Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Citat: mkt poslato 19 April, 2016, 01:31
nadam se da nije neki  dijabetes ili ko zna sta
svasta sam procitao na netu
mkt sta bi na kraju? jel sve ok?
jin-jang

penzos

Pa tako poène prièu sa ozbiljnim stvarima - i zajebe nas. Aj Miketa javni ¹ta je???
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt

pa nista za sad
evo drugo vece i dremke popodne i nisam pustio ulje
valjda sam dobar
ako se desi opet palim kod lekara

penzos

 [clapp]  [thumb_up] Ma sigurno si sedeo na ladan beton!  [kralj]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


mi¹ko_kolo

Ja izbrojao bar 5-6 mu¹kih na ovom snimku. ;D

UFF

a u cemu je razlika?  [rofl]

ili je dobra za qrac ili nije  [rofl]

Andreja

Nije me izbacilo iz takta al be¹e ba¹ neprijatno. Stojim u pedesetici, okrenut ka prozoru, gledam svoja posla. Ulazi ¾ena u crnom u autobus i staje odmah pored mene. Krajièkom oka skontam da ne skida pogled sa mog lica. Pogledam je direktno na sekund i okrenem se ponovo ka prozoru, ne prestaje. Kako sam se dr¾ao za ¹ipku iznad glave, namestim ruku tako da prekine direktan kontakt :D Op! Eto je, digla se na prste i gleda me preko ruke. Ja je pogledam u facu i pitam, "jeste li ok?", ni¹ta, ne menja izraz lica, ne progovara. Ja opet okrenem glavu ka prozoru, malo se vi¹e zaklonim, ona opet, preðe sa moje druge strane i bukvalno joj je glava odmah iza mog ramena, gleda me u lice. Ja opet, "treba li Vam pomoæ, mogu li ne¹to uèiniti za Vas?", opet bez reakcije. Napravim dva koraka ka prednjim vratima i gledam napred, ona opet stane pored mene i ne skida pogled sa mojih oèiju. Ja viknem na nju, "ajde skloni se, ¹ta bulji¹ vi¹e!", ona opet isto. Od njenog ulaska do mog izlaska iz autobusa nije prestala da me gleda u oèi, kao da ni¹ta drugo ne postoji. Samo sam oèekivao da izaðe za mnom da je zabodem u glavu da ne zna gde je levo :D

Ono, nije da se pla¹im ¾ene od 45 godina al jeziva scena skroz, sve vreme mi je njena faca u perifernom vidu i to na 15cm od mene, okle znam, mo¾da me ispresavija nekom sekirom sa leða, goni je u qratz...  [dunce]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

talibanèina. ima da te neko pojebe ni krivog ni du¾nog ;D da nosi¹ majcu na kojoj pi¹e, ja sam srbin jebem vam mater glupu ;D

Andreja

Oèekivao sam takve komentare, pretpostavljam da je nestala svaka sumnja da sam taliban kad sam joj se obratio na teènom srpskom... Vi¹e puta :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

ha, to ne mora da znaèi :D mozda si ¹pijun :D :D :D :D zene u crnom su opasna politièka organizacija treba da se zabrines :D mozda te prateeeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Mozda ima urokljive oci. Ne mrdaj nikud bez glavice bijelog luka u dzepu i crvenog konca oko zgloba sake.

Hohštapler

Dru¾e, klasièan primer otkaza dihtunga glave...
Ja od kad radim ovaj posao ne mogu da se naèudim koliko toga ima...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 20 April, 2016, 21:48
kod mog mlaðeg sina, prva rata za matursko veèe, 3500 dind¾i... drugu ne spominju, a dal ima i treæa, ne zna ni organizator.... za triiposoma, ja u kafani mogu da padnem mrtav od alkohola.... pa onda ono, idu i slike po jedno pesto kinti, pa ono, ovo... znaèi ja da spremim sto evriæa da naranim pola srbije.

daæu mu tri soma pa  nek ide sa dru¹tvom sam. organizatori, razredna i ostali mogu da mi se napasu pavlake.

jbg kole ... svi dok se ugrade ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Andreja poslato 21 April, 2016, 02:07
... bla bla bla ... gledaju me cudno ... bla bla bla ...

ogledalce ogledalce ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

uredno mi zabagovao fb u sred razgovora  [ljutko] [ljutko] [ljutko] nije zabagovao nemaaa gaaaaaaaa [bejzbolka] [bejzbolka]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!