Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Lazic


balavurda

Nemam problem sto ce neko da SE cipuje, plasim se da neko ne odluci da NAS cipuje...

Hattrick

Citat: balavurda poslato 20 Mart, 2016, 19:50
Nemam problem sto ce neko da SE cipuje, plasim se da neko ne odluci da NAS cipuje...

He he he pa nisi valjda toliko naivan ?  :D

mali_zmaj

Nasima ce reci da je cipovanje potrebno da bi bili primljeni u EU,i onda ce to da prodje skupstinu po hitnom postupku,i ima da pistimo kao fiskalna kasa kad joj papira nestane,svako malo kad na ucipuju!!
jin-jang

balavurda

Citat: Hattrick poslato 20 Mart, 2016, 20:08
Citat: balavurda poslato 20 Mart, 2016, 19:50
Nemam problem sto ce neko da SE cipuje, plasim se da neko ne odluci da NAS cipuje...

He he he pa nisi valjda toliko naivan ?  :D

Naivan naivan, nego sta. Danas mi zena rece da je kazna za susenje vesa na sopstvenoj terasi 5000. E sad, mozda te niko nikad nece cimati zbog toga, a mozda i hoce...valjda nas naivne nece da diraju.

Lazic

To ima u zakonu bar 50 godina, ni na jednoj terasi ¹to gleda na ulicu nije dozvoljeno.

Kalesin

Jes...ta kazna je odvajkada, ali naj novija je do 50000 din za ostavljanje deèjih kolica u hodniku plus jo¹ neke gluposti...jbt!!

Al danas me je veoma negativno iznenadila kolièina ulja na putu do Ralje ( to kao da su debili namerno polivali ulje po krivinama...) i to ¹to jo¹ uvek nisu zavr¹ili kafanèe...bem im mi¹a njihovog...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

UFF

da od posla nemas vremena za voznju motorom ne bi ti ni smetalo ulje :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Citat: Kalesin poslato 20 Mart, 2016, 22:39
Jes...ta kazna je odvajkada, ali naj novija je do 50000 din za ostavljanje deèjih kolica u hodniku plus jo¹ neke gluposti...jbt!!

Al danas me je veoma negativno iznenadila kolièina ulja na putu do Ralje ( to kao da su debili namerno polivali ulje po krivinama...) i to ¹to jo¹ uvek nisu zavr¹ili kafanèe...bem im mi¹a njihovog...

Ima stoke koji ostave bajs na sred prolaza. Umesto da se svaða¹ s budalom, prijavi¹, plati kaznu i vi¹e nema¹ problem.

Opet, takav zakon dozvoljava da i tamo gde ne smeta, iz èiste osvetoljubivosti, neko prijavi. Ali takav smo narod, nije kriv zakon. Mada meni ne bi palo na pamet da kolica i bajs ostavim na (zajednièkom) hodniku. Em zbog prolaza, em zbog kraðe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

definitivno smo dr¾ava sa najveæim kaznama ja mislim u Evropi.
Plata 24.000 kazna minimalna je za bilo ¹ta 10.000, minimalna..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ja sam naèuo da englezi preporuèuju motociklistima da se voze ¾utom trakom i da je neka njihova studija bezbednosti rekla da je bezbednije da se provlaèe izmeðu i da ono rade ¹to sve kod nas nije bezbedno. ako je to istina, pa ti englezi su neka mnogo glupa nacija.

to za kazne mora da je dobra stvar unas, bar se ima za bembare i audije presretaèe. da imamo  sa kim da se trkamo.

ko ne veruje u na¹ prekr¹ajno platni sistem, taj je cicija. na¹a bezbednos je keva nad kevama i ¹to su veæe kazne imamo manje statistike.

ali,

kurac.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Juce me saobracajac postedeo....nije mi pisao kaznu za svetla i sto dete nije vezano na zadnjem sedistu vec smo sto ja nisam vezan.....samo 5000 uz opciju 2500 u roku od 8 dana....vidis kako su dobri...ako platis bez bunjenja onda 5 posto popuscica.....mater im jebem u usta glibavim kurcem.....kako je policajac bio dobar....jos je dosao da mu potpisem zapisnik....ja kao uzeo i krenuo da ga citam.....on me prekine a a od pocetka...pola cuke sam potpisivao zapisnik.....jebem im seme im jebem....ima bre ovi sa dzipovi da im otima pare....tamo se moze i ovajdi....ovde kod mene kurac....
TAko bi ih odjebao za tie pare ali uveli ovu evidenciju pa nemozes nista dok ne platis.....a ja moram da vadim pasos za koji mesec mi istice...i tamon bi me naguzili.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ma bre, kakvo crno potpisivanje...? :D

mrle

Ispred mog stana, ispod stepeni¹ta i delu slepog dela hodnika stoje 3 deèije bicikle (moje) jo¹ jedan bicikl od kom¹ije, jedan mali bicikl, kolica kom¹ija sa treæeg sprata (nema lifta), trotinet, zajednièka velika novogodi¹nja jelka... I da li æe komunalci meni da pi¹u kaznu jer je ispred mog stana?

A sve to jer mi malo pre prièa koleginica da ih je prijavio matori kom¹ija zbog deèije bicikle, a razlog je : Ako umrem, neæe moæi da proðe sanduk zbog njihove vezane bicikle!!!

mi¹ko_kolo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Mart, 2016, 13:28
Juce me saobracajac postedeo....nije mi pisao kaznu za svetla i sto dete nije vezano na zadnjem sedistu vec smo sto ja nisam vezan.....samo 5000 uz opciju 2500 u roku od 8 dana....vidis kako su dobri...ako platis bez bunjenja onda 5 posto popuscica.....mater im jebem u usta glibavim kurcem.....kako je policajac bio dobar....jos je dosao da mu potpisem zapisnik....ja kao uzeo i krenuo da ga citam.....on me prekine a a od pocetka...pola cuke sam potpisivao zapisnik.....jebem im seme im jebem....ima bre ovi sa dzipovi da im otima pare....tamo se moze i ovajdi....ovde kod mene kurac....
TAko bi ih odjebao za tie pare ali uveli ovu evidenciju pa nemozes nista dok ne platis.....a ja moram da vadim pasos za koji mesec mi istice...i tamon bi me naguzili.....
Za svetla i tebe bi me bolela kita da ti pi¹em kaznu. Al' za dete bi' ti pisao tri! Ako neæe¹ da èuva¹ sebe, bar èuvaj dete.

Hohštapler

Citat: mrle poslato 21 Mart, 2016, 14:22
A sve to jer mi malo pre prièa koleginica da ih je prijavio matori kom¹ija zbog deèije bicikle, a razlog je : Ako umrem, neæe moæi da proðe sanduk zbog njihove vezane bicikle!!!

Brate, ulep¹o si mi dan!  [rofl] [rofl] [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Mart, 2016, 15:27
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Mart, 2016, 13:28
Juce me saobracajac postedeo....nije mi pisao kaznu za svetla i sto dete nije vezano na zadnjem sedistu vec smo sto ja nisam vezan.....samo 5000 uz opciju 2500 u roku od 8 dana....vidis kako su dobri...ako platis bez bunjenja onda 5 posto popuscica.....mater im jebem u usta glibavim kurcem.....kako je policajac bio dobar....jos je dosao da mu potpisem zapisnik....ja kao uzeo i krenuo da ga citam.....on me prekine a a od pocetka...pola cuke sam potpisivao zapisnik.....jebem im seme im jebem....ima bre ovi sa dzipovi da im otima pare....tamo se moze i ovajdi....ovde kod mene kurac....
TAko bi ih odjebao za tie pare ali uveli ovu evidenciju pa nemozes nista dok ne platis.....a ja moram da vadim pasos za koji mesec mi istice...i tamon bi me naguzili.....
Za svetla i tebe bi me bolela kita da ti pi¹em kaznu. Al' za dete bi' ti pisao tri! Ako neæe¹ da èuva¹ sebe, bar èuvaj dete.

vas dvojica u temu partiazan zvezda pa se macujte pisama
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!