Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

...provereno znam da bi sada neki ovde napisali da ih izbacio Lorenco iz takta sto nije pobedio...e prc! [srednjiprst] [rofl]

mkt

Citat: mali_zmaj poslato 24 April, 2016, 16:26
Jebu vas fotografe i novinare gdje god stignu...,cega se boje,sta misle da ces da uslikas i da vidis...,baba rogu!?
eto ja danas uslikao glasanje bezz kontrolnog listica u kutiji
jos mi je Sinisa Mali na snimku hahah mislim da ce da popidze posto vidim da je opozicionar vec objavio tu vest

Slaninar

Citat: mkt poslato 24 April, 2016, 18:21
Citat: mali_zmaj poslato 24 April, 2016, 16:26
Jebu vas fotografe i novinare gdje god stignu...,cega se boje,sta misle da ces da uslikas i da vidis...,baba rogu!?
eto ja danas uslikao glasanje bezz kontrolnog listica u kutiji
jos mi je Sinisa Mali na snimku hahah mislim da ce da popidze posto vidim da je opozicionar vec objavio tu vest

... i to je poslednje ¹to smo èuli od na¹eg nestalog èlana mkt-a...   :)

Evo, pomeram se s mesta... pu, pu!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt


Slaninar

Pravi mkt nikad ne bi koristio takav smajli...   [panic]



:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gvozden

Cek, neko bese kupio novi KTM...
unovcena ta fotka, a brt!? LOL

au evo i telepromter .. nova africa do veceras sigurica..

penzos

 [rofl]  [rofl]  [rofl] Koja je tvoja fotka, leva ili desna???

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt

hahahahhahahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahaahhahhaahhahahahhahahahahahaha

BANE BROTHERHOOD

OVO NIJE MKT VEC NEKI BOT BREEE PAZITE SEEE  [panic] [pop] :violina:
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Mik

Citat: Jagodinac poslato 24 April, 2016, 04:50
Nisam pametan ljudi.. Sto je najgora stvar..covek zivi na istom spratu gde i ja.

Itd.


A vala ni ja nisam pametan! Mozda da nadjes negde cigancice i platis im da ga razbiju ... al' takvi su izdajice i dobro se poznaju sa pandurima ... Stvarno nemam ideju. Pravilo je da sve treba raditi bez svedoka, ali taj skot ti ne ostavlja drugu mogucnost neko da ga ubijes. A nikom se to ne radi, mucno i zvuci.  [neampojma]

Mik

Citat: DebeliZmaj poslato 24 April, 2016, 12:25
nije eva .. to ima u radnjama ...
bio neki rimljanin i koloseum onaj
ustaski ...


Izvini, a za sta ti to sve treba? Razlozno mi je da pretpostavim da to neces stavljati sebi u usta. Pa pitam.
[neampojma]

Mik

Citat: BOKYBOY poslato 24 April, 2016, 17:40
...provereno znam da bi sada neki ovde napisali da ih izbacio Lorenco iz takta sto nije pobedio...e prc! [srednjiprst] [rofl]

Nisam o tih, ne izbacuju me takve stvari iz takta, nego je trka montirana.

(Nekad me izbacuje iz takta kad ne prikazuju atraktivne voznje, npr.  ... necu da ga pominjem da nesto ne uvracam.)

Lazic

Ovo je trebalo da bude glavni slogan kampanje...


"Jedite govna, nije moguæe da milioni muva gre¹e"


mareskin

Citat: Laziæ poslato 25 April, 2016, 10:08
Ovo je trebalo da bude glavni slogan kampanje...


"Jedite govna, nije moguæe da milioni muva gre¹e"



Mala je izlaznost na izbore. Problem su i oni neodluèni koji ne glasaju.
Naravno da je bilo kraðe izbora isto kao ¹to se kralo 90-ih. Ucene, prinude, kupovina glasova. Mi stariji smo to veæ videli.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Koliko god da je pokrao glasova, opet je dobio previ¹e...

Hurricane

...jebeni peti telefon u poslednjih godinu dana na kojem mi je prso displej

[veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
[veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]


neki povoljan servis neko?

pittatore

Servis Sapa, Ustanicka TC Konjarnik
Mobile Doctor, Vatroslava Jagica 4 Djeram
Viper, Balkanska

Kostić

Citat: hurricane poslato 25 April, 2016, 10:42
...jebeni peti telefon u poslednjih godinu dana na kojem mi je prso displej

[veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
[veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]


neki povoljan servis neko?

peti?  e amateru, meni svaki do sad.... 18672 komada ;D

Lazic

Ja samo na jednom skrcao ekran, i to zato ¹to me iznervirao pa sam ga olupao... ;D

clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 25 April, 2016, 11:03
Citat: hurricane poslato 25 April, 2016, 10:42
...jebeni peti telefon u poslednjih godinu dana na kojem mi je prso displej

[veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
[veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]


neki povoljan servis neko?

peti?  e amateru, meni svaki do sad.... 18672 komada ;D

toliko me iznerviras sa svojom neodgovrnoscu i time sto sjebavas sve stvari da bih ti svasta rekao,ali sa druge strane me boli kurac da se nerviram zbog tebe i ko te jebe budi klosar koji nista nema kada si glup kao kurac
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!