Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

covek je it inzenjer...mozda mnogo gledao roka siferdija :)

balcan girl

neko u zgradi prekoputa slavi slavu i ubijaju sa narodnjacima  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] a lepo veèe gde da zatvaram prozor al na kraju cu morati.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 23 Maj, 2016, 22:47
neko u zgradi prekoputa slavi slavu i ubijaju sa narodnjacima  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] a lepo veèe gde da zatvaram prozor al na kraju cu morati.....

Iveta i ja saoseæamo sa tobom - kod nas u kom¹iluku redovno neki ¹abani prave ¾urku. I ne znam kako nikad ne bude preglasna muzika kad neko pu¹ta metal ili rok, nego samo ¹abani imaju jake razglase izgleda!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

a jbg nema se para za razglas :D a sta cu neka ih ljudi nek slave :D cu prezivim jednu noc jbg :D nisam govedo da im userem slavu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

Da dodjem i donesem kutije , da uzvratimo ...

Verujem da bi se utisali oma ;)

Hi hi hi

balcan girl

dodji darko slobodno :D :D :D cu poludim od bele ciganke, neke meèke i bmw i neko milionèe se pominje :D lep te jebo nikad èula ovo nisam :D a èuje se kao da sam kod njih na gajbi jeboteee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

nestalo struje na pola sata
i prvo mi padne na pamet
da je Lazic ``kalibrirao``
trafo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo

Nije bilo ni na Ðermu. Gde si ti sad?

UFF

Citat: balcan girl poslato 23 Maj, 2016, 22:47
neko u zgradi prekoputa slavi slavu i ubijaju sa narodnjacima  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] a lepo veèe gde da zatvaram prozor al na kraju cu morati.....

darko prodao nema vise sta da donese, a i da ima mora i pojacalo da vuce, ja imam ovo (za neprofesionalnu/licnu upotrebu) ubodes u struju i direktno sa mobilnog i izujes komsiju :D pa nek se zajebavaju ako smeju



cek bre, koji komsiluk?  [rofl]

http://s33.postimg.org/6ajfjp6kf/20160523_233731.jpg

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

zgrada preko puta moje spavace sobe bree :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

Uffe , sta si bre rasirio te stendere toliko ?!? Ne postavljaju se tako ... Svraticu neki dan da ti namestim to lepo :)

UFF

sto sire to stabilnije, a i u visini usiju

HI-FI :D

Darko

#18993
Jagodinka , to je ovo ... Ostali , obratite paznju na tekst ... Skrenuo sam vise , sviram je po 3,4 puta za vece ... Slepacka smo zemlja samo tako... ! No longer available


PS - ne znam zasto ne radi link , ali kucaj na you tube - Marina Dalipovic - vadi vadi pare ... I cuces i za bmw i mecku i milione i triata kuraca

DebeliZmaj

Citat: Darko poslato 24 Maj, 2016, 01:04
Jagodinka , to je ovo ... Ostali , obratite paznju na tekst ... Skrenuo sam vise , sviram je po 3,4 puta za vece ... Slepacka smo zemlja samo tako ...

! No longer available

! No longer available

samo za nju ... sva moj apesma je od bola .. tako nekako ide
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

dal si lud da cu da je pustim na youtube??? ovi se taman uæutali :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

Ma cisto da cujes taj visokoumni tekst ...

"Vadi vadi pare , susu da napravim , vadi vadi sve pare , sve pare bre , tebi da kupim mecku a meni bmw"... Hahahahahahah

balcan girl

brate provalila sam tekst jos dok su je ovi prekoputa pustali :D proooopaaaast :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

Hahaha , show....

Kad vidim da nema para na svirci , opletem belu ciganku i vadi vadi pare i obavezno padne bar 50-ica ... Hahahah

Zivela seljanija ....

eclipse4

Citat: Darko poslato 24 Maj, 2016, 01:01
Uffe , sta si bre rasirio te stendere toliko ?!? Ne postavljaju se tako ... Svraticu neki dan da ti namestim to lepo :)

pa kako bi se inace pijan sapleo o njih ako nisu rasireni???

:)