Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: UFF poslato 28 April, 2016, 00:18
ovo videli mazzi i ja prilikom kupovine u subotici, bila nedelja ne rade vulkanizeri, ko ga jebe usrafimo malo jace i ajmo za bg, idealna prilika da se ujedno proba i max brzina
kad smo stigli obrijana malo grava srafa ali sve ok, roknuli cep i terali tu gumu najnormalnije do konaca kao i svaku drugu bez ikakvih problema iako smo dobili novu zadnju uz motor

Ja u klin, ti u ploèu. Verujem da mo¾e da izgura, ali nije sigurno koliko peèurka. Mo¾e i da ispadne. Jo¹ èe¹æe hoæe da flisuje i da guma mora èe¹æe da se doduvava.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

#18641
Citat: freepartyman poslato 27 April, 2016, 22:16
Citat: kosta66 poslato 27 April, 2016, 22:00
a pa dare je markez-rosi u krivinama.... obavezno ga èekamo kad se vozimo. al ¹to mu je kurac ko u kunta kinte na autoputu, pa ne znase
Cuo sam za njegov stil voznje..Prica se o nekim nagibima od 50+stepeni u krivini. :D

vi¹e æu ja da spustim mali kurac od dominatora sa mitas gumama nego on R motor. jebo nagib i kurèenje, trule su te fore, aj da te pr¾im, ja vozim R. ajdeeee.... pa R nije bo¾ji dar.... lako je voziti trista po autoputu, ajmo malo na off R, ajmo malo u zajeb kr¹ puteve, .... pa da merimo kurac... be¾i od ¹ume ko ðavo od krsta uz fore, nije ko¹ za R, ajdeeee. a boki mo¾e da tera tenk po ¹umi sa mnom.... al da, tenk nije R, a onaj plavi ¾enski petko pet puta lak¹i za ¹umu. i sad oæe da me dere preko novog mosta. tja...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Ma Dare je pickica za krivine...
Nego , dok si vozio K4 tupis mi patku sa max brzinom i autoputem i ubrzanjima ... Smorio si sve zive ... Sad si uzeo taj traktor pa odjednom "lako je voziti 300 po autoputu, mangup si na off R "... Dobro je Kole , ceo forum je ukapirao da je najidealniji motor onaj koji ti trenutno imas ...

;)

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 28 April, 2016, 08:42
Citat: UFF poslato 28 April, 2016, 00:18
novu zadnju uz motor

dimenzije ? / cena ?

Jebiga, kad si stalno banovan, ta guma je bila nove pre jedno 4 godine... :o ;D ;D ;D

Kostić

smorio sam dvojcu, ene me na ignore stavili. u jeee. ajde ne plaèi, nego u ¹umu ;) :*

DebeliZmaj

jedva cekam kotlic kad pravi kole_the_need_for_speed ...
prvo prodo motor konachno
drugo kupio drugi ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

A i ne mora¹ daleko da se vozi¹... :P

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lone Wolf

Jebeni zeleni karton i dve do tri hiljade im majki jebem pa jebem! Eto, svake godine im jebem majku lopovsku. Èista kraða! U BiH to SRANJE ko¹ta 4 KM, a samo srbistan pametan!
©UPIÈKU materinu lopovsku!
Не може рај на земљи.

UFF

vec drugo jutro ustajem u 5 ujutru da tovarim jebene kontejnere  jebo me i posao i gazda >:(

http://s32.postimg.org/hkkzbxi0l/20160428_050331.jpg

mkt

jebeni motor  :'(
ugradih novi regler, stavih pun acu
upalim na jedan i on radi  , kako upalim svetla tako cakne i ugasi se
probao kasnije i bez svetala al ista prica
Na kraju sam mu drzao gas dok se dobro nije ugrejao i tad radi normalno
Gurnucu je u Dunav svega mi   [bejzbolka]

PECA BMW

Citat: mkt poslato 28 April, 2016, 22:43
jebeni motor  :'(
ugradih novi regler, stavih pun acu
upalim na jedan i on radi  , kako upalim svetla tako cakne i ugasi se
probao kasnije i bez svetala al ista prica
Na kraju sam mu drzao gas dok se dobro nije ugrejao i tad radi normalno
Gurnucu je u Dunav svega mi   [bejzbolka]

koji bre to motor pa tolike muke sa reglerom .. da nije neki japanac Honda recimo ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt


Glava Dole

Samo mi ne ulazi u glavu zasto se gasi kad su upaljena svetla ako je akumulator ok... ja skroz skinem recimo napajanje sa reglera i radi tako najnormalnije... je l' si merio napon na akumulatoru u radu sa i bez svetla, dal uopste i radi taj regler?

PECA BMW

Meni nije jasno kako japanci doktori za elektroniku ne urade krsteni regler i alternator od bar 500W ..

ti imas tu neki drugi problem , nesto zestoko vuce struju verovatno zbog toga i crko stari regler , nego zakaci ti neki ampermetar pa vidi sta se desava sa svetlima i bez
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt

nisam merio a regler je nov stavljen
moracu do majstora posto nemam ampermetar
kad se je ugrejao radio je naj normalnije sa svetlima i bez

Mik

Ni ove sezone necu voziti svoj divni motorcikl! [facepalm]

Glava Dole


Slaninar

Nije mi jasno za¹to svi ne rade menjaèe kao Honda i za¹to Honda pravi reglere kao Honda.   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen