Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: Andreja poslato 27 April, 2016, 17:30
Vozio èepovanu gumu na VFR-u par meseci, nisam jurio za krajnjom brzinom al par stotina puta sam ga potegao preko 200, ni da mrdne. Samo je bilo potrebno jednom u desetak dana doduvati gumu, ne znam da li je zbog èepa ili neèeg drugog.
Oce ponekad da pusta izmedju felne i gume, pogotovo na starijim motorima, gde je vise puta skidana guma pa se osteti farba na rubovima gde naleze guma, i onda tu ispusta
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

I ja kontam da je to bilo u pitanju. Motorèe je kod drugara, montirao je nove gume, videæu ¹ta ima da mi ka¾e.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

Citat: freepartyman poslato 27 April, 2016, 18:16

Citat: bobangsxr poslato 27 April, 2016, 17:32
Citat: freepartyman poslato 27 April, 2016, 16:23
Citat: redshadow poslato 27 April, 2016, 15:27

Moze da pise i 400.. Vecina novih japanaca od 1000cc ne moze da postigne 300km/h.


os da kazes da ove stare iljadarke idu 300 a nove ne ?   doduse , u pravu si , ovde kod nas na forumu , malo malo pa neko kaze iso 300 hahahah

freepartyman

Ocu da kazem da je jedno sta pise na tabli a drugo koliko stvarno ide..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

free to se kaze i na tarabi pise pièka pa nije :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jocale

Isao leskovac-paracin i paracin-leskovac, sve ukupno 260 km i na 500m ispred kuce pocelo nesto da skripi, ja stanem gledam i gledam i nigde ne vidim problem, medjutim na 20m od kuce poce da mi seta zadnji tocak... izgleda da je lager... ne smem ni da pomislim sta bi mi se desilo da je u voznji pukao...
Samo polako i pun gas

Glava Dole

Citat: bobangsxr poslato 27 April, 2016, 17:32
Citat: freepartyman poslato 27 April, 2016, 16:23
Citat: redshadow poslato 27 April, 2016, 15:27
! No longer available

s tim sto sat laze uvek malo. casopisi kazu da je top speed 238 za ovaj model.
ako je bila nizbrdica zasto da ne i 240+, verujem
Sat laze i to dosta, a i tako matori motori gube ks ..

Ma da fzr 600 a na satu 300... to je sat od fzr 1000 i zato laze sat

To sto je od fzr1000 nema veze, precnik tocka je isti kod oba. Vec je svakako dokazano da svi satovi lazu po malo u plus svakako, ja sam jos i naglasio da je to PO SATU a popijem minuse... to verujem da je realnih 220-225 sto ne vidim da je nesto spektakularno za R-a od 90 konja(pa nek je i 10 pocrkalo, opet nije malo) i 50km auto puta gde moze sesta, pun gas i samo leva traka, ruke uz telo a kaciga maltene na rezervoaru...

Nisam merio koliko laze na vecim brzinama ali jesam na manjim, 105 po satu je 99.8 po GPSu, znaci na 100kmh laze 5... da racunamo da je greska dalje linearna znaci da  je 200 realnih nekih 210 po satu a 240 onda nekih 225 ali nisam merio tako da ne znam koliko tacno.


Citat: jocale poslato 27 April, 2016, 19:39
Isao leskovac-paracin i paracin-leskovac, sve ukupno 260 km i na 500m ispred kuce pocelo nesto da skripi, ja stanem gledam i gledam i nigde ne vidim problem, medjutim na 20m od kuce poce da mi seta zadnji tocak... izgleda da je lager... ne smem ni da pomislim sta bi mi se desilo da je u voznji pukao...

Bas komentarisano pre neki dan u hostaplerovoj temi... i kolegi draganu se isto desilo... na leto cu i ja da ih zamenim cisto preventivno kad budem isao kuci s njim, ovde nemam uslova jbg...

jocale

Imao sam 15-20 motora i nikad mi se lager na zadnjem tocku nije sjebao... ne mogu i dalje da verujem sta se desilo... menjam lagere i napred i nazad, sto je sigurno-sigurno je :)
Samo polako i pun gas

freepartyman

Cb1000 ima dobar moment i povlaci iz podruma, sa semafora je brza od mnogih R-ova..Naravno posle ce svi da je prestignu. Ne vidim poentu velike krajnje brzine kod nakeda,jer te vetar preko 180 skida sa motora..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bobangsxr

Citat: Milos96 poslato 27 April, 2016, 20:00
Citat: bobangsxr poslato 27 April, 2016, 17:32
Citat: freepartyman poslato 27 April, 2016, 16:23
Citat: redshadow poslato 27 April, 2016, 15:27
! No longer available

s tim sto sat laze uvek malo. casopisi kazu da je top speed 238 za ovaj model.
ako je bila nizbrdica zasto da ne i 240+, verujem
Sat laze i to dosta, a i tako matori motori gube ks ..

Ma da fzr 600 a na satu 300... to je sat od fzr 1000 i zato laze sat

To sto je od fzr1000 nema veze, precnik tocka je isti kod oba. Vec je svakako dokazano da svi satovi lazu po malo u plus svakako, ja sam jos i naglasio da je to PO SATU a popijem minuse... to verujem da je realnih 220-225 sto ne vidim da je nesto spektakularno za R-a od 90 konja(pa nek je i 10 pocrkalo, opet nije malo) i 50km auto puta gde moze sesta, pun gas i samo leva traka, ruke uz telo a kaciga maltene na rezervoaru...

Nisam merio koliko laze na vecim brzinama ali jesam na manjim, 105 po satu je 99.8 po GPSu, znaci na 100kmh laze 5... da racunamo da je greska dalje linearna znaci da  je 200 realnih nekih 210 po satu a 240 onda nekih 225 ali nisam merio tako da ne znam koliko tacno.


Citat: jocale poslato 27 April, 2016, 19:39
Isao leskovac-paracin i paracin-leskovac, sve ukupno 260 km i na 500m ispred kuce pocelo nesto da skripi, ja stanem gledam i gledam i nigde ne vidim problem, medjutim na 20m od kuce poce da mi seta zadnji tocak... izgleda da je lager... ne smem ni da pomislim sta bi mi se desilo da je u voznji pukao...

Bas komentarisano pre neki dan u hostaplerovoj temi... i kolegi draganu se isto desilo... na leto cu i ja da ih zamenim cisto preventivno kad budem isao kuci s njim, ovde nemam uslova jbg...


Ma znam sta pricas... samo hocu da kazem da fzr600 ne ide 240... inace sat vise laze pri vecoj brzini... evo slidza od moje fzr-ke






Kostić

od kako vozim traktor, evo ima ceo dan i kusur od juèe, sve vi¹e padam u depresiju. do prekosutra se mo¾da i obesim. pa ja da potrèim, br¾i sam... za sve ostalo, pet plus... odlièan za grad, udoban, buèan, uz stepenice niz stepenice bez pardona, sladak ko ¹eæer. ali spor  :(

Darko

Ajmo preko novog mosta da se provozamo... Hahahahahahaha

Kostić

ajde ¹to da ne. veæi ti je kurac kako god da okrene¹. al ajmo malo i u ko¹







khm, da vidi¹ posle koliki ja kurac imam  :-* :-*

freepartyman

 U krivinama se vidi ko zna da vozi R motor ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

a pa dare je markez-rosi u krivinama.... obavezno ga èekamo kad se vozimo. al ¹to mu je kurac ko u kunta kinte na autoputu, pa ne znase

freepartyman

Citat: kosta66 poslato 27 April, 2016, 22:00
a pa dare je markez-rosi u krivinama.... obavezno ga èekamo kad se vozimo. al ¹to mu je kurac ko u kunta kinte na autoputu, pa ne znase
Cuo sam za njegov stil voznje..Prica se o nekim nagibima od 50+stepeni u krivini. :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Ivicat

Jutros krecem na posao i komsija policajac kaze da je Kg dobio 7 novih skutera za potrebe policije i da je jedan od policajaca koji je do sada vozio veliki motor bio na obuci za voznju na skuteru, pao dok su radili osmice na poligonu (pri 10 na sat) i polomio nogu na 3 mesta.  :o

Mislim se, sta mi pricas o tome dok sedam na motor. I posle 5 km za malooo da se zakucam u dedu debila u trulom kecu koji skrece bez zmigavca  [ludak]

ebem ti skutere i ko ih izmisli.

Andreja

Meni veèeras pisali za neregistrovanu Peglu i nemanje tablica, to æe mi malo poremetiti planove  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: Slaninar poslato 27 April, 2016, 08:01
Citat: UFF poslato 27 April, 2016, 00:11
ja na svojoj prosloj gumi imao 3 jebena cepa i vozio je do konaca pun gas (ne moze preko 240kmh a toliko sam ga vozio svesno od subotice do beograda kad smo ga kupovali znajuci da ima sraf u gumi pa mi nista nije falilo) bez ikakvog vulkaniziranja, ne 3pujte se dzabe i ne bacajte pare, ako hocete da ste 100 jebeno % sigurni nemoj da vozite motor!

Menja¹ ulje u motoru?
Menja¹ koèionu teènost?

Ide i bez toga, èesto dugo bez problema.

Za zadnju nije toliko problem ako ipak ispusti, a èepovi znaju isto da dr¾e dugo & dobro (do kraja gume), ali ¹to rizikovati kad si veæ u gradu i veæ svakako ide¹ kod vulkanizera.

ulje samo dolivam a kocionu ne menjam nikad, sto bi menjao kad dobro koci? :)

ovo videli mazzi i ja prilikom kupovine u subotici, bila nedelja ne rade vulkanizeri, ko ga jebe usrafimo malo jace i ajmo za bg, idealna prilika da se ujedno proba i max brzina
kad smo stigli obrijana malo grava srafa ali sve ok, roknuli cep i terali tu gumu najnormalnije do konaca kao i svaku drugu bez ikakvih problema iako smo dobili novu zadnju uz motor

http://s32.postimg.org/sabc1gqr9/Image4146.jpg
http://s32.postimg.org/bjzyc4sc5/Image4149.jpg
http://s32.postimg.org/n6k2d9fn9/Image4147.jpg
http://s32.postimg.org/5tymo5bhx/Image4132.jpg