹to, boli pa prestane, ne znam ni ¹ta èekam..

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hurricane

...ne povezujes nikove sa likovima  [rofl]

Pa pricali smo idi u kurc..

DebeliZmaj

fali deo poruke ...
mozda si se tamo otrovao
necim il te juga kresnuo kad
ga ispalila ona milf-acha ...
on je muva medj kontejnerima
ona ga posalje po pivo a
nema piva.. smor :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Izmace mi dobar primjerak motora na ebay, idiot stavio kraj licitacije u pola 4 ujutru  [veryangry]

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Hohštapler

Citat: hurricane poslato 31 Maj, 2016, 12:21
...neam jo¹ uvek pojma, nije tuèa, nije zbog malo piva sigurno  :D, ali poprilièno zajebano boli, nisam slièno ni¹ta osetio..

dal je neki kamen ili tako ne¹to, boli pa prestane, ne znam ni ¹ta èekam..

Jbg brate, sori¹ka, sledeæi put æu biti ne¾niji, neæu tako duboko.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


slave74

Jutros mi ostete parkiran auto, za ruckom se ujedem i odgrizem parce jezika, dete mi se udarlo i poseklo na nezgodnom mestu, a ja treba da idem na priredbu u vrtic drugom detetu, i uvece da se jebavam za dogovor oko stete na autu. A jezik boli kad pricam..


Darko

A da ti odes da prespavas ovaj dan ?  Nastavi sutra :)

slave74

Ma najlakse mi je za mene, al deca nece da spavaju, vec da djipaju po stanu s nekim velikim loptama. Pa sam im to zabranio do sutra- i sad me mrze :)
Da resim bar far na autu, jer mi je problem da vozim tako, mozda ce me panduri kaznjavati.

mali_zmaj

Prvo da ode u temu "obavezno pogledajte",nek to uradi za pocetak,a poslije ako krene na bolje,to je to.. 
jin-jang

DebeliZmaj

Citat: Boban_m poslato 31 Maj, 2016, 15:15
Izmace mi dobar primjerak motora na ebay, idiot stavio kraj licitacije u pola 4 ujutru  [veryangry]

kakva civilizaciska razlika
ovde od kupovine motora prave
operaciju na mozgu .... tamo
covek kupuje na ebay verovatno
vodjen prrthodnim ocenama
tog prodavca a i / ili ga boli
kurac za pareeee :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Nije bas toliko rizicno. Ebay garantuje do $50,000 za kupovinu vozila, u slucaju da si prevaren, pa sad ide lista sta se smatra pod prevarom. Ima za 50ak dolara 'go and check" servis gdje tamo neko ode, slika dodatno, provjeri itd. Imas i opciju kontakta sa prodavcem gdje pitas dodatno sve sto te interesuje, najbolje u pisanom obliku. I na kraju, platis pay palom i dogovoris s njima kredit uz otplatu na godinu dana recimo. Nije lose.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 28 Maj, 2016, 11:49
nemam pojma :D ja idem na skupove i volim da idem :D obièno se zakaèim za ogradu ili ispred ograde i divljaaam :D :D :D doduse uvek me svi doèekaju fantastièno :D al to je mozda zato sto me vole a i obièno me boli kurac za bilo sta osim da navatam nekog da mi donosi pivo da ne moram da se mrdam :D :D :D

vole te jer in ne das bubreg....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11