Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

...kompleksi su cudo...
...ali,da bi te neko nervirao ili izbacio iz takta,,mora da bude bitan u tvome zivotu...
...ovako nista... [srednjiprst]

Jagodinac

Danas sam nahvatao djubre koje je mesecima greblo auto ispred zgrade... Ja znam da je on...on jos ne zna da ja znam. Osveta se sprema.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 23 April, 2016, 18:53
Citat: mareskin poslato 23 April, 2016, 08:00
Tuna u maslinovom ima da se kupi po ne¹to vi¹oj ceni.
Mada ja volim klot tunu, skuvani kukuruz ¹eæerac, paradajz i krastavac prome¹ano. Salatica kao bog.

Ti si na dijeti... ??? :o :o :o

Nisam ja od onih ¹to poènu, pa lako odustanu. Tako da sam ja vrlo uporan i redovno sam na dijeti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

od doruèka do ruèka,  od ruèka do veèere, pa posle celu noæ. ..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Mik

Citat: Jagodinac poslato 23 April, 2016, 21:29
Danas sam nahvatao djubre koje je mesecima greblo auto ispred zgrade... Ja znam da je on...on jos ne zna da ja znam. Osveta se sprema.

Daj javljaj sta si mu uradio! Pametan predlog je da skupis deset (POUZDANIH!) drugara i da ga izubijate. Najpametnije da to sam i bez svedoka.

I ne ostavljaj slike. U stvari nemoj ni da javljas, da te zakon nesto ne pokosi.

(Bas sam ljut, meni skakali pre nekoliko godina po krovu od auta, i to Yugo, a u ulici gomila skupih auta. Mozda bolje sto ne znam ko je. )

TEEfqd

Citat: Jagodinac poslato 23 April, 2016, 21:29
Danas sam nahvatao djubre koje je mesecima greblo auto ispred zgrade... Ja znam da je on...on jos ne zna da ja znam. Osveta se sprema.

! No longer available

Jagodinac

Nisam pametan ljudi.. Sto je najgora stvar..covek zivi na istom spratu gde i ja. Bas sam imao lepo misljenje o njemu..uvek lepa rec kada god se sretnemo. Covek je u 60tim godinama.Niti ima auto niti sta. Izgrebao je:
Meni dve crte (ofarbana dva elementa,steta 100eur.)
Burazer ima preko 5..ne planira jos da farba,tetka za sada dve. Covek koji ima lokal ispred  je dobio jednu veliku.Komsinica do mene dve.Komsiji firmin kombi urnisan.A sada nesto kontam da mi je i prvi auto odmah po kupovini dobio jednu veliku duz cele strane. I sada niti da ga sacekam negde.. Ne znam kolektivna tuzba kako bi prosla (mada znam da 99% ne bi nista bilo)Da mu nesto sjebem..nemam sta. Jedino ulazna vrata da mu izgrebem bas,bas (skoro stavio nova)..ne mogubda verujem da je djubre u stanju da radi takve stvari..a niko ga ne dira. Bas sam besan....

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 23 April, 2016, 08:18
da si se rodio na vreme, znao bi da se sardine proizvodile u semenovom ulju pre nastanka sveta.

ma sve ok al kad stave sojino ulje i ulje repice... bljaks!
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Zmaju ta konzerva  ribe ako se ne varam, zvala se Mirna,nisam siguran al moguce!!
jin-jang

DebeliZmaj

ne se secam ...
svakako sad nadjem tunu u maslinovom ulju .. 199din :) prijatno
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

Mirna Rovinj, sardina Eva, na fotki mor¾ u mornarskoj majici.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mali_zmaj

jin-jang

DebeliZmaj

nije eva .. to ima u radnjama ...
bio neki rimljanin i koloseum onaj
ustaski ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

.... ©ta si ti jeo, bog dragi neka zna...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

bigbad86

Danas punim 30 godina. Ni zena ni deca ni devojka... Samo motor. U pizdu materinu :P

Slaninar

Citat: bigbad86 poslato 24 April, 2016, 12:41
Danas punim 30 godina. Ni zena ni deca ni devojka... Samo motor. U pizdu materinu :P

Nije to ni tako lo¹e.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Matori udbas na glasackom mestu.... Mozes misliti niko nije njega pitao da li mediji mogu da udju... A on kaze da ne moze.... I onda insistira da mu svi damo licne karte da nas popise.... Sinoc sam spavao 2 sata i naleteo je na najpogresniju mogucu osobu za raspravu.... Sta sam mu sve rekao sad me pomalo i sramota.... Na kraju zvao lik pandure da nas izbace, panduri dosli, trazili pres kartice na uvid (ne licne karte nego press kartice) objasnili idiotu da je idiot i otisli....
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

Jebu vas fotografe i novinare gdje god stignu...,cega se boje,sta misle da ces da uslikas i da vidis...,baba rogu!?
jin-jang

mali_zmaj

jin-jang

monsterbnt

To je ono kad seljacini das vlast... Nije njemu sto smo mi tu nego sto njega nije niko nista pitao.....
Smrt SVIMA!!!!