Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

iz vukojeba u vukojeb ...
jebeno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

NS je daleko od vukojeba, ja sam samo tamo hteo da upisem fax i samo tamo i polagao prijemni ali kad sam otpao upao sam ovde sa njihovom potvrdom :D BG mi je na samo 45km od SDa(NS na preko 150) pa ipak u BGu nisam nista ni konkurisao, pretrpan je za moj ukus, NS je taman... ako ovo ovde propadne trazim posao tamo i selim se u NS najverovatnije :D

Ostoja

@Debeli Zmaj
Totika¾em...
Na regleru za Yamahu, sivi konektor je alternator (tri prikljuèka), crni konektor je izlaz, "+" je LEVO, "-" je DESNO, kad gleda¹ regler sa strane rebara, naravno...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DebeliZmaj

da znam nije mi prva yamaha ... :) ...
cak mislim da si bio pristan kad sam
pakovao trenutni regler kod zajednickog
nam druga .. samo hsssh ... bre :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Joker

Citat: mrle poslato 18 Maj, 2016, 11:08
ma jebo bjb i ostalo, ja sinoæ umalo da capnem. Vraæam se od kumova sa deèijeg roðendana i pomuti mi se na semaforu u J.Gagarina pred kuæom skoro. Ka¾em ¾eni da uzme da vozi. Ona poène da drobi kako ne ¹etam, , ne pazim na hranu.bla, bla, meni sve gore, ali ona ne prestaje. Ka¾em joj da zove hitnu pomoæ, ona me ubeðuje da ne dramim. Stigosmo pred kuæu,meni lo¹e, hitnu ne mo¾e¹ da dobije¹... Odemo do DZ u Nehruovoj, oni ka¾u da ne rade, ali stoji tu njihov kombi, ubace me u kombi, urade mi ekg (ok ko singerica, nije infarkt), ali pritisak 220 sa 140, puls 120 (nisu hteli da mi ka¾u), ¹eæer 10,8... urokaju me sa dve inekcije, dve pilule... od jutros malo o¹amuæen, ali ok.

nerviramo se oko toliko nebitnih gluposti. pazite se drugari.

A ja prosle nedelje te jurim po J Gagarina sa kolima, i sviram ali ne, kulira covek, okrene glavu i nastavi... :P

Aj ti nama malo na dijetu, vidis kako ce sve to da bude kako treba..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt

Smorila me prepiska sa starim drustvom
Organizujemo neko druzenje sa srustvom iz osnovne skole koju sam pohadjao u Zajecaru pre 20 god i jbga sad se raspitujem za neke ljude i saznam da jedan od skolskih drugara nece doci jer je pokojni,  saobracajka motorom jos prre 12god jbga uzeo je motor samo da proba
Nisam to znao do malocas
Jbg krivo mi bas

aæimo

Hostapleru, pre zvanja i cimanja oko slanja reglera i gubljenja vremena sa tim,
proveri da li su ti crna i crvena zica na akumulatoru dobro spojene.
Desilo se da se otkaci i da onda regler ne zna koliko treba da puni pa gruva do 16V.

Srecno.

Joker

Citat: UFF poslato 18 Maj, 2016, 18:00
ala kenjaju kosta i debeli za brisanje pokusavaju da provociraju, nista je ne brisem, samo se nekad nesto prebaci u odgovarajuci podforum tj kantu ali je i dalje na forumu, zato taj podforum i sluzi
http://www.motomanijaci.com/index.php/board,35.0.html

mada mi dodje njih malo da obrisem kad me vec optuzuju da onda bar to i uradim :)

Sreca pa nisi obrisao samo pomerio u temu gde niko ne ulazi... Kako kenjas... :P
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DebeliZmaj

hostapleru .. pre nego sto probash
zice ... prvo upali motor da bude
na leru pa onda proveri na zivo ...

pre toga jedno malo osiguranjce ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Joker poslato 19 Maj, 2016, 00:01
Sreca pa nisi obrisao samo pomerio u temu gde niko ne ulazi... Kako kenjas... :P

kenja za sve pare ... a kao nema brisanja
nema cenzure itd... ma da vazi :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

®ivanoviæi se sla¾u, ovo je ne¹to novo... :o ;D

eclipse4

vozim danas mog crvenog srcolomca yuga kad u jednom momentu pocine zadnji deo auta da mi zaigra/podbacuje/preskace ja nastavim voznju sve se mislim do puta je....izadjem van grada pa u sumu......kad izadjem iz auta i odem da pogledam,cisto da proverim da nije slucajno tocak nestokad ono bukvalno na 3 mesta fali deo gume recmo ko pola dlana (za juga je koliko malte ne cela sirina tocka  [rofl] ) znaci samo zice i nista vise.....

zovem jednog vulkanizera kaze ima gme za njega polovne al odlicne mishelin 25e kom...a 3000 nova u prodavnici  [srednjiprst]

okrenem drugog prijatelja kaze imam ali komplet sa felnom .....koliko para? kaze,brate guma je ko nova komplet sa felnom za tebe 1000 din...moze  [thumb_up]

odem kod njega,izvadi samo jednu gumu,a druga??? druga nema samo ova.....mislim se ja bolje i ta jedna nego 50e za dve polovne.....namontiram je, kad eto ti panduri......nisu nasi jer nasi su mi svi skolski drugari koji isli samnom u skolu/ponavljali/utvrdjivali gradiva u kafani.....druze,imas tri razlicite gume  [rofl] [rofl] [rofl] kako brate tri razlicite??? a cetvrta.....kaze pa sve se razlikuju od nje  [rofl] [rofl] [rofl] ....eeee ovo mora da ide i u viceve.....kaze tri razlicite gume

drug slsaj me,nemoj vise i ti da mi stajes na zulj od sinoc sam u gradu,ostao sam bez para,isekli mi 3 gume namerno,jedva sam ih nasao....mani me molim te da idem kuci po pare,vraticu se da te pocastim i pokazem ti 4 iste gume.....ajde kaze vozi ne treba da castis.....a sto ti sekli gume???...ne znam...tast mi je bivsi tvoj kolega...mozda se jos nije pomirio sa time sta sam mu uradio cerki.....a sta si joj uradio??? .....daj reko brate sramota me da ti pricam i tu smo se uvatili u smeh a ko ti tast pa tebi onda i ovaj ovamo.....aaaaa jeste a sad supicku mater da si idem kuci.....

i tako sad vozim juga sa MM tablicama i sa "tri" razlicite gume!

:P

Lazic


Hohštapler

Citat: aæimo poslato 18 Maj, 2016, 23:58
Hostapleru, pre zvanja i cimanja oko slanja reglera i gubljenja vremena sa tim,
proveri da li su ti crna i crvena zica na akumulatoru dobro spojene.
Desilo se da se otkaci i da onda regler ne zna koliko treba da puni pa gruva do 16V.

Srecno.

Kablovi ¹to vode na kleme? Pogledaæu. Hvala
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Volim ja mog pli¹anog medu aæima, ali do sada uvek kad su mi bile labave kleme slabije je punio, mada na Hondama je sva¹ta moguæe... Veæ 5 godina imam rezervni regler, toliko mi je trebao, da ne znam gde je... ;D

Hohštapler

Koja bre honda? Vozim suzukija veæ godinu dana.... CB je radio 4 godine kod mene bez gre¹ke, 27.000km.... a stariji 6 godina.  [facepalm]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


aæimo

Tu sam ja naopaki moj brate.

Skoro na enduro Loznica sam opravio jednu trafiku da moze da vozi. Problem je bio bas taj.

Izolacija stoji ali je zica ona od zvucnika za kontrolu punjenja pa je satrulila licna.

Ako nije to onda ti je voda usla u regler.

Lazic

:-* [srce] [ljubav] ;D



ontopic:
Juèe skapiram da mi na klepetalu vi¹e koènice ne prate performanse motora... :o ;D 'bem ti dyinojet... ;D

tamburski