Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Neos

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Maj, 2016, 08:24
Citat: Laziæ poslato 10 Maj, 2016, 02:10
http://rs.n1info.com/a158690/Vesti/Izvestaj-Sase-Jankovica-o-rusenju-u-Savamali.html
E srbi srbi... Ni za veliko slovo vi¹e nismo...:(

zapravo da postoji ozbiljan tuzilac ovo moze lako se sazna ko je
dakle ili svi sve isprichaju ili odgovara onaj ko cuti i svi njegovi
nadredjeni



A onda je mrmot zamotao èokoladu......
http://www.youtube.com/watch?v=V0pN1PpfIag


Lazic


mali_zmaj

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Maj, 2016, 01:16
pfff... ja reko neka kulturiska klopa :)

kurac,pilece bjelo,suvo ko opanak,malo rize ili pomfrija i salata,cugu placas sam!! Al kitu,nisam nista kupio,toliko su ubjedjeni da to sto prodaju valja,i navalentni,da kad je sjeo kod mene samo sam ga pogledao..,sve mu je bilo jasno!! Uglavnom poslije sve to nadjemo na netu jeftinije..
jin-jang

bigbad86

Cale mi rekao da ce da zove telefonom onu kupovinu, hvala bogu pa ga moja sestra dozvala pameti. Nego ono sto meni nije rekao a jeste njoj je da kao ipak mora da im plati 200 evra sto kao odustaje od kupovine, to satro stoji u tom predugovoru sto je potpisao. Ma dal je to moguce, ja cenim da tih 200 evra nema sanse da mu uzmu, jedino mozda da plati postarinu i da ne uzme i to je jedino sto bih ja prihvatio.

balcan girl

moj savet ti je da konsultujes advokata sa tim ugovorom sto je on potpisao i da im pripretis da æes da ih  tuzis za prevaru..jesi li ti uopste proèitao sta je tvoj æale potpisao?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 10 Maj, 2016, 20:06
Cale mi rekao da ce da zove telefonom onu kupovinu, hvala bogu pa ga moja sestra dozvala pameti. Nego ono sto meni nije rekao a jeste njoj je da kao ipak mora da im plati 200 evra sto kao odustaje od kupovine, to satro stoji u tom predugovoru sto je potpisao. Ma dal je to moguce, ja cenim da tih 200 evra nema sanse da mu uzmu, jedino mozda da plati postarinu i da ne uzme i to je jedino sto bih ja prihvatio.
Moju kevu su svojevremeno poku¹ali da tako obrlate(i uspeli bi da nisam nadao dreku), nema ni¹ta od toga.

Boban_m

Citat: bigbad86 poslato 10 Maj, 2016, 20:06
Cale mi rekao da ce da zove telefonom onu kupovinu, hvala bogu pa ga moja sestra dozvala pameti. Nego ono sto meni nije rekao a jeste njoj je da kao ipak mora da im plati 200 evra sto kao odustaje od kupovine, to satro stoji u tom predugovoru sto je potpisao. Ma dal je to moguce, ja cenim da tih 200 evra nema sanse da mu uzmu, jedino mozda da plati postarinu i da ne uzme i to je jedino sto bih ja prihvatio.
Ako nisu dali nikakve pare, na konju su. To za ugovor: puj pike...

DebeliZmaj

upalila se potkozna bubuljica iznad nosa ka celu blize oku ... gundj ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Citat: bigbad86 poslato 10 Maj, 2016, 20:06
Cale mi rekao da ce da zove telefonom onu kupovinu, hvala bogu pa ga moja sestra dozvala pameti. Nego ono sto meni nije rekao a jeste njoj je da kao ipak mora da im plati 200 evra sto kao odustaje od kupovine, to satro stoji u tom predugovoru sto je potpisao. Ma dal je to moguce, ja cenim da tih 200 evra nema sanse da mu uzmu, jedino mozda da plati postarinu i da ne uzme i to je jedino sto bih ja prihvatio.

Mogu da ga duvaju.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

#18749
...ne znam dal me izbacilo iz takta ili me nasmejalo ali ne mogu da verujem da ima takvih slina od ljudi (sa foruma)
 koji jedva cekaju da raskines sa ribom pa da odmah krenu da je muvaju a sve to jos na jadnu foru pljuvajuci joj bivseg...
 a ovde su na kucanju kao svi sarmeri i jebaci...i drugari...
 a ustvari su jadni da ne mogu biti jadniji jer se zadovoljavaju tudjim otpatcima...eee manijaci....
 p.s. Taj ce se prepoznati,ja znam ko je...pa bate,ako hoces da mi sipuracku,dodji licno,nemoj preko nje... [rofl]

DebeliZmaj

danas ti otpadak
juche ti bila dobra  ...

ko da si komunalni policajac ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

nemoj debeli tako... Iskuliraj ponekara
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

Citat: DebeliZmaj poslato 11 Maj, 2016, 01:05
danas ti otpadak
juche ti bila dobra  ...
ko da si komunalni policajac ...

...dzaba se javljas debeli...znam da nisi ti...veca je mogucnost da nas udari meteor nego da ti smuvas nesto...cak i na tu seljacku foru...a da si slina slina si...znas ti zasto,da ne pricam ovde...i zamolio bih te najljubaznije da ubuduce preskocis moje postove i ovde i na fbu...da ne bih postao jako neprijatan prema tebi...ili te to pali...?

DebeliZmaj

Citat: njanja poslato 11 Maj, 2016, 01:13
nemoj debeli tako... Iskuliraj ponekara

:D ... njanjo ne znam dal si satirican ili ozbiljan ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: BOKYBOY poslato 11 Maj, 2016, 01:17
...dzaba se javljas debeli...znam da nisi ti...veca je mogucnost da nas udari meteor nego da ti smuvas nesto...cak i na tu seljacku foru...a da si slina slina si...znas ti zasto,da ne pricam ovde...i zamolio bih te najljubaznije da ubuduce preskocis moje postove i ovde i na fbu...da ne bih postao jako neprijatan prema tebi...ili te to pali...?

sa kojim mentalnim kapacitetom ? koji beshe poso radish ? :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Citat: BOKYBOY poslato 11 Maj, 2016, 00:32
...ne znam dal me izbacilo iz takta ili me nasmejalo ali ne mogu da verujem da ima takvih slina od ljudi (sa foruma)
  koji jedva cekaju da raskines sa ribom pa da odmah krenu da je muvaju a sve to jos na jadnu foru pljuvajuci joj bivseg...
  a ovde su na kucanju kao svi sarmeri i jebaci...i drugari...
  a ustvari su jadni da ne mogu biti jadniji jer se zadovoljavaju tudjim otpatcima...eee manijaci....
  p.s. Taj ce se prepoznati,ja znam ko je...pa bate,ako hoces da mi sipuracku,dodji licno,nemoj preko nje... [rofl]

Pa mogao si i lepse da objavis da si slobodan :P

BOKYBOY

Citat: dzimika poslato 11 Maj, 2016, 02:01
Citat: BOKYBOY poslato 11 Maj, 2016, 00:32
...ne znam dal me izbacilo iz takta ili me nasmejalo ali ne mogu da verujem da ima takvih slina od ljudi (sa foruma)
  koji jedva cekaju da raskines sa ribom pa da odmah krenu da je muvaju a sve to jos na jadnu foru pljuvajuci joj bivseg...
  a ovde su na kucanju kao svi sarmeri i jebaci...i drugari...
  a ustvari su jadni da ne mogu biti jadniji jer se zadovoljavaju tudjim otpatcima...eee manijaci....
  p.s. Taj ce se prepoznati,ja znam ko je...pa bate,ako hoces da mi sipuracku,dodji licno,nemoj preko nje... [rofl]

Pa mogao si i lepse da objavis da si slobodan :P

...ko kaze da jesam... :-*

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Posalji tu novu kod mene da je ja obrlatim i udaljim od tebe a onda dodji ti kod mene... da znas samo kako imam sexy lepu dlakavu guzu odma bi se napalio hohohohooo ;D

dzimika

Zar nisi rekao da se depiliras ceo jer to devojcice vole?