Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Mik

Citat: Milos96 poslato 29 April, 2016, 02:46
vaaj?

Ma da sam zadnje kurve kopile, one sa stajge, ... pa bar bi lepse mislio o svetu. Ovo sprdsko zacatije urnisa sve sto sam uspeo da zaradim, stvorim ...

Mrtav sam , nemam snage posle svega.

Mik

Citat: Slaninar poslato 29 April, 2016, 08:00
Nije mi jasno za¹to svi ne rade menjaèe kao Honda i za¹to Honda pravi reglere kao Honda.   :)

A jes' ti siguran da to radi Honda? (Mislim da su taj menjac radili oni pre 30 godina - nista sladje!)

Proizvodjac vozila obradjuje dostavljeni matrijal, pretvara ga u oblikovan lim, plastiku, cilindarski i menjacki "blok" (kuciste), menjac povere nekom drugom (u evropi je "ZF", za japan ne znam), ......

Ako se nesto zove "Mercedes", to podrazumeva da ce biti napravljeno od najboljih materijala i da ce biti skupo. Ali to ne znaci da ce biti dobro!

Koliko ce nesto biti dobro, to zavisi od trenutne ekipe inzenjera - ne od imena firme!

Ja ti preporucujem McLaren, sklapa se u GB, sve ostaloje poruceno od negde.

(Evropski auto radi na BOSCH, japanski na DENSO, MITSHUBISHI itd.)


Slaninar

Ma kako god, ali Hondini su najbolji - barem na motorima do pre 10 godine, za novije se nema para da se proba. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Mik poslato 30 April, 2016, 01:29
Citat: Slaninar poslato 29 April, 2016, 08:00
Nije mi jasno za¹to svi ne rade menjaèe kao Honda i za¹to Honda pravi reglere kao Honda.   :)

A jes' ti siguran da to radi Honda? (Mislim da su taj menjac radili oni pre 30 godina - nista sladje!)

Proizvodjac vozila obradjuje dostavljeni matrijal, pretvara ga u oblikovan lim, plastiku, cilindarski i menjacki "blok" (kuciste), menjac povere nekom drugom (u evropi je "ZF", za japan ne znam), ......

Ako se nesto zove "Mercedes", to podrazumeva da ce biti napravljeno od najboljih materijala i da ce biti skupo. Ali to ne znaci da ce biti dobro!

Koliko ce nesto biti dobro, to zavisi od trenutne ekipe inzenjera - ne od imena firme!

Ja ti preporucujem McLaren, sklapa se u GB, sve ostaloje poruceno od negde.

(Evropski auto radi na BOSCH, japanski na DENSO, MITSHUBISHI itd.)


vecinu razvoja za sve radi magneti marelli.....italijani vodeca firma za lektroniku...e to je kraj sveta...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

A onaj Sagem, cuo sam da dosta i on koka svoju elektroniku, mada ga mnogi kude.

balcan girl

glupi notebook iz austrije na nemaèkom ocu flipnem pored drkadzaije i legalnog windows 10...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

kako bre iz austrije na nmackom??? valjda na austrijskom....   :-*

mali_zmaj

Znaci potrefi mi se slobodan dan i praznici i vikend i sve,a vrijeme blago usrano.... Ali ajd idem sutra na neki rodjendan na selu, da utopim tugu u pragnjetu i pivi..,autom..,katastrofa..,mislim ovo sa autom!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

sranje je i jagnje i pivo...mislim ide pivo uz prase, ali uz jagnje bevanda....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

ne pijem vino..,bevandu,spricer,i sve ostalo vezano uz vino..,apsolutno mi ne lezi taj okus..,nikad nije..jbg.
jin-jang

eclipse4

dok sam pio sve mi lezalo..... samo da nije voda ili sok....  [rofl]

Biker-Boy

Pivo je zakon  [balavi]  po mogucnosti Cesko  [klanjam_se]

I feel the need..... the need for speed !!!

patak91

Nisam uspeo danas kupiti meso za sutra, a sutra ne radi ni jedna prodavnica, jedino mesare u kojima su cene ko da im je meso od poslednje zivotinje na svetu

eclipse4

ma neeee, kupi u radnjama,meso koje dolazi pitaj boga odakle za sto jeftinije pare....  [facepalm] [pop] [pop]

meso se naravno kupuje u mesari i ne ni u bilo kakvoj mesari....

Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 April, 2016, 16:32
Citat: Mik poslato 30 April, 2016, 01:29
Citat: Slaninar poslato 29 April, 2016, 08:00
Nije mi jasno za¹to svi ne rade menjaèe kao Honda i za¹to Honda pravi reglere kao Honda.   :)

A jes' ti siguran da to radi Honda? (Mislim da su taj menjac radili oni pre 30 godina - nista sladje!)

Proizvodjac vozila obradjuje dostavljeni matrijal, pretvara ga u oblikovan lim, plastiku, cilindarski i menjacki "blok" (kuciste), menjac povere nekom drugom (u evropi je "ZF", za japan ne znam), ......

Ako se nesto zove "Mercedes", to podrazumeva da ce biti napravljeno od najboljih materijala i da ce biti skupo. Ali to ne znaci da ce biti dobro!

Koliko ce nesto biti dobro, to zavisi od trenutne ekipe inzenjera - ne od imena firme!

Ja ti preporucujem McLaren, sklapa se u GB, sve ostaloje poruceno od negde.

(Evropski auto radi na BOSCH, japanski na DENSO, MITSHUBISHI itd.)


vecinu razvoja za sve radi magneti marelli.....italijani vodeca firma za lektroniku...e to je kraj sveta...

:)[rofl]

Pa nije valjda bas tako, pobogu! Jesu cigani, ali su podeljeni na 300 vrsta kao i mi ovde. Ima svasta. Ali itekako umeju da rintaju, da ponude kvalitetnu stvar za skromne pare. Ko bi smeo da tvrdi da uopste oni rade elektroniku (osim sto je potpisuju) kad je Stiv Jobs izjavio da pametni telefon nije moguce napraviti u americi jer bi im trebalo 7 godina da skupe tim inzenjera za to sranje.
[neampojma]


Mik

 :)
De, sad videh!

Sretan vam 1.maj!  :)  [vatromet]

mali_zmaj

Ajd da li se iko sjece suncanog prvog maja!?? Ja ne znam kad je bio...

Hvala Mik!! Jebote kad se sjetim nekad..,vasar bude..,opstenarodno veselje,rostilja se nasmrt..,i nije padala kisa bas svake godine ko sad mame joj ga!!!
jin-jang

Mik

Citat: mali_zmaj poslato 01 Maj, 2016, 10:21
Ajd da li se iko sjece suncanog prvog maja!?? Ja ne znam kad je bio...

Hvala Mik!! Jebote kad se sjetim nekad..,vasar bude..,opstenarodno veselje,rostilja se nasmrt..,i nije padala kisa bas svake godine ko sad mame joj ga!!!

Pa, bilo ih je - s tim da mislim da nikad nisam nesto bio "osuncan".(Kao da mi je prolece sudjeno za neko stradanje, al' da te ne davim time.)

U komunisticka vremena se islo u "postojbine", pa ko imao sretnog (ili nesretnog?) porekla, pa se jede jagnje (poslastica!) o prvom maju, jer Uskrs nije bio praznik pa nije bilo "free days".
Pa u ta komunisticka vemena ovde u PA pustos po gradu za 1. maj - islo se u Deliblatski pesak gde su bile neke gitarijade, svirke, masovno raspolozenje (A ja nisam bio nikad, da se ne prisecam zasto, smucice mi se!) I bese to pre nekih 35 godina, tako nesto.

I eto, sad nema!

Veceras gledam, pa kisa. I odem luksuzno u setnju sa kisobranom vrhunske marke, ima 40+ godina i nadzivece me!. Kisobran!

Sve se potrosilo, i osta stameni kisobran.   [neampojma]

Kostić

praznik rada nije seljaèka slava...