Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Sad gledam, nije mi jasno koji mu je bio da uop¹te to kupi... :o Bolje Klea da je uz'o... ;D

Gavrolini

Dobar je motor skroz. Na pravcu dosadan ali udoban i ne trosi nista. Po krivinama danas sa saputnicom objasnio nekim zajebanim eRasima. Jebu samo niski fuzasteri, mnogo struzu :)  a da cemo ga menjati, hocemo sto da necemo :)

Gavrolini

A njima se svidja, valjda se i to racuna :)


Lazic

Al' kao ford eskort iz 80-ih, njima je uvek pucala ¹oferka kad udari u prupu... ;D

Gavrolini

Rece covek kome veci deo motora na okupu drze. Vzice i dacktape

ЯЭВОЛУТИОН

njemu i mozad drze vezice i dacktape....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Koji mozak? Unutra ima samo jedna vezica koja drzi usi da ne otpadnu.

DebeliZmaj

prasina je isto bitan faktor ne raspadanja motora kle ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

makinjo

Nije danas ali malo je falilo da me neki nabedjeni idiot koji ne gleda znakove ubije juce.
Elem skrecem levo kod gradskog prema Futog.(ko je iz ns znace)
A lik u punom zaletu iz trake za desno produzi pravo na mene.
Sva sreca pa sam par puta gledao kako to isto rade pre njega .
Inace cesto posle raskrsnice stoji ustekan pajkan na motoru i lovi ovu gospodu.
I naravno on meni izredja celu rodbinu po spisku....

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 22 Maj, 2016, 01:33
Rece covek kome veci deo motora na okupu drze. Vzice i dacktape
Al' plastike ne pucaju ni kad padnem(tj, puknu posle 3-4 padanja), a ne iz èista mira od srpskih puteva... :P ;D
A za licnu ¹to dr¾i u¹i si u pravu... ;D

Hohštapler

Pre sat vremena.
Vraæam se kuæi sa posla i na bulevaru idem desnom trakom, ispred mene u levoj traci neki pe¾o i klio iza. Taman kad sam bio skoro paraleno klio bez ¾migavca bez ièega samo navrne volan i uleti ispred mene!
U momentu mi se zgrèi ¾eludac, nabodem koènicu, uleti krava ispred! Jezivo blizo,  skoro me niko nije tako isekao a da nisam uspeo da predvidim, jo¹ je ova tako brzo promenila traku da sam pomislio da je Sabine Schmit!
Trubnem kratko kad riba ma¹e i gleda u retrovizor! Pa pièka ti materina! Po gasu i stignem je na semaforu, prilazim i vidim otvoren joj prozor, taman da krenem da psujem kad - kumova dugogodi¹nja (biv¹a) devojka... trebali da se uzmu pa se raskurcali... E jebem ti, ne mogu vi¹e ni da se posvaðam ko èovek...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 18:51
E jebem ti, ne mogu vi¹e ni da se posvaðam ko èovek...

...ali uvek mozes da je naguzis... ;D

OKi


BOKYBOY


eclipse4

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Maj, 2016, 18:51
Pre sat vremena.
Vraæam se kuæi sa posla i na bulevaru idem desnom trakom, ispred mene u levoj traci neki pe¾o i klio iza. Taman kad sam bio skoro paraleno klio bez ¾migavca bez ièega samo navrne volan i uleti ispred mene!
U momentu mi se zgrèi ¾eludac, nabodem koènicu, uleti krava ispred! Jezivo blizo,  skoro me niko nije tako isekao a da nisam uspeo da predvidim, jo¹ je ova tako brzo promenila traku da sam pomislio da je Sabine Schmit!
Trubnem kratko kad riba ma¹e i gleda u retrovizor! Pa pièka ti materina! Po gasu i stignem je na semaforu, prilazim i vidim otvoren joj prozor, taman da krenem da psujem kad - kumova dugogodi¹nja (biv¹a) devojka... trebali da se uzmu pa se raskurcali... E jebem ti, ne mogu vi¹e ni da se posvaðam ko èovek...

jedan kod nas u negotinu oplodio kumu...jebi ga...omaklo mu se ...dobio i sina i kumceta i drugu zenu i kumicu....kompletno covek promenio zivot....za samo jedno "ma mogu ja jos dve tri sekunde" :)

BOKYBOY

@Eclipse4...kakav danak neiskustvu... [facepalm]

penzos

e mladosti, e sreće! Meni skoro ista situacija danas, ali neka seljačina drljava u opel karavanu. niti da ga bijem, niti da ga jebem. a nije mi ni maao  :(
nego stvarno, što ne ispoštova mladu damu? Da se ne uvredi?
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion