Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

nemoj da se neko zajebe da pozove ostoju u goste
pola kuce ima da vam rastemuje  [veryangry]

http://s32.postimg.org/wfvxaao6t/20160514_175018.jpg

eclipse4

mani ce shvati neko za ozbiljno ode coveku biznis u propast  [rofl]

bigbad86

Jebiga Uffe ti oces prave ivice, sad trpi :P

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 14 Maj, 2016, 23:06
nemoj da se neko zajebe da pozove ostoju u goste
pola kuce ima da vam rastemuje  [veryangry]

stariji covek ....
voli se zanima ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ninjitsu

Mislio sam da nikada necu napisati ovde ista ali evo, vratih se iz INTESA banke... Cujem na sve strane da su bankari lopovi i prevaranti a evo tek sad se uverih!
Otvorio sam racun pre dve godine i na taj racun samo primam platu i nista vise. Pitali su me da li zelim obican racun sa odrzavanjem 120 din mesecno ili HIT racun za 180 dinara skuplji. Normalno posto ne koristim nikakve dodatke ja uzmem obican racun.
Danas sam saznao da sam misteriozno presao sa obicnog racuna na HIT racun i vec godinu i po dana mi se naplacuju dodatnih 180 dinara. Moja pitanja su bila sledeca:
1. Ko vas je ovlastio da me prebacite na racun sa dodatnim opcijama koje ne koristim i samim tim skupljim odrzavanjem?
2. Zbog cega nisam obavesten da sam presao na racun sa skupljim odrzavanjem i to bez svog pristanka?
3. Posto vi uzimate ljudima kamate kada duguju, da li cete mi isplatiti 180din X 1.5god i da li ce to biti isplata sa kamatom?
4. Sram vas bilo u ime svih ovih ljudi iza mene (napravio se poveci red) sto nas kradete na podmukao nacin!

Njihovi odgovori na moja konstantna pitanja iznad ce vas iznenaditi... a mozda i nece:
1. Da li znate da mozete da placate racune bez provizije? (vec placam racune bez provizije)
2. Da li znate da mozete da podignete cak dve kreditne kartice potpuno besplatno?
3. Da li znate da mozete hit racun da platite letovanje na rate?
4. Da li znate da mozete da kupite televizor na rate?

Ne radi se o 180din mesecno vec o principu, pitaj me za moj novac da li zelim da ga potrosim!
Voleo bih da cujem jos necije misljenje, mozda sam ja cepidlaka neka a mozda bi neko od vas poludeo jos vise. Mozda je jos neko na "obicnom" racunu koji treba da se proveri :D Ludilo ljudi, bas popizdeh na bezobrazluk!!
rocknrolla®

DebeliZmaj

samo ulozi zalbu u pisanom obliku
i kljuchne rechi:
- deformacija lichnosti
- uvreda
- nanosenje psihicke boli
- nematerijalna steta
i slichno ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin


A mo¾e i da ode sa fantomkom i uzme svoje pare po¹to je to sad dr¾ava legalizovala ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

sto bi usao sa fantomkom????

zar covek nema pravo da nosi potkapu od motora? sta slucajno je zaboravio da je skine....

eclipse4

Citat: ninjitsu poslato 16 Maj, 2016, 11:26
1. Ko vas je ovlastio da me prebacite na racun sa dodatnim opcijama koje ne koristim i samim tim skupljim odrzavanjem?

to nemaju pravo da urade,bar ne bez tvog znanja...jedino da su im usluge poskupele a da ne spadas pod tu "premium uslugu"

Citat: ninjitsu poslato 16 Maj, 2016, 11:26
2. Zbog cega nisam obavesten da sam presao na racun sa skupljim odrzavanjem i to bez svog pristanka?

standardan racun tj odrzavanje racuna ne podrazumeva slanje sms poruka kad primis platu,cim si video da ti stize poruka trebao si da vidis da nesto nije uredu...naravno to nije tvoja krivica.

Citat: ninjitsu poslato 16 Maj, 2016, 11:26
3. Posto vi uzimate ljudima kamate kada duguju, da li cete mi isplatiti 180din X 1.5god i da li ce to biti isplata sa kamatom?

odakle znas da je 1.5 god ako kazes da nisi trazio takvu uslug? :) obican racun odrzavanje je 120 dinara rece....dakle rzlika u ceni je 60 din......sto izlazi 1.5 (ako je toliko) x 60 din ;) ;) ;)
sa tom kamatom na 60 dinara za 1.5 god da li ces da opravdas sto si uopste sedeo u red i cekao ;)

ali naravno iz inata i ja bih im pisao neku zalbu hehe

Citat: ninjitsu poslato 16 Maj, 2016, 11:26
4. Sram vas bilo u ime svih ovih ljudi iza mene (napravio se poveci red) sto nas kradete na podmukao nacin!

ako pises zalbu navedi i "u ime motomanijaka" :)

Citat: ninjitsu poslato 16 Maj, 2016, 11:26
Ne radi se o 180din mesecno vec o principu, pitaj me za moj novac da li zelim da ga potrosim!
Voleo bih da cujem jos necije misljenje, mozda sam ja cepidlaka neka a mozda bi neko od vas poludeo jos vise. Mozda je jos neko na "obicnom" racunu koji treba da se proveri :D Ludilo ljudi, bas popizdeh na bezobrazluk!!

drug salim se ja malo sa tobom ali u svakom slucaju to nemaju pravo da urade!!!

generalno imam racune u vise banaka i jebem ga mislim da je najgora od najgorih komercijalna banka....inteza mi potpuno ok.mada cujem od ljudi i o njima lose stvari...

ninjitsu

@Debeli Zmaj
Hvala na savetu i da znas da cu ukljuciti te reci! Poslacu vam i odgovor kasnije ako bude interesantan :D

@eclipse4
1. Nije poskupela usluga vec sam prebacen bez znanja na potpuno drugi racun
2. Nisam znao da ne podrazumeva slanje poruke jbem li ga koliko znam uvek dobijes sms i tako mi je receno
3. Obican racun je 120din a HIT 300din. Dakle razlika je 180din. A godinu i po dana sam na HITu jer mi je tako coravi za pultom rekao nakon udaranja u par tipki..
4. Navescu u ime motomanijaka osim clana eclipse4 posto je on na vasoj strani i zajebava me :D :D :D

Salim se i ja po malo ali sa druge strane oni ovo urade 100.000 ljudi i ukradu koliko? A gde su ostale vece stvari, ovo je sitnica zaista..
Odoh sad malo u svetlije teme pa se tamo vidimo :)
rocknrolla®

bigbad86

I ja sam bio u Intesi clan mozda mesec dana dok sam bio zaposlen u jednoj firmi, kad sam podigao platu, ostavim nula dinara na njoj, sto znaci da bi tako trebalo da stoji racun zamrznut. Oni meni ostavili nesto tipa 5 dinara na racnu i zvali me posle 5-6 godina da dodjem da izmirim odrzavanje racuna. Znaci odrzavanje racuna od 5 dinara sam platio 600 dinara.... Lopovi bre.

eclipse4

auuuu brateeeee.....katastrofa ,to nesto ko moj paypal gde kitajac treba mi uplati 7e a oni meni oduzmu 10 za transfer  [rofl]

bigbad86

Pocinjem da treniram danas. A mrzi meeeee :(

mali_zmaj

Ponedeljak,znaci toliko posla,da nisam stiga ni sve zavrsiti!!!
jin-jang

El Jefe

Нови обичаји у СУП Нови Сад. Ако се враћа таблица а моторно возило није продато, саобраћајна дозвола се одузима. Приликом следеће регистрације, СУП издаје потврду о власништву. Цена потврде, ситница од 800. Дин.
Друштво за заштиту од животиња

Bori¹a

Citat: mali_zmaj poslato 16 Maj, 2016, 22:15
Ponedeljak,znaci toliko posla,da nisam stiga ni sve zavrsiti!!!
kad sam poceo da radim u ovoj firmi trudio sam se bas ono sve da stignem... dok mi kolege nisu rekle u fazonu 'alo bre placen si po satu, nemas normu, niko ti ni hvala nece reci ako se cimas... a radi se i sutra, gde si navalio'

DebeliZmaj

Citat: El Jefe poslato 17 Maj, 2016, 00:19
Нови обичаји у СУП Нови Сад. Ако се враћа таблица а моторно возило није продато, саобраћајна дозвола се одузима. Приликом следеће регистрације, СУП издаје потврду о власништву. Цена потврде, ситница од 800. Дин.

kako mogu da ti uzmu saobracajnu ?
ona je tvoj dokument .. mogu da je ponishte
nije mi jasno kako ti je oduzimaju ...
potvrda je kad izgubish saobracajnu a nije ti reg motor
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

aæimo


eclipse4

ne radi vise nigde....pre neki dan se ukocio,pisao decko o tome  ;D ;D

BOKYBOY

Citat: eclipse4 poslato 17 Maj, 2016, 00:55
ne radi vise nigde....pre neki dan se ukocio,pisao decko o tome  ;D ;D

...a i pitanje je da li mu se dize jos uvek... [panic]