Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

ma varta ima da traje vise sigurno . a to tvoje otvaranje koliko je bilo ...

ja ako se otvorim za akku , mogu odma da zavrsim sezonu ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

ne secam se jedino da trazim po kutiji sa garancijama
uzeo sam ga proslog leta, znam da je imao jacu startnu struju i najjeftiniji acu od 10ah je bio dal 35e a ja sam platio bem li ga 55e tako nesto

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Laziæ poslato 03 April, 2016, 00:39
do kurca :( ©ta bi?
Endoscopic Carpal Tunnel Surgery for Carpal Tunnel Syndrome
Одрадио ово
https://www.wellspan.org/getImage.ashx?id=328057


PECA BMW

Citat: UFF poslato 04 April, 2016, 01:16
ne secam se jedino da trazim po kutiji sa garancijama
uzeo sam ga proslog leta, znam da je imao jacu startnu struju i najjeftiniji acu od 10ah je bio dal 35e a ja sam platio bem li ga 55e tako nesto

e a za mene krsten akumulator je od 100 do 239 e

zato ja kupim budjavi od 60 e i patim se ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

OKi

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 04 April, 2016, 01:26
Endoscopic Carpal Tunnel Surgery for Carpal Tunnel Syndrome
Одрадио ово
https://www.wellspan.org/getImage.ashx?id=328057


Koji su simptomi bili? Trnuo prst ???



Citat: PECA BMW poslato 04 April, 2016, 01:07
ma varta ima da traje vise sigurno ...

Meni trajala citavih 6 meseci  :P , ali preko veze sam morao da izboksujem zamenu-garanciju  [dancing] .
Evo prekjuce stavio opet, videcemo koliko ce ovog puta (proveren regler u tom periodu, bilo sve ok)! ;D

bigbad86

Ja kupio Slovenacku TOPLA koja se pravi u kini, 2 god garancija, AGM, redovan servis na 6 meseci koji kosta 50 dinara. Ili 100, zaboravio sam.14Ah Peco ako je garancija 2 godine, cimaj se sa njima, sto da placas opet 60-100 evra.

OKi

Citat: bigbad86 poslato 04 April, 2016, 09:58
Ja kupio Slovenacku TOPLA koja se pravi u kini, 2 god garancija, AGM, redovan servis na 6 meseci koji kosta 50 dinara. Ili 100, zaboravio sam.14Ah Peco ako je garancija 2 godine, cimaj se sa njima, sto da placas opet 60-100 evra.
Koliko si platio?

Grof

...dva dana kasljem ko konj.... ka¾e doktor od naglnjeèenih rebara koja boleeee za sve pare..... samo ne znam jel i temperaturu imam od nagnjeèenja.... danas opet èekaonice i lekari [ljutko]  [samoubistvo]

Flavius Valerius Aurelius

Citat: OKi poslato 04 April, 2016, 09:51

Koji su simptomi bili? Trnuo prst ???


Sta god da radim, (repetativni pokreti) utrnu prvo prsti pa posle 5-6 minuta prelazi do zgloba preko lakta sve do ramena. Naravno ekstreman bol prati taj osecaj. Bol me nekad budi nocu. Ubedljivo najgore je kad sednem na motor. Place mi se posle 10-20tak kilometara. Nadam se bice bolje posle ovoga i valjda cu moci da sednem na motor za ... par meseci.

bigbad86

Citat: OKi poslato 04 April, 2016, 10:09
Citat: bigbad86 poslato 04 April, 2016, 09:58
Ja kupio Slovenacku TOPLA koja se pravi u kini, 2 god garancija, AGM, redovan servis na 6 meseci koji kosta 50 dinara. Ili 100, zaboravio sam.14Ah Peco ako je garancija 2 godine, cimaj se sa njima, sto da placas opet 60-100 evra.
Koliko si platio?
Mislim da je bila 5500-5800 tako nesto

mrle

Citat: Grof poslato 04 April, 2016, 10:15
...dva dana kasljem ko konj.... ka¾e doktor od naglnjeèenih rebara koja boleeee za sve pare..... samo ne znam jel i temperaturu imam od nagnjeèenja.... danas opet èekaonice i lekari [ljutko]  [samoubistvo]

brate, idi ¹to pre na pregled. Da ne curi¹ negde unutra.

meni je na ultrazvuku bilo sve ok, ali mi je doktor rekao ako osetim neke teskobe, da se odmah javim na ponovljeni pregled, jer hoæe slezina da pusti i nakon udarca i 24h kasnije.

Glava Dole

A ja vartu 12icu sa 25 meseci garancije 3500din :D

OKi


UFF

kakvu 12icu za 30eur bre?
moja je agm 10ka
treba mi jos jedna sad pa ako neko ima neku dobru cenu nek ostavi kontakt

UFF

Citat: Milos96 poslato 04 April, 2016, 10:32
A ja vartu 12icu sa 25 meseci garancije 3500din :D

Citat: UFF poslato 04 April, 2016, 10:40
kakvu 12icu za 30eur bre?
moja je agm 10ka
treba mi jos jedna sad pa ako neko ima neku dobru cenu nek ostavi kontakt

bigbad86

Kiselina 100% ne verujem da je AGM, i ja sam gledao Vartu AGM, bile su preko 6000 i to 12Ah, 14Ah nije ni imalo.

Lazic

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 04 April, 2016, 10:16
Citat: OKi poslato 04 April, 2016, 09:51

Koji su simptomi bili? Trnuo prst ???


Sta god da radim, (repetativni pokreti) utrnu prvo prsti pa posle 5-6 minuta prelazi do zgloba preko lakta sve do ramena. Naravno ekstreman bol prati taj osecaj. Bol me nekad budi nocu. Ubedljivo najgore je kad sednem na motor. Place mi se posle 10-20tak kilometara. Nadam se bice bolje posle ovoga i valjda cu moci da sednem na motor za ... par meseci.
Znam kako boli uklje¹ten ¾ivac, moja majka ka¾e da mo¾e da boli gore od poroðaja, a mene nikako nije bilo lako roditi... Ja komada dva hronièno vi¹e ili manje upaljena...

Glava Dole

Jeste kiselinski, zasto hoces AGM, moras jer je bocno postavljen ili sta?(ne znam, pitam)

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 04 April, 2016, 10:46
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 04 April, 2016, 10:16
Citat: OKi poslato 04 April, 2016, 09:51

Koji su simptomi bili? Trnuo prst ???


Sta god da radim, (repetativni pokreti) utrnu prvo prsti pa posle 5-6 minuta prelazi do zgloba preko lakta sve do ramena. Naravno ekstreman bol prati taj osecaj. Bol me nekad budi nocu. Ubedljivo najgore je kad sednem na motor. Place mi se posle 10-20tak kilometara. Nadam se bice bolje posle ovoga i valjda cu moci da sednem na motor za ... par meseci.
Znam kako boli uklje¹ten ¾ivac, moja majka ka¾e da mo¾e da boli gore od poroðaja, a mene nikako nije bilo lako roditi... Ja komada dva hronièno vi¹e ili manje upaljena...

Ni mojoj nije bilo lako, okrenuo sam se naopacke 3 dana pred porodjaj pa morali da me izvlace na carski rez... naopako rodjen i naopak i ostao [rofl]

Kostić

i mene su naopako izvukli na silu, nisam teo da izlazim, plus sam ispao tetkici na pod, u to vreme bio betonski...;D