Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balavurda

Citat: Laziæ poslato 18 Mart, 2016, 23:20
Zna Bojke, 'si lood da ne zna... :D

A jel zna da si rastrubio gde si stigao? Nebe i Beli ce da se raduju kad im prenesem :)

mkt

kad me taksista nije spucaao malocas pozadi
ne rade mi stopaljke pozadi jbt nisam ni izvalio
sad gledam sijalice su ok , sta moz da bude problem

aæimo

Na mopedu? Moze biti da ti je osigurac umreo kad i regler.

mkt


mi¹ko_kolo


pittatore

Automat stopa ispod pedale kocnice ti je u maleru.


mkt


bigbad86

Kako si proverio sijalice? Meni se skorij desilo na Zafiri da vlakna pozadi budu ISPRAVNA ali se olovni kontakti pozadi na grlo potrose jer sijalice stalno gore. Znaci kotakt mora da bude debeo da lepo pritiska onu oprugicu koja mu daje struju. Ako nisi probao da zamenis novom sijalicom, probaj. Ili jednostavno kupi probnu lampu kod kineza za 50 dinara pa vidi dal dolazi struja.

aæimo

Miketa ,struja, majstorisanje, kinezi...moz se slikat.

Slikaj ti auto da se hvalis kakav si imao pre tvoje intervencije.


perlx


mkt

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
pa upravo to sto big bad rece tako sam proverio
sijalice deluju ok mada mi cudno akko bas na oba fara da ne rade tako da je taj prekidac koji nemam pojma gde je i kako izgleda ili su osiguraci

aæimo

Izguglaj, mada su objasnenja za debile. On se nalazi na nosacu papuce kocnice. Kada skapiras gde je prespoj zice pod kontaktom i vidi da li je prekidac mrtav. Ako nemas i dalje stop svetlo, proveri osigurac.

PECA BMW

Kad na bilo kom vozilu (motor, ult , kamion , auto ,avion, traktor) nesto od struje ne radi PRVO se pogleda namerno oslabljeno mesto u elektricnoj instalaciji Tj. osigurac !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

aæimo

Bi on kad bi znao gde su osiguraci, lakse mu je da uradi gorenavedeno.

dzimika

Bi on kad bi znao bilo sta oko kola, bolje da zove nekog ko ume :P

bigbad86

Citat: aæimo poslato 19 Mart, 2016, 22:35
Izguglaj, mada su objasnenja za debile. On se nalazi na nosacu papuce kocnice. Kada skapiras gde je prespoj zice pod kontaktom i vidi da li je prekidac mrtav. Ako nemas i dalje stop svetlo, proveri osigurac.
Citat: PECA BMW poslato 19 Mart, 2016, 23:39
Kad na bilo kom vozilu (motor, ult , kamion , auto ,avion, traktor) nesto od struje ne radi PRVO se pogleda namerno oslabljeno mesto u elektricnoj instalaciji Tj. osigurac !
Da bre, sto bi prvo cupao zice i spajao direktno pa TEK onda proveravao osigurac? Why? Because fuck logic, thats why! :P

mkt


Lazic


Glava Dole