Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Жене су опасне, најгори су они са шеширима на глави.
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: Laziæ poslato 25 Mart, 2016, 12:35
Citat: mareskin poslato 24 Mart, 2016, 23:14
Citat: kosta66 poslato 24 Mart, 2016, 22:47
prestao sam da brojim mlade ¾ene vozaèe, koje mi bezobrazno i mangupski presecaju put iz suprotnog pravca. veèeras sam toliko popizdeo, da sam vikao na mladu ¾enu i na kraju se rasplakala i zagrlila me. posle mi bilo ¾ao ¹to sam je rasplakao. sad mi krivo i jedem nerve, bolje da me ubila. jedna æe da mi doðe glave, ovo vi¹e nije sluèajnost...

Siguran sam da æe i ove godine neka budala iz Po¾ege u nekom malom narand¾astom sranju da mi preseèe put. Svaki put je bilo zamalo. Nisam uspeo da saznam ko je.
Mo¾da joj se sviða¹, a ne zna kako da te staruje... ;D

Zna kako da me startuje, nego ja svaki put zakoèim ili pobegnem van puta :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

Чувајте се Зораниних рупа. Решила је да поправља улице, па рупе затрпава шодером. Можда јој требамо за статистику, да може да нам повећа казне.

Kostić

Мда, и за те рупе са шодером, можемо да кажемо, да су најгори, они са шеширима на глави. Без сумње.

Kostić

И треба д их буде срамота. Те са шеширом на глави. Пију и возе. Живи.

http://s9.postimg.org/xyxny49bj/12439409_1515452528763291_6923211815269033848_n.jpg

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: mareskin poslato 24 Mart, 2016, 13:14
Citat: balcan girl poslato 24 Mart, 2016, 08:31
vidis nisam dobila na lotou :D ali malo je mnogo da mi lesinare tri godine posle smrti moje sestre.....i da me zvrckaju non stop.....ja volim da spavam i strasnooo mrzim da me neko budi telefonom a jos gore je kad me onako sanjivu pita da li je to ivana....znas ziveti u malom gradu ima svoje prednosti ali i mane, pogotovo kad ti sestra izvrsi samoubistvo metkom u glavu pa se onda svi nadju uvredjeni kad neces da im isprièas kako je to izgledalo i zasto je to uradila....jbg pola grada a bogami i policije misli da sam se ja izvukla sa ubistvom....nemam bas mnogo zivaca za lesinare....

Juèe sam bio u banci da se raspravljam u vezi raèuna mog pokojnog oca. Sve raèune sam zatvorio (bar sam tako obave¹ten) jo¹ pre nekoliko godina. Nikakvih dugovanja nije ostalo. Uredno odneo izvod iz knjige umrlih da to evidentiraju.
Kad skoro sti¾e pismo na ime mog oca i uredno ga obave¹tavaju da su skinuli novac za tro¹kove odr¾avanja raèuna. U banci mi ka¾u da raèuni nisu zatvoreni. I na moja pitanja ka¾u da sam ja kriv, a meni izrièito reèeno da su raèuni zatvoreni kada sam ih zatvarao. Èak ovi u banci nisu bili ¹tiklirali da je vlasnik raèuna preminuo da bi bio u "blokadi". I onda mene èovek u banci ubeðuje da sam ja kriv iako nemam nikakav uvid u njihov sistem, pomenute raèune ili bilo ¹ta drugo.
Na moje insistiranje da mi da brojeve raèuna koji su u pitanju on mi ka¾e da ne mo¾e jer ja nisam vlasnik?!? A kada sam otplatio oèev kredit i dug po kreditnim karticama onda nije bilo nikakvih problema. Lopovi!!!

Na kraju mi je reèeno da je sada ¹tiklirao da je vlasnik preminuo (i to opet moram da verujem na reè) i da æe banka sama ugasiti te raèune posle nekog vremena.

Èekam kad æe opet da stigne po¹ta za mog oca...


a zasto si uopste isao u banku kad pismo nije stiglo tebi?
nije za tebe  - ingnorisati

Lazic

"Да је данас Југославије на карти, да је светла у мирним градовима Сирије, жртве терористичког напада у Бриселу вратиле би се својим кућама, пријатељима, пословима... А Милица Ракић би напунила двадесет година. Жива двадесетогодишња Милица била би гарант политике европске безбедности. Али Европа је убила своју безбедност када је Милица имала три године. И наставља да убија..."

Naravno da niko na¹ to nije rekao, nego neka meni nepoznata ruska blogerka... Izbacilo me iz takta ¹to po obièaju moramo da budemo veæi papa od pape...

dzimika

Citat: UFF poslato 26 Mart, 2016, 01:50
Citat: mareskin poslato 24 Mart, 2016, 13:14
Citat: balcan girl poslato 24 Mart, 2016, 08:31
vidis nisam dobila na lotou :D ali malo je mnogo da mi lesinare tri godine posle smrti moje sestre.....i da me zvrckaju non stop.....ja volim da spavam i strasnooo mrzim da me neko budi telefonom a jos gore je kad me onako sanjivu pita da li je to ivana....znas ziveti u malom gradu ima svoje prednosti ali i mane, pogotovo kad ti sestra izvrsi samoubistvo metkom u glavu pa se onda svi nadju uvredjeni kad neces da im isprièas kako je to izgledalo i zasto je to uradila....jbg pola grada a bogami i policije misli da sam se ja izvukla sa ubistvom....nemam bas mnogo zivaca za lesinare....

Juèe sam bio u banci da se raspravljam u vezi raèuna mog pokojnog oca. Sve raèune sam zatvorio (bar sam tako obave¹ten) jo¹ pre nekoliko godina. Nikakvih dugovanja nije ostalo. Uredno odneo izvod iz knjige umrlih da to evidentiraju.
Kad skoro sti¾e pismo na ime mog oca i uredno ga obave¹tavaju da su skinuli novac za tro¹kove odr¾avanja raèuna. U banci mi ka¾u da raèuni nisu zatvoreni. I na moja pitanja ka¾u da sam ja kriv, a meni izrièito reèeno da su raèuni zatvoreni kada sam ih zatvarao. Èak ovi u banci nisu bili ¹tiklirali da je vlasnik raèuna preminuo da bi bio u "blokadi". I onda mene èovek u banci ubeðuje da sam ja kriv iako nemam nikakav uvid u njihov sistem, pomenute raèune ili bilo ¹ta drugo.
Na moje insistiranje da mi da brojeve raèuna koji su u pitanju on mi ka¾e da ne mo¾e jer ja nisam vlasnik?!? A kada sam otplatio oèev kredit i dug po kreditnim karticama onda nije bilo nikakvih problema. Lopovi!!!

Na kraju mi je reèeno da je sada ¹tiklirao da je vlasnik preminuo (i to opet moram da verujem na reè) i da æe banka sama ugasiti te raèune posle nekog vremena.

Èekam kad æe opet da stigne po¹ta za mog oca...


a zasto si uopste isao u banku kad pismo nije stiglo tebi?
nije za tebe  - ingnorisati
Zato sto naslednici nasledjuju i dugove, ali definitivno im treba traziti papir a ne samo na rec jer mnogo nesposobnih radi po bankama

Lazic


mareskin

Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2016, 13:07
Citat: balcan girl poslato 25 Mart, 2016, 23:35
uff sa cifrom  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Uff poèeo da naplaæuje... ??? :o ;D

Ako je tarifa po centimetru onda jo¹ nije stra¹no :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: dzimika poslato 26 Mart, 2016, 11:58
Citat: UFF poslato 26 Mart, 2016, 01:50
Citat: mareskin poslato 24 Mart, 2016, 13:14
Citat: balcan girl poslato 24 Mart, 2016, 08:31
vidis nisam dobila na lotou :D ali malo je mnogo da mi lesinare tri godine posle smrti moje sestre.....i da me zvrckaju non stop.....ja volim da spavam i strasnooo mrzim da me neko budi telefonom a jos gore je kad me onako sanjivu pita da li je to ivana....znas ziveti u malom gradu ima svoje prednosti ali i mane, pogotovo kad ti sestra izvrsi samoubistvo metkom u glavu pa se onda svi nadju uvredjeni kad neces da im isprièas kako je to izgledalo i zasto je to uradila....jbg pola grada a bogami i policije misli da sam se ja izvukla sa ubistvom....nemam bas mnogo zivaca za lesinare....

Juèe sam bio u banci da se raspravljam u vezi raèuna mog pokojnog oca. Sve raèune sam zatvorio (bar sam tako obave¹ten) jo¹ pre nekoliko godina. Nikakvih dugovanja nije ostalo. Uredno odneo izvod iz knjige umrlih da to evidentiraju.
Kad skoro sti¾e pismo na ime mog oca i uredno ga obave¹tavaju da su skinuli novac za tro¹kove odr¾avanja raèuna. U banci mi ka¾u da raèuni nisu zatvoreni. I na moja pitanja ka¾u da sam ja kriv, a meni izrièito reèeno da su raèuni zatvoreni kada sam ih zatvarao. Èak ovi u banci nisu bili ¹tiklirali da je vlasnik raèuna preminuo da bi bio u "blokadi". I onda mene èovek u banci ubeðuje da sam ja kriv iako nemam nikakav uvid u njihov sistem, pomenute raèune ili bilo ¹ta drugo.
Na moje insistiranje da mi da brojeve raèuna koji su u pitanju on mi ka¾e da ne mo¾e jer ja nisam vlasnik?!? A kada sam otplatio oèev kredit i dug po kreditnim karticama onda nije bilo nikakvih problema. Lopovi!!!

Na kraju mi je reèeno da je sada ¹tiklirao da je vlasnik preminuo (i to opet moram da verujem na reè) i da æe banka sama ugasiti te raèune posle nekog vremena.

Èekam kad æe opet da stigne po¹ta za mog oca...


a zasto si uopste isao u banku kad pismo nije stiglo tebi?
nije za tebe  - ingnorisati
Zato sto naslednici nasledjuju i dugove, ali definitivno im treba traziti papir a ne samo na rec jer mnogo nesposobnih radi po bankama

Ba¹ tako. Banka mo¾e da me tu¾i i sa kamatom naplati sva potra¾ivanja ili bar da me povlaèi po sudovima.

Kao ¹to rekoh meni je izrièito reèeno da su raèuni zatvoreni jo¹ pre nekoliko godina. Kako sam mogao da znam da nisu?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

nikad ne mozes da znas ali me cudi da ti nisu dali nikakav papir, obicno ima neka potvrda o gasenju, bar je bila koliko se secam
ja bih otisao sada do banke i trazio im da mi izdaju i potvrdu i izvinjenje za dusevni bol koji su mi naneli za slanje poste mom ocu
pa kad su oni bezobrazni onda i ti budes bezobrazan

mi¹ko_kolo

Meni je najluðe u svim takvim situacijama (banke, poresko, infostan, distribucija...) kako niko od njih ne obave¹tava za proteklu godinu veæ obave¹tenja sti¾u s azaka¹njenjem od 3, 5, ili neznamtijakoliko godina. Naravno, sa najgorim moguæim kamatama koje nemaju nikakve veze sa stvarnim ¾ivotom. Banda lihvarska!

mareskin

Citat: dzimika poslato 26 Mart, 2016, 15:01
nikad ne mozes da znas ali me cudi da ti nisu dali nikakav papir, obicno ima neka potvrda o gasenju, bar je bila koliko se secam
ja bih otisao sada do banke i trazio im da mi izdaju i potvrdu i izvinjenje za dusevni bol koji su mi naneli za slanje poste mom ocu
pa kad su oni bezobrazni onda i ti budes bezobrazan

To je bilo pre nekoliko godina i sve sam zavr¹avao u lokalnoj ekspozituri. Tada sam tra¾io da zatvorim raèune i platio 1000 din. po raèunu iako je ispalo da nisam trebao ni¹ta da plaæam po¹to je vlasnik preminuo. Tada sam mislio da je sve zavr¹eno.

Sada ne mogu da dobijem potvrdu po¹to raèuni nisu zatvoreni. Samo su tek sada ¹tiklirali da je vlasnik preminuo. Mi nismo naveli brojeve raèuna u ostavinskoj raspravi po¹to ih nismo ni znali. Ja sam sve kredite i kartice platio sam i "zatvorio".
E sad meni banka tra¾i da ponovo pokrenemo ostavinsku raspravu da bi se ti raèuni uveli u spisak imovine. Meni to ne odgovara po¹to su sada takse i tro¹kovi mnogo veæi, a samo treba da se zatvore dva raèuna.
Na sve to banka neæe da mi da brojeve raèuna da bi ih naveo u ostavinskoj raspravi po¹to nisam njihov vlasnik :D E to je kvaka 22 :D
Na moje pitanje kako da navedem raèune kada nemam njihove brojeve nemaju odgovor. A ja sam svu papirologiju koju sam imao veæ davno bacio prilikom sreðivanja kuæe.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2016, 13:07
Citat: balcan girl poslato 25 Mart, 2016, 23:35
uff sa cifrom  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Uff poèeo da naplaæuje... ??? :o ;D

ma odkud znam da li poèeo da naplaæuje :D druga neka cifra je u pitanju :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

naruèim hranu i naruèim pekarski krompir zena mi posalje kuvani krompir i sargarepu....pa ko je ovde lud????? ili hoce na fin naèin da mi kaze da treba da smrsam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić


aæimo


dzimika

Citat: mareskin poslato 26 Mart, 2016, 15:49
Citat: dzimika poslato 26 Mart, 2016, 15:01
nikad ne mozes da znas ali me cudi da ti nisu dali nikakav papir, obicno ima neka potvrda o gasenju, bar je bila koliko se secam
ja bih otisao sada do banke i trazio im da mi izdaju i potvrdu i izvinjenje za dusevni bol koji su mi naneli za slanje poste mom ocu
pa kad su oni bezobrazni onda i ti budes bezobrazan

To je bilo pre nekoliko godina i sve sam zavr¹avao u lokalnoj ekspozituri. Tada sam tra¾io da zatvorim raèune i platio 1000 din. po raèunu iako je ispalo da nisam trebao ni¹ta da plaæam po¹to je vlasnik preminuo. Tada sam mislio da je sve zavr¹eno.

Sada ne mogu da dobijem potvrdu po¹to raèuni nisu zatvoreni. Samo su tek sada ¹tiklirali da je vlasnik preminuo. Mi nismo naveli brojeve raèuna u ostavinskoj raspravi po¹to ih nismo ni znali. Ja sam sve kredite i kartice platio sam i "zatvorio".
E sad meni banka tra¾i da ponovo pokrenemo ostavinsku raspravu da bi se ti raèuni uveli u spisak imovine. Meni to ne odgovara po¹to su sada takse i tro¹kovi mnogo veæi, a samo treba da se zatvore dva raèuna.
Na sve to banka neæe da mi da brojeve raèuna da bi ih naveo u ostavinskoj raspravi po¹to nisam njihov vlasnik :D E to je kvaka 22 :D
Na moje pitanje kako da navedem raèune kada nemam njihove brojeve nemaju odgovor. A ja sam svu papirologiju koju sam imao veæ davno bacio prilikom sreðivanja kuæe.


jel si trazio menadzera ekspoziture? koja banka je u pitanju?