Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: BOKYBOY poslato 27 April, 2016, 14:35
Citat: kosta66 poslato 27 April, 2016, 08:12
èep dr¾i bolje od fleke

...provereno...nisi u pravu...najbolje je skinuti gumu sa felne,obrusiti lepo mesto oko rupe sa unutrasnje strane,namazati lepkom ili sirovom gumom,zalepiti flekicu preko i onda sve to zapeci peglom...jedino i najbolje resenje,samo tako imam ponovo poverenja u tu gumu..a cep samo do vulkanizera...

! No longer available


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY

@Slaninica...da,zaboravih da napisem da majstor takodje uvek napuni rupu od eksera ili sl nekom sirovom gumom slicnom cepu pa onda sve zapece... [thumb_up]

freepartyman

Citat: redshadow poslato 27 April, 2016, 15:27
! No longer available

s tim sto sat laze uvek malo. casopisi kazu da je top speed 238 za ovaj model.
ako je bila nizbrdica zasto da ne i 240+, verujem
Sat laze i to dosta, a i tako matori motori gube ks ..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

sve je to ok, al ja sam pouèen liènim iskustvom. nakrpio sam se guma.... pravio ih tri godine... èep im po grama, fleka deset - baca toèak - znaèi balans. sa èepom nisam imao problem... istina je da je nova guma  - majka. kad se nema para - èep - fleka- bajlag - ¹raf.... nebitno

El Jefe

Citat: BOKYBOY poslato 27 April, 2016, 14:35
Citat: kosta66 poslato 27 April, 2016, 08:12
èep dr¾i bolje od fleke

...provereno...nisi u pravu...najbolje je skinuti gumu sa felne,obrusiti lepo mesto oko rupe sa unutrasnje strane,namazati lepkom ili sirovom gumom,zalepiti flekicu preko i onda sve to zapeci peglom...jedino i najbolje resenje,samo tako imam ponovo poverenja u tu gumu..a cep samo do vulkanizera...
Тако је. Мој вулканизер исто то тврди.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

ako se fleka ne zalepi lepo, jebali ste je¾a na preko dve glave. tuba nema dr¾aè. èep neæe da ispadne na velikoj brzini. opet nebitno. al ja sam guma napravio, pa ima dosta.... al ako vulkanizeri tvrde tako, onda je tako. samo, nek vam lepo to zalepe...

El Jefe

Сваки чеп који сам ставио у гуму,  држао је док не заврнеш гас на ауто путу.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

a kad ga zavrne¹, on ripne... a ti tako brz, ostane¹ u sedlu. pa ok, nem ni¹ta protiv. nego, dobra ti fotka, ova u levo tu. nasmeje me kad god te vidim na forumu : ) ser¾ i ti.... klavir, pauèina - vrh : )














































¹alim se nemo se ljuti¹ : )

Kostić

  [flashing]http://:-* [cheers]




https://www.youtube.com/watch?v=ygDA8ZFL6P8




fleka je ok. kad se uradi pravilno, ja kenjam - po kile dunje - tuborg- odo u ko¹.....

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

il sam ja pijan il me jebe komp ;D   [srce] :-* [flashing] [cheers]

TEEfqd

Citat: freepartyman poslato 27 April, 2016, 16:23
Citat: redshadow poslato 27 April, 2016, 15:27
! No longer available

s tim sto sat laze uvek malo. casopisi kazu da je top speed 238 za ovaj model.
ako je bila nizbrdica zasto da ne i 240+, verujem
Sat laze i to dosta, a i tako matori motori gube ks ..

i jedno i drugo je relativno

BOKYBOY

...a zar je stvarno toliko bitno dal ide 240 ili 250 km/h...i koji ce vam ta krajnja brzina?...Ja bzv probao sa VR46 prema Titelu 290...a pre toga ne pamtim kad sam zavrnuo preko 160...cemu...? [neampojma] (posebno namenjeno malom Kosticu jer sam gledao njegov klip)...polako sinak...ne brze od zivota... ;)

balcan girl

krajnja brzina da bi bilo ono stiæi i uteæi :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: BOKYBOY poslato 27 April, 2016, 17:02
...a zar je stvarno toliko bitno dal ide 240 ili 250 km/h...i koji ce vam ta krajnja brzina?...Ja bzv probao sa VR46 prema Titelu 290...a pre toga ne pamtim kad sam zavrnuo preko 160...cemu...? [neampojma] (posebno namenjeno malom Kosticu jer sam gledao njegov klip)...polako sinak...ne brze od zivota... ;)

©to, meni je to ba¹ do jaja. Da me pita neko koliko sam vozio motor najbr¾e, a ja da mogu odgovoriti: "300!"  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

kad te neko pita a ti odgovoris this is spartaaaaaa!!!!!!!!!!!!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Aussweis

Citat: BOKYBOY poslato 27 April, 2016, 14:35
Citat: kosta66 poslato 27 April, 2016, 08:12
èep dr¾i bolje od fleke

...provereno...nisi u pravu...najbolje je skinuti gumu sa felne,obrusiti lepo mesto oko rupe sa unutrasnje strane,namazati lepkom ili sirovom gumom,zalepiti flekicu preko i onda sve to zapeci peglom...jedino i najbolje resenje,samo tako imam ponovo poverenja u tu gumu..a cep samo do vulkanizera...

Slazem se sa Bokijem...jedino sto je razlika kod moto guma u odnosu na automobilske je to sto bi trebalo hladno da se vulkaniziraju, bez pegle...crv radi poso bez problema, ali flekice su bolje resenje...

Nisu flekice vise kao Tigrove ranije, koja god velicina da je , one debele pola santimetra  [rofl]  ima tankih do jaja, ne mozes da osetis ni preko 200 da vozis, garantovano  [thumb_up]

Ja sam flekovao Miselinku pre dve nedelje, hladno vulkanizirao vulkanizer, nema ni da mrdne ni da pusta, i preko i ispod 200.. [thumb_up]
Sve ima cenu ili čast!

Andreja

Vozio èepovanu gumu na VFR-u par meseci, nisam jurio za krajnjom brzinom al par stotina puta sam ga potegao preko 200, ni da mrdne. Samo je bilo potrebno jednom u desetak dana doduvati gumu, ne znam da li je zbog èepa ili neèeg drugog.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bobangsxr

Citat: freepartyman poslato 27 April, 2016, 16:23
Citat: redshadow poslato 27 April, 2016, 15:27
! No longer available

s tim sto sat laze uvek malo. casopisi kazu da je top speed 238 za ovaj model.
ako je bila nizbrdica zasto da ne i 240+, verujem
Sat laze i to dosta, a i tako matori motori gube ks ..

Ma da fzr 600 a na satu 300... to je sat od fzr 1000 i zato laze sat

freepartyman

 
Citat: bobangsxr poslato 27 April, 2016, 17:32
Citat: freepartyman poslato 27 April, 2016, 16:23
Citat: redshadow poslato 27 April, 2016, 15:27
! No longer available

s tim sto sat laze uvek malo. casopisi kazu da je top speed 238 za ovaj model.
ako je bila nizbrdica zasto da ne i 240+, verujem
Sat laze i to dosta, a i tako matori motori gube ks ..

Ma da fzr 600 a na satu 300... to je sat od fzr 1000 i zato laze sat
Moze da pise i 400.. Vecina novih japanaca od 1000cc ne moze da postigne 300km/h.
I became a beast to rid myself the pain of being a man