Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Citat: balcan girl poslato 24 Mart, 2016, 08:31
....jbg pola grada a bogami i policije misli da sam se ja izvukla sa ubistvom....nemam bas mnogo zivaca za lesinare....

aj malo na salu da okrenemo...

mareskine samo ti obecavaj kule i gradove  [pop] [pop] [pop] [pop] [pop] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mrle

proprdeo mi auspuh, grana odozdo ima negde rupu...

balcan girl

njanja ja sam uvek u fazonu da se salim :D :D :D :D mada ima trenutaka kad sam kao sad jebenooo nenaspavanaaaaaaaaaaaa veæ danimaaaa :D posto ne mogu da spavam prag tolerancije mi je jako nizak :D sreæom advokat me vodio na veèeru pa bar nisam gladnaaa :D :D kombinacija nespavanja i gladi je najgora moguca :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

od kako sam dosla iz austrije u petak spavala sam celih 6 sati ukupnoooo za svo to vremeee :D :D hocu ja al ne moguuuuuuuuuuu :( jos imam i predavanja celo popodneeee :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

on je na izletuuu :D :D dolazi poèetkom aprilaaa :D :D onda cu valjda da spavam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

to je u proseku sat vremena dnevno... cak je i nikola tesla spavao citava 2 sata, kako bre izdrzavas to? :o

balcan girl

pa bre valjda vidis da ne izdrzavam jer glodjem namestaj po kuci :D :D :D nervozna sam ujedam i svi me izbegavajuuuuu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

ha, eto ko kaze da crnci nisu dobri prijatelji :D eto imaeka se ne plasi da ide sa mnom u subotu u grad :D kaze da idemo na pivo :D :D niceeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle

Citat: Milos96 poslato 24 Mart, 2016, 09:58
cak je i nikola tesla spavao citava 2 sata, kako bre izdrzavas to? :o

hoæe da zajebe Teslu

Kostić

najgora je sorta, koja vodi brigu o tuðem ¾ivotu. ona humana.

mareskin

Citat: njanja poslato 24 Mart, 2016, 09:05
Citat: balcan girl poslato 24 Mart, 2016, 08:31
....jbg pola grada a bogami i policije misli da sam se ja izvukla sa ubistvom....nemam bas mnogo zivaca za lesinare....

aj malo na salu da okrenemo...

mareskine samo ti obecavaj kule i gradove  [pop] [pop] [pop] [pop] [pop] [rofl] [rofl] [rofl]

Ne brinem se. Ne pijem kafu, pa ne mo¾e ni¹ta da mi zamaðija :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: balcan girl poslato 24 Mart, 2016, 08:31
vidis nisam dobila na lotou :D ali malo je mnogo da mi lesinare tri godine posle smrti moje sestre.....i da me zvrckaju non stop.....ja volim da spavam i strasnooo mrzim da me neko budi telefonom a jos gore je kad me onako sanjivu pita da li je to ivana....znas ziveti u malom gradu ima svoje prednosti ali i mane, pogotovo kad ti sestra izvrsi samoubistvo metkom u glavu pa se onda svi nadju uvredjeni kad neces da im isprièas kako je to izgledalo i zasto je to uradila....jbg pola grada a bogami i policije misli da sam se ja izvukla sa ubistvom....nemam bas mnogo zivaca za lesinare....

Juèe sam bio u banci da se raspravljam u vezi raèuna mog pokojnog oca. Sve raèune sam zatvorio (bar sam tako obave¹ten) jo¹ pre nekoliko godina. Nikakvih dugovanja nije ostalo. Uredno odneo izvod iz knjige umrlih da to evidentiraju.
Kad skoro sti¾e pismo na ime mog oca i uredno ga obave¹tavaju da su skinuli novac za tro¹kove odr¾avanja raèuna. U banci mi ka¾u da raèuni nisu zatvoreni. I na moja pitanja ka¾u da sam ja kriv, a meni izrièito reèeno da su raèuni zatvoreni kada sam ih zatvarao. Èak ovi u banci nisu bili ¹tiklirali da je vlasnik raèuna preminuo da bi bio u "blokadi". I onda mene èovek u banci ubeðuje da sam ja kriv iako nemam nikakav uvid u njihov sistem, pomenute raèune ili bilo ¹ta drugo.
Na moje insistiranje da mi da brojeve raèuna koji su u pitanju on mi ka¾e da ne mo¾e jer ja nisam vlasnik?!? A kada sam otplatio oèev kredit i dug po kreditnim karticama onda nije bilo nikakvih problema. Lopovi!!!

Na kraju mi je reèeno da je sada ¹tiklirao da je vlasnik preminuo (i to opet moram da verujem na reè) i da æe banka sama ugasiti te raèune posle nekog vremena.

Èekam kad æe opet da stigne po¹ta za mog oca...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Kako bi popasli tu¾bu i pare da smo kr¹tena dr¾ava majke im ga spalim..,a znaju zvat svaki mjesec nuditi neke kredite,zamjenske one ove...,pakete...,jao za¹to se nisam rodio ljudski na Islandu,jest ladno ali standard!!
jin-jang


Kostić

prestao sam da brojim mlade ¾ene vozaèe, koje mi bezobrazno i mangupski presecaju put iz suprotnog pravca. veèeras sam toliko popizdeo, da sam vikao na mladu ¾enu i na kraju se rasplakala i zagrlila me. posle mi bilo ¾ao ¹to sam je rasplakao. sad mi krivo i jedem nerve, bolje da me ubila. jedna æe da mi doðe glave, ovo vi¹e nije sluèajnost...

mareskin

Citat: kosta66 poslato 24 Mart, 2016, 22:47
prestao sam da brojim mlade ¾ene vozaèe, koje mi bezobrazno i mangupski presecaju put iz suprotnog pravca. veèeras sam toliko popizdeo, da sam vikao na mladu ¾enu i na kraju se rasplakala i zagrlila me. posle mi bilo ¾ao ¹to sam je rasplakao. sad mi krivo i jedem nerve, bolje da me ubila. jedna æe da mi doðe glave, ovo vi¹e nije sluèajnost...

Siguran sam da æe i ove godine neka budala iz Po¾ege u nekom malom narand¾astom sranju da mi preseèe put. Svaki put je bilo zamalo. Nisam uspeo da saznam ko je.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

ako nedajbo¾e ikad nastrada¹ tako, kao ¹to sam ja nastradao, u iduæim poku¹ajima nasrtanja malog narand¾astog sranja, uvek æe¹ da sazna¹ ko je.

Lazic

Citat: mareskin poslato 24 Mart, 2016, 23:14
Citat: kosta66 poslato 24 Mart, 2016, 22:47
prestao sam da brojim mlade ¾ene vozaèe, koje mi bezobrazno i mangupski presecaju put iz suprotnog pravca. veèeras sam toliko popizdeo, da sam vikao na mladu ¾enu i na kraju se rasplakala i zagrlila me. posle mi bilo ¾ao ¹to sam je rasplakao. sad mi krivo i jedem nerve, bolje da me ubila. jedna æe da mi doðe glave, ovo vi¹e nije sluèajnost...

Siguran sam da æe i ove godine neka budala iz Po¾ege u nekom malom narand¾astom sranju da mi preseèe put. Svaki put je bilo zamalo. Nisam uspeo da saznam ko je.
Mo¾da joj se sviða¹, a ne zna kako da te staruje... ;D