Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Ne ceo, daleko bilo, samo grudi i stomak jer sam ko majmun posle mesec dana... i obrve cisto da budem uredan :D

BOKYBOY

Citat: Milos96 poslato 11 Maj, 2016, 04:35
Posalji tu novu kod mene da je ja obrlatim i udaljim od tebe a onda dodji ti kod mene... da znas samo kako imam sexy lepu dlakavu guzu odma bi se napalio hohohohooo ;D

[flashing] [panic] [rofl]

dzimika

Citat: Milos96 poslato 11 Maj, 2016, 04:42
Ne ceo, daleko bilo, samo grudi i stomak jer sam ko majmun posle mesec dana... i obrve cisto da budem uredan :D

Sto si stao sa nabrajanjem
Nastavi slobodno

Glava Dole

Ja sam milos nafurana mala... vi sta svi sexy al vam ja ipak nisam dala [rofl] Kako bacam rime, jebem kevu [rofl]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

digao mi pauk kola ispred suda....regulano parkirana na parking mestu, ali sam zbog debila koji se parkirao na dva parking mersta nagazio parking mesto od suda....nadrkana sudijica zvala pandure i odneli ga....ode 100 evra ko da ih nikad nije bilo a morao sam da se prosetam i do starog sajmista.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Glava Dole

jaooo kad se setim kad sam bio bas mali a kao da je juce bilo, isto ispred opstine... ja i cale isli tadasnjom bubom da plati valjda porez il sredi nesto(nmp bio sam bas mali ,vrtic jos uvek), isto kod opstine a bilo je vise automobila...
I kad se vratili bube nema... pokupili sve redom... ja poceo da vristim na sav glas, mislio da je ukrali a voleo sam je ko da mi je brat... on je odma pretpotstavio u cemu je stvar, odemo do njihovog parkinga a ona parkirana... a cale i dalje nije mogao da mi dokaze da ce da nam je vrate, nosi me na ruke a ja vristim, isli kuci po pare... ona krs, zupcanici na zamajcu potroseni, lezajevi na radilici otisli pa je morala da se otvara hauba pre svakog paljenja i gurne ona remenica... sve pred njima naravno.... A da je bio neki crni pajero ne bi ga odneli sigurno :D
Kazna i 'usluga' za to vreme bili papreni... kad su mene recimo uhvatili bez dozvole po starom zakonu kad sam bio cetvrti razred dobio je samo 3500din(sto je bilo kasnije a 'vrednost para' mnogo manja) a za to nepropisno parkiranje je dobio 16-17.000 ako se dobro secam sto je bilo pola plate... ali kad smo je istog dana vratili kuci sve drugo je bilo nebitno :D Kad smo je prodavali, kad je otisla za 100e neispravna... plakali smo svi kolektivno dok su je odvlacili niz ulicu.. ona je jedini auto koji je stvarno imao dusu da kazem, svi ovi ostali posle nje... nista, samo gomila gvozdja...

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

penzos

Ja da bi izbegao plaæanje parkinga i razne sukobe - idem motorom ili biciklom. Krenem ja danas u banku da ne¹to zavr¹im ¾eni, zadnja opet ispustila. Ko je jebe, ionako je odradila svoje. Ajde biciklom, usput svratim da kupim i zadnju gumu za motor. Nastavim do banke, mora ¾enin potpis! Izlazim a ono zadnja prsla skoro skroz! Ajde blizu radnja, kupim gumu, namontiram i gas kod ¾ene na posao. Dok je ¾ena potpisala, ja da krenem - prednja ispustila  [facepalm] U obli¾njem servisu nemaju, aj kod vulkanizera,  [srednjiprst]  [nono] oti¹la na ventilu. Ajde njegov drugar me odbaci do grada, kupi unutra¹nju. Zavr¹im u banci, pa po bajk,..... uglavnom, danas dan za gume. Cijena - sitnica!  [panic]  [cheers] ali barem znam za¹ta sam dao pare!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Gavrolini

Ljudi koje kad nazoves na oglas pricaju kao preko kurca, sve je nesto a mozda i nije i svi kao u fazonu dodji i vidi.  Pa jebem mu mater valjda znas u kakvom ti je stanju motor i jel u prvoj boji ili ne. Jel zveci nesto u agregatu ili ne. Jel lanac za zamenu. Pa ja kad bih isao za svaki krs koji pozovem da gledam za sedam dana bih spiskao pare za motor.

BOKYBOY

#18771
Citat: DebeliZmaj poslato 11 Maj, 2016, 01:38
Citat: BOKYBOY poslato 11 Maj, 2016, 01:17
...dzaba se javljas debeli...znam da nisi ti...veca je mogucnost da nas udari meteor nego da ti smuvas nesto...cak i na tu seljacku foru...a da si slina slina si...znas ti zasto,da ne pricam ovde...i zamolio bih te najljubaznije da ubuduce preskocis moje postove i ovde i na fbu...da ne bih postao jako neprijatan prema tebi...ili te to pali...?

sa kojim mentalnim kapacitetom ? koji beshe poso radish ? :)

...sa mentalnim kapacitetom tebi nedostiznim za hiljadu godina,
 a posao radim taj za koji sam i zavrsio fakultet i u drzavnoj firmi sto je za tebe misaona imenica,
 posao od koga lepo zivimo i moje dete i ja...ono dete koje vidjam,
...za razliku od tebe...jel da?...zato lepo idi leci svoje frustracije na nekom drugom...

Bori¹a

Citat: Lone Wolf poslato 11 Maj, 2016, 15:46
Idi bre u quac, isplaka se!
kako tako pricas, vidis da je jedina imala dusu [rofl]

DebeliZmaj

Citat: BOKYBOY poslato 11 Maj, 2016, 17:55
...sa mentalnim kapacitetom tebi nedostiznim za hiljadu godina,

koliko god puta da ponovish neku svoju misao samom sebi
ona nece postati tachna :)

Citat
  a posao radim taj za koji sam i zavrsio fakultet i u drzavnoj firmi sto je za tebe misaona imenica,

sam taj posao gde koji radish i gde si pre te disfalifikuje za neku ozbiljnu spiku
jer tu mozesh raditi samo ako si mozga bez, dakle retard ...

Citat
  posao od koga lepo zivimo i moje dete i ja...ono dete koje vidjam,
...za razliku od tebe...jel da?...zato lepo idi leci svoje frustracije na nekom drugom...

ajde ti nama reci koja je to firma ? ajde sto .. jel ti frka ?
gle pazi vidi, znam i gde radi na kojoj poziciji, ali je glupo da ja to napishem
a tebi ako je frka onda se stidish svog ``casnog posla`` ...

u nekom od prethodnih edit-a tvoje poruke si me nazvao slina ... :) ...
ajd malo pojasni ... trgovali smo neshto pa sam te ispalio ?
ortaci smo neki pa sam te ispalio ? nekog tvog ortaka ? znamo se ono
pa imash zakljuchak ? pazi vidi mozda smo se upoznali, ali znash li koliko
ja tako ne bitnih likova upoznam ?:) nisi svestan ...


e i da ... sto bi ja vidjao tvoje dete ? to je vec malo bolesno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

BOKYBOY

#18774
Citat: DebeliZmaj poslato 12 Maj, 2016, 18:27
Citat: BOKYBOY poslato 11 Maj, 2016, 17:55
...sa mentalnim kapacitetom tebi nedostiznim za hiljadu godina,
koliko god puta da ponovish neku svoju misao samom sebi
ona nece postati tachna :)
Citat
 a posao radim taj za koji sam i zavrsio fakultet i u drzavnoj firmi sto je za tebe misaona imenica,
sam taj posao gde koji radish i gde si pre te disfalifikuje za neku ozbiljnu spiku
jer tu mozesh raditi samo ako si mozga bez, dakle retard ...
Citat
 posao od koga lepo zivimo i moje dete i ja...ono dete koje vidjam,
...za razliku od tebe...jel da?...zato lepo idi leci svoje frustracije na nekom drugom...
ajde ti nama reci koja je to firma ? ajde sto .. jel ti frka ?
gle pazi vidi, znam i gde radi na kojoj poziciji, ali je glupo da ja to napishem
a tebi ako je frka onda se stidish svog ``casnog posla`` ...

u nekom od prethodnih edit-a tvoje poruke si me nazvao slina ... :) ...
ajd malo pojasni ... trgovali smo neshto pa sam te ispalio ?
ortaci smo neki pa sam te ispalio ? nekog tvog ortaka ? znamo se ono
pa imash zakljuchak ? pazi vidi mozda smo se upoznali, ali znash li koliko
ja tako ne bitnih likova upoznam ?:) nisi svestan ...
e i da ... sto bi ja vidjao tvoje dete ? to je vec malo bolesno ...

Ne zelim ovde nista,sve ti ja lepo potanko i podebelo objasnim van foruma,kad se vidimo...a i da ne smaram ove ljude ovde...
...a i bas mi nesto piste jaja da ulazim u polemiku sa kojekakvim debilima...
 postoji dugme IGNORE za takve kao ti i tebi slicne...
...mentalne dijareje... [hello]

p.s. A da...i ko sto rece moj veliki prijatelj UFF...da ne ostaje neki pisani trag... ;D

Kostić

Citat: Gavrolini poslato 11 Maj, 2016, 16:25
Ljudi koje kad nazoves na oglas pricaju kao preko kurca, sve je nesto a mozda i nije i svi kao u fazonu dodji i vidi.  Pa jebem mu mater valjda znas u kakvom ti je stanju motor i jel u prvoj boji ili ne. Jel zveci nesto u agregatu ili ne. Jel lanac za zamenu. Pa ja kad bih isao za svaki krs koji pozovem da gledam za sedam dana bih spiskao pare za motor.

dok ne vidi¹, d¾aba da ga fali. mo¾e da ga nafali a da bude kr¹. ili da ga naru¾i, a da valja. mene jednom jedan ispitivo ko sudija, pa pita kakve su gume, ja ka¾em dobre, on pita ¹ta je za tebe dobro, ja ka¾em svaka guma koja nije bu¹na, a vozim dok se ne razdeli. vi¹e me nije zvao, a guma nova. neko oèekuje da kupi polovnu stvar a da ona bude kao nova, jer je video da to ima neko. nekome je lanac dobar, nekome nije. kad pita¹ je lza zamenu, ja bi reko nije, a ti doðe¹ i ukuka¹ da jeste. dok ne ode¹ da vidi¹, d¾aba ti sve. ja sam i¹o u svilajnac da gledam motor pa u kru¹evac, mo¾da odem i u suboticu, pa onda vidim dal æu koj od tih da kupim. a tro¹kovi, e jebiga, ako oæe¹ da 'menja¹ ' ono ¹to ti je dobro i nije ti greda, raèunaj da ne mo¾e da bude za d¾ tro¹ak

bigbad86

Ljudi pa svako drzi motor kod kuce gde ima Wi Fi. Onaj sto zivi u zgradi nek otera kod kafica, pozovite se preko vibera ili messengera (video poziv) i onda kupac kaze prodavcu gurni telefon da vidim to, gurni da vidim to. A moze i unapred da se snimi opsiran snimak i da se okaci na You TUbe pa da se salje link ili da se salje snimak direktno preko Messengera. Mislim sto se zaludjujete telefonskim razgovorima koji su tehnologija 19 veka kad imate tehnologiju 21 veka? Ako neko NECE da mi pokaze snimak preko vibera ili messengera, sigurno nesto krije.

Glava Dole

Kisa jbna... nije da me izbacila iz takta al me nervira...
Odjednom, kao na dugme poce potop... a kapi nije bilo... krenuo sam na brzaka samo do prodavnice i uhvati me u povratku u voznji a ja samo u duksu, bez rukavica itd... potpuno natopljen za 2min, i jaja su mi plivala... ceo mokar, ladan vetar siba... vizir spustis- ne vidis nista, podignes- ko da ti neko zabada igle u facu... extremni uslovi znaaci a bas je bilo iznenadjenje, ja sam prvo pomislio da me neko okupao sa neke zgrade kolko je odjednom krenulo(svaka kap ko kokosje jaje maltene), pogledam- najbliza zgrada 50m od mene :D Sreca da nisam bio daleko od kuce pa odma pod vruc tus i sredio sam se... neverovatno znaci, ovako nisam pokiso baaas dugo... sreca pa bio na  samo 700-800m od kuce :)



DebeliZmaj

bla bla bla ...

jedno veliko nista ...
... jos jedan od tih ja ovo ono
a sramota ga samog sebe gde
radi i sa koliko godina i za
koje raspad pare ...  :)

izvoli odma danas dodji da mi objasnish to
"van foruma" ... u suprotnom si pojeo sopstveno
govno ko oni sto odlaze sa foruma ko primadone
pa se posle vrate ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a

bio si 700-800 metara od atenice, a na 50m ti najbliza zgrada?

u atenici nema nijedna zgrada