Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

ma nek se vezba ...
planira ide u NDH ... moze
mu to tamo trebati da krpi
gumu malo malo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Peèurka je 100% sigurna. Malo skuplje jer se skida guma, ali sigurnije od crva.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

to ta samo-radinost je ono tipa da dodjesh do vulkanizera
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Nemoj da ga vadis, dopumpaj, i otkotrljaj se tako do najblizeg vulkanizera, pa nek ti to redovno vulkanizuje sa flekom iznutra, cep (crv) je ok kad si negde u pripizdini pa nemas izbora, ali kad si vec kuci, sredi to kako valja.  I ja sam  nedavno bio kod vulkanizera da mi izvadi cep i uradi fleku.
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

ja na svojoj prosloj gumi imao 3 jebena cepa i vozio je do konaca pun gas (ne moze preko 240kmh a toliko sam ga vozio svesno od subotice do beograda kad smo ga kupovali znajuci da ima sraf u gumi pa mi nista nije falilo) bez ikakvog vulkaniziranja, ne 3pujte se dzabe i ne bacajte pare, ako hocete da ste 100 jebeno % sigurni nemoj da vozite motor!

Glava Dole

Ko bre ne moze preko 240? Honda hiljadarka iz '09? Kad sam ja mog 600 iz '93 navuko 240 na autoputu taj mora da kuca bar 299 bez problema

bobangsxr

Sta si bre ti vozio 240 :o..pa ja sam imao taj motor i on ni nov nije iso 240 [rofl]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

...bio odma do vulkanizera. .. izvadio srafèinu i nije probio gumu! U¹ao je pod uglom, u meso gume, izvadio je èovek i premazao sapunicom i kazao da je to sve ok, imao sam sreæe ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Citat: bobangsxr poslato 27 April, 2016, 00:25
Sta si bre ti vozio 240 :o..pa ja sam imao taj motor i on ni nov nije iso 240 [rofl]

Imam sliku na 220 na FBu, mrzi me da kopam a u racunaru ne mogu da nadjem... 240 sam jedini put navuko na autoputu kad sam isao za cacak, kad bude ok vreme i budem isao motorom kuci i snimicu ako treba... to je po satu naravno, po GPSu je verovatno nesto manje...

Citat: Andreja poslato 27 April, 2016, 00:30
Milo¹e, aerodinamika, ovo ono? Ovaj motor treba da ima 250 konja da bi mogao da izgura 300.



U majku mu, to nisam imao u vidu, ja bio ubedjen da on vozi cbr1000 a ne cb1000, nisam obratio paznju :D Onda ima logike...

Citat: Ho¹tapler poslato 27 April, 2016, 00:42
...bio odma do vulkanizera. .. izvadio srafèinu i nije probio gumu! U¹ao je pod uglom, u meso gume, izvadio je èovek i premazao sapunicom i kazao da je to sve ok, imao sam sreæe ;D

Imao potpuno isti slucaj sa onom prvom koju sam dobio uz motor... uso isto pod kosinu, odem kod vulkanizera... izvadi, ono nista ne sisti... poprska flasom od minakve sa izbusenim cepom u kojoj je sapunica, nema ni jednog mehurica, kaze teraj... nije hteo nista, naravno castio sam cisto za pivo :D

balcan girl

kad vidim ovaj rep odmah umrem od smeha :D :D :D posto sam bila bez kacige mogla sam lepo da se vidim u staklu kako izgledam pozadi :D kao skakavac :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: UFF poslato 27 April, 2016, 00:11
ja na svojoj prosloj gumi imao 3 jebena cepa i vozio je do konaca pun gas (ne moze preko 240kmh a toliko sam ga vozio svesno od subotice do beograda kad smo ga kupovali znajuci da ima sraf u gumi pa mi nista nije falilo) bez ikakvog vulkaniziranja, ne 3pujte se dzabe i ne bacajte pare, ako hocete da ste 100 jebeno % sigurni nemoj da vozite motor!

Menja¹ ulje u motoru?
Menja¹ koèionu teènost?

Ide i bez toga, èesto dugo bez problema.

Za zadnju nije toliko problem ako ipak ispusti, a èepovi znaju isto da dr¾e dugo & dobro (do kraja gume), ali ¹to rizikovati kad si veæ u gradu i veæ svakako ide¹ kod vulkanizera.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

#18592
èep dr¾i bolje od fleke. jasam kupio jednu jedinu gumu, sreæom, ono kad mi se stara pocepala na pola na crnom vrhu, kod nekog vulkanizera. pilot trojka nova novcijata, sa èepom ko palac. srad oti¹o sa njom, bez dopumpavanja.... za tries evra sa sve montiranjem

Lazic

Citat: balcan girl poslato 27 April, 2016, 00:54
kad vidim ovaj rep odmah umrem od smeha :D :D :D posto sam bila bez kacige mogla sam lepo da se vidim u staklu kako izgledam pozadi :D kao skakavac :D
Kako stavlja¹ kacigu kad ne mo¾e¹ lepo da se vidi¹... ??? :o Ono, vizir ide ka napred, kroz njega se gleda... ;D

balcan girl

brate nisam imala kacigu kad imam kacigu spustim naoèare za sunce i ne vidim nista :D a taj vikend me uff vozio mozes misliti kako sam izgledala na tom repu :D  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ma ja te zami¹ljam sa kacigom naopako... :o [rofl]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 27 April, 2016, 08:12
èep dr¾i bolje od fleke

...provereno...nisi u pravu...najbolje je skinuti gumu sa felne,obrusiti lepo mesto oko rupe sa unutrasnje strane,namazati lepkom ili sirovom gumom,zalepiti flekicu preko i onda sve to zapeci peglom...jedino i najbolje resenje,samo tako imam ponovo poverenja u tu gumu..a cep samo do vulkanizera...

freepartyman

Citat: Milos96 poslato 27 April, 2016, 00:23
Ko bre ne moze preko 240? Honda hiljadarka iz '09? Kad sam ja mog 600 iz '93 navuko 240 na autoputu taj mora da kuca bar 299 bez problema
Tvoj ide 240 u slobodnom padu, kada ga gurnes sa litice..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

TEEfqd

#18599
! No longer available

s tim sto sat laze uvek malo. casopisi kazu da je top speed 238 za ovaj model.
ako je bila nizbrdica zasto da ne i 240+, verujem