Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Kod babe na TV-u pr¹ti samo Farma i serije, kod keve u stanu ista prièa... Ajde, pre¾ivim ja sve to ali kad mi stave Farmu kao related channel na moju stranicu...  [doh] Related channels mogu da se iskljuèe ali onda neæe ni moj prikazivati na drugim stranicama  [ljutko]

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

juèe, tri ¾ene u automobilima. tri, ko po obièaju jel. mobilni, prestrojavanje u drugu traku, nema migavac, ne vide, lik na zvezdi uleæe ko budala iz sporedne ulice... JEBEM JA ONOGA KO JE IZMISLIO MOBILNI TELEFON! i ¾ene, pièka im materina, da im pièka materina.

Kostić

o ¾ene, jebo vas onaj ko vas je izmislio. jebale vas sise, jebalo vas dupe, jebale vas nakurèene napumpane usne, jebala vas cela planeta da vas jebala. tako bi vas tuko po glavi, pa ne zna se.... samo da ste jaèe, majke vam ga nabijem.

clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 13 April, 2016, 10:01
o ¾ene, jebo vas onaj ko vas je izmislio. jebale vas sise, jebalo vas dupe, jebale vas nakurèene napumpane usne, jebala vas cela planeta da vas jebala. tako bi vas tuko po glavi, pa ne zna se.... samo da ste jaèe, majke vam ga nabijem.

inace si ti ovako krupan i jak pa ti je problem sto sui one slabasne.. idi kod Irene da te omlati kao ciga slinu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

nit sam krupan, nit sam jak. imam 65 kila, mo¾e slama da me omlati. al nisam pièka.

Kostić

znam da me mrzi¹ ko nemca, al vidim da prati¹ ¹ta kenjam. ima br eono ignore juzer, klikne¹ i ne nervira¹ se vi¹e. ja tebe volim ko Manijaka svakako :-*

clutch&brake

Citat: kosta66 poslato 13 April, 2016, 10:20
nit sam krupan, nit sam jak. imam 65 kila, mo¾e slama da me omlati. al nisam pièka.

nisi picka ali si janpi kao bulja
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić


Lazic

Kostiæ re¹io da se samoeutanazira alkoholom... ;D

UFF

Citat: kosta66 poslato 13 April, 2016, 10:26
neka sam, to me èini sreænim....

nisam bas siguran da te cini srecnim, mozda raspolozenim u tom trenutku ali nije to sreca
i sledeci put kad budes bio "srecan" bolje navataj neku od onih zena sto telefoniraju dok voze pa budite srecni zajedno umesto da spamujes po forumu gomilu postova za redom u istoj temi i u svakom po jedna recenica

Kostić

eh, da sam ja lep i mlad ko ti...da imam bankomat i iljadarku... aj malo æu da æutim, da ne bude kostiæ redovni siled¾ija foruma. bajdvej, da ne lajem opet u drugu temu, i¹o bi ja sa tobom, al si mnogo brz : )

penzos

Kad kreæe¹ smrdljivim autom za Bugarsku a ono tamo meðutim - lanèani  [doh]



[sutirakamen] [zzz] [glavazid]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Citat: penzos poslato 13 April, 2016, 13:45
Kad kreæe¹ smrdljivim autom za Bugarsku a ono tamo meðutim - lanèani  [doh]



[sutirakamen] [zzz] [glavazid]

Za¹to nisi i¹ao autoputem?!? Koliko pratim vesti to mora da je do sada zavr¹eno :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

penzos

#18413
Ako, jebi, jebi! I naravno, da dodam ono epsko "A jesu ti tako rekli...."
! No longer available
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Postoje trenutci u ¾ivotu koji te ozbiljno potresu. Jedan od takvih je izdaja prijatelja. Evo ¹ta je taèno bilo.
Juèe kupujem hranu za Maksa kod Te¹ice i ulazi moj prijatelj. Pitam ja njega otkud ti u pet ¹opu kad znam da nema¹ ljubimca. Kad on meni ka¾e da kupuje hranu za slu¾benog psa rase malinoa. I tu meni padne mrak na oèi! Bio konkurs za mesto slu¾benog psa, a on meni nije javio. Moj Maks sedi besposlen kod kuæe, a oni zaposlili stranca! Ove malinoe su inaèe iz Belgije. Da mi je bar javio za tu poziciju ili da mi je ne¹to sredio. Pa, prijatelji smo tolike godine. Ali ne! Izdade me! Da budem iskren moj Maks nije utreniran, verovatno i ne bi bio dobar èuvar, a ponekad je malo i lenj, ali je bar na¹a domaæa d¾ukela (izvini Maks jo¹ sam ljut).
Mislim se kakva je on vlast kad ne mo¾e jedno kuèe da zaposli preko veze. E, prijatelju, prijatelju!

P.S. Maksu jo¹ nisam smogao snage da ka¾em. Kako da mu ka¾em da je èovek koji je pomogao da mu postavimo boks uradio ovako ne¹to iza leða :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Joker

Ne, ovo je preslo svaku meru! Poceli smo i pse da uvozimo!!

PS: Nemoj ni da kazes Maksu, ako si ti razocaran u sistem, nemoj i njega da vuces u tu tamu!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: Joker poslato 17 April, 2016, 23:07
Ne, ovo je preslo svaku meru! Poceli smo i pse da uvozimo!!

PS: Nemoj ni da kazes Maksu, ako si ti razocaran u sistem, nemoj i njega da vuces u tu tamu!!

Dolazim kuæi, a on me gleda onim svojim tu¾nim pogledom i nisam mogao. Dobio je su¹enu kosku da mu malo zama¾em oèi. Bolje mu je da ¾ivi u neznanju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Bolje tako - pitanje da li bi i bio prijavljen tamo!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

 [rofl] [rofl] [rofl]

...da mi je znati dal ima neko normalan ovde...

Kako ne voleti ovaj forum - pitam ja vas???  [srce] :-*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.