Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

#18000
Citat: Bojan poslato 14 Mart, 2016, 19:12
@ Slaninar koliko ti godina imas?

Dosta. 36.

Informisao sam se sa raznih strana. BBC i CNN sa velikom dozom rezerve.

Ovde RTS decenijama ispira ljudima mozgove kako su svi okolo zli, a mi sveci.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 14 Mart, 2016, 19:41
Citat: Bojan poslato 14 Mart, 2016, 19:12
@ Slaninar koliko ti godina imas?

Dosta. 36.

Informisao sam se sa raznih strana. BBC i CNN sa velikom dozom rezerve.

Ovde RTS decenijama ispira ljudima mozgove kako su svi okolo zli, a mi sveci.

A ja se ubih od gledanja RTS-a :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gvozden

Za sve je kriv Janko Halabura!!!
Da nije odseko glavu onom osmanliji, sve bi bilo ok. I dosli bi Turci do Pariza, a ne ovako posle jednog veka da se pate i glume emigrante..

Glava Dole

JEBALA VAS POLITIKA VISE, KAD GOD UDJEM U OVU TEMU OPET POLITIKA I STA JE BILO 90IH IL KOJIH VEC... STA CE VASE PAMETOVANJE PO FORUMU DA PROMENI?? U SVIM NACIJAMA IMA I OVAKVIH I ONAKVIH, DOBRIH I LOSIH LJUDI... NISAM NI RASISTA NI NACIONALISTA, FORUM JE MESTO GDE ULAZIM PO JBMLIGA KOLKO PUTA DNEVNO, OSVEZAVAM NOVE PORUKE SVAKI CAS I SMATRAM VAS SVE ZA PORODICU I JEBE MI SE DA LI STE MUSLIMANI, HRVATI, BOSANCI, SRBI IL STA VEC.
I DA, VELIKA SLOVA SU NAMERNA JER SE DEREEEEEM. PRICAJTE STA GOD HOCETE ALI SE MANITE VISE TOGA.

Hvala na razumevanju i prijatano vece.

Gvozden

Citat: Milos96 poslato 14 Mart, 2016, 19:56
JEBALA VAS POLITIKA VISE, KAD GOD UDJEM U OVU TEMU OPET POLITIKA I STA JE BILO 90IH IL KOJIH VEC... STA CE VASE PAMETOVANJE PO FORUMU DA PROMENI?? U SVIM NACIJAMA IMA I OVAKVIH I ONAKVIH, DOBRIH I LOSIH LJUDI... NISAM NI RASISTA NI NACIONALISTA, FORUM JE MESTO GDE ULAZIM PO JBMLIGA KOLKO PUTA DNEVNO, OSVEZAVAM NOVE PORUKE SVAKI CAS I SMATRAM VAS SVE ZA PORODICU I JEBE MI SE DA LI STE MUSLIMANI, HRVATI, BOSANCI, SRBI IL STA VEC.
I DA, VELIKA SLOVA SU NAMERNA JER SE DEREEEEEM. PRICAJTE STA GOD HOCETE ALI SE MANITE VISE TOGA.

Hvala na razumevanju i prijatano vece.

Ti da kupis karton WD-a i pravac garaza :D

Conti-Moto

Citat: Hattrick poslato 14 Mart, 2016, 18:44
A tek da smo izglasali Antu Gotovinu, gde bi nam kraj bio.  :)

Znas ti dobro gde bi nam bio kraj, znamo svi ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

mali_zmaj

Milos popizdio sunce ti jebem,zalijezite,atomski s lijeva,odmah!!!
jin-jang

mkt

ne bih da palim  vatru  [zvizdi] ALI STA VAM JE REKAOOOOOO  [djavo]

clutch&brake

Citat: Milos96 poslato 14 Mart, 2016, 19:56
JEBALA VAS POLITIKA VISE, KAD GOD UDJEM U OVU TEMU OPET POLITIKA I STA JE BILO 90IH IL KOJIH VEC... STA CE VASE PAMETOVANJE PO FORUMU DA PROMENI?? U SVIM NACIJAMA IMA I OVAKVIH I ONAKVIH, DOBRIH I LOSIH LJUDI... NISAM NI RASISTA NI NACIONALISTA, FORUM JE MESTO GDE ULAZIM PO JBMLIGA KOLKO PUTA DNEVNO, OSVEZAVAM NOVE PORUKE SVAKI CAS I SMATRAM VAS SVE ZA PORODICU I JEBE MI SE DA LI STE MUSLIMANI, HRVATI, BOSANCI, SRBI IL STA VEC.
I DA, VELIKA SLOVA SU NAMERNA JER SE DEREEEEEM. PRICAJTE STA GOD HOCETE ALI SE MANITE VISE TOGA.

Hvala na razumevanju i prijatano vece.

Kako to mislis nacionalnost nije bitna?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


TEEfqd

Citat: Gvozden poslato 14 Mart, 2016, 19:58
Citat: Milos96 poslato 14 Mart, 2016, 19:56
JEBALA VAS POLITIKA VISE, KAD GOD UDJEM U OVU TEMU OPET POLITIKA I STA JE BILO 90IH IL KOJIH VEC... STA CE VASE PAMETOVANJE PO FORUMU DA PROMENI?? U SVIM NACIJAMA IMA I OVAKVIH I ONAKVIH, DOBRIH I LOSIH LJUDI... NISAM NI RASISTA NI NACIONALISTA, FORUM JE MESTO GDE ULAZIM PO JBMLIGA KOLKO PUTA DNEVNO, OSVEZAVAM NOVE PORUKE SVAKI CAS I SMATRAM VAS SVE ZA PORODICU I JEBE MI SE DA LI STE MUSLIMANI, HRVATI, BOSANCI, SRBI IL STA VEC.
I DA, VELIKA SLOVA SU NAMERNA JER SE DEREEEEEM. PRICAJTE STA GOD HOCETE ALI SE MANITE VISE TOGA.

Hvala na razumevanju i prijatano vece.

Ti da kupis karton WD-a i pravac garaza :D

ne deluje kao da je samo u garazi zapeklo [rofl]

Lazza

Iscurela mi kompresija...
I may be dumb, but I'm not stupid.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Boban_m

Meni je retardiran onaj koji je napisao ovo na slici.

UFF

pa jeste, ali nije da nije u pravu

i povuku me za qrac i albnanci i hrvati i amerikanci i rusi, jebala vas politika, ako mislite da mozete nesto da promenite pokrenite stranku da glasam za vas inace STFU

Boban_m

Citat: UFF poslato 15 Mart, 2016, 01:46
i povuku me za qrac i albnanci i hrvati i amerikanci i rusi
A nas srbe ko jebe, jel?  ;D

UFF


Ivicat

Citat: Milos96 poslato 14 Mart, 2016, 19:56
JEBALA VAS POLITIKA VISE, KAD GOD UDJEM U OVU TEMU OPET POLITIKA I STA JE BILO 90IH IL KOJIH VEC... STA CE VASE PAMETOVANJE PO FORUMU DA PROMENI?? U SVIM NACIJAMA IMA I OVAKVIH I ONAKVIH, DOBRIH I LOSIH LJUDI... NISAM NI RASISTA NI NACIONALISTA, FORUM JE MESTO GDE ULAZIM PO JBMLIGA KOLKO PUTA DNEVNO, OSVEZAVAM NOVE PORUKE SVAKI CAS I SMATRAM VAS SVE ZA PORODICU I JEBE MI SE DA LI STE MUSLIMANI, HRVATI, BOSANCI, SRBI IL STA VEC.
I DA, VELIKA SLOVA SU NAMERNA JER SE DEREEEEEM. PRICAJTE STA GOD HOCETE ALI SE MANITE VISE TOGA.

CitatАждаја, са којом се среће српство данас, све је, само није мала и наивна, али јој највећу снагу даје што се срела, уместо са нашим прецима, са једним прилично бескрвним и млитавим српским покољењем, које стално кука.

;D

Lazza

Citat: Boban_m poslato 15 Mart, 2016, 01:50
Citat: UFF poslato 15 Mart, 2016, 01:46
i povuku me za qrac i albnanci i hrvati i amerikanci i rusi
A nas srbe ko jebe, jel?  ;D
oduvek sam znao da Uff svom narodu ne bi dao nista...
I may be dumb, but I'm not stupid.

mrle

Evo gledam kroz prozor, do¹ao princ èarls da obiðe novoosvojene kolonije.
Sada ka¾em kolegi kako bi bilo da sednem na motor, proletim pored ovo nekoliko pandura i ispred svih viknem :"Dosta kolonijalizma, mi smo slobodna dr¾ava...bla, bla". Zavr¹im u svim svetskim vestima :)