Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaChaS

Ne mrzi ga niko samo nema svako volje da cita sta pise zato ignore i postoji

Jecko

Odrala nas oluja u sredu... Polupalo pola Arapske....Komedija..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 13 Mart, 2016, 04:15
slaninar je kralj u celoj prièi. aj ¹to ga mrze ovi ¹to ga ne poznaju, al ¹to nemaju pojma kakav je to lik ;D
Niko njaga ovde ne mrzi...kao i sto tebe ne mrze, vec samo je ljudima tesko da slusaju a kamoli da shvate rezon price.....rezon zivota.....znas , na kad neko ucini zlocin a otac ili majka mu pomognu, to se ne smatra krivicnim delom, ve normalnom stvari....a kad neko prica nesto lose protiv svog naroda, cak i grdje nogo sto prica neprijatelj, i ko krivi svoj narod za sve sto mu se desilo, to se ne smatra normalnim....
Jedna stvar je prihvatiti cinjenice i razumno gledati na grehe svih, jer je greha bilo sa svih strana, ali kriviti svj narod za sve moze samo budala.....koja je podjednako velika kao i ona koja krivi za sve nekog drugog.....znas za rat je potrebno bar dvoje.....
a Slaninar moze biti kralj u nekoj drugoj drzavi....nek ide tamo gde mu se sviidja....a ne da trosi resurse ove drzave i da pljuje po njoj.

p.s.\
resursi su vazduh i voda.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

slave74

Doduse nije danas, nego u petak.

Dalje neces moci..






Na Golijskoj reci prema Dugoj Poljani.
Morao sam da se vratim 40km do Ivanjice, pa okolo..

Kostić

nisam mislio doslovno, nego se tako ka¾e. a o toj va¹oj 'temi' ne bih da komentari¹em, nem vremena morase vozam jo¹ malo dok ne poène sezona

mali_zmaj

Ma Slaninar je dobar lik,al nije zadovoljan zivotom,i ok,to shvatam..,al to nije razlog za zigosanje svega zivoga..,utopija zvana Jugoslavija je zavrsena,bilo je lijepo dok je trajalo,toga vise nema,kraj,jbg. Ja sam se pomirio,ako mi ne bude valjalo,odoh.

E sad da me Hostapler ne bi udavio u WC solji,prekidam pricu o politici,srpstvu,bradstvu,jedinstvu i rapidografu!!

Kosta za predsjednika!! Lazic za premijera!!
jin-jang

eclipse4


Andreja

Zvuèalo èudno ili ne, poèinjem da budem hronièno nervozan i napet ¹to nemam bar neko tandrkalo na dva toèka u gara¾i. Od kad sam kupio prvi motor, nisam imao ovoliki period bez... Em plata neæe pre nego ¹to isporuèimo ovaj name¹taj (a imam jo¹ sigurno mesec dana posla do isporuke), em nema ni¹ta da iole valja za neke normalne novce...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

@ eklipso

Ne bre, to su ovi s bradama, iliti hipsteri.. 😀

makinjo

Citat: Ho¹tapler poslato 13 Mart, 2016, 03:38
...imate temu za Ratovanje i Izbore. Jebalo vas vi¹e drvljenje o Kosovu i koje kome ¹ta. ..
Ne smeta mi nikakav OFF,  al ovo bi zabranio pravilima...

Iz takta ni¹ta,  al sam uradio servis na SVu, ako ne bude ki¹e sutra se Severina vraæa u NSu. ;)
Makinjo, el jo¹ va¾i ona ponuda za gara¾u?  2
Naravno brate :)
I posalji mi poruku da memorisem tvoj broj .
Izgubih sve brojeve kada mi se pokvari nov tel :)

Biker-Boy

Citat: mali_zmaj poslato 14 Mart, 2016, 00:07
Ma Slaninar je dobar lik,al nije zadovoljan zivotom,i ok,to shvatam..,al to nije razlog za zigosanje svega zivoga..,utopija zvana Jugoslavija je zavrsena,bilo je lijepo dok je trajalo,toga vise nema,kraj,jbg. Ja sam se pomirio,ako mi ne bude valjalo,odoh.

E sad da me Hostapler ne bi udavio u WC solji,prekidam pricu o politici,srpstvu,bradstvu,jedinstvu i rapidografu!!

Kosta za predsjednika!! Lazic za premijera!!
A Slaninara za ministra unutrasnjih poslova, e to bi bila igranka do jaja :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 14 Mart, 2016, 00:07
Ma Slaninar je dobar lik,al nije zadovoljan zivotom,i ok,to shvatam..,al to nije razlog za zigosanje svega zivoga..,utopija zvana Jugoslavija je zavrsena,bilo je lijepo dok je trajalo,toga vise nema,kraj,jbg. Ja sam se pomirio,ako mi ne bude valjalo,odoh.

Nije ¾igosanje svega. Proterivanje, sistematsko, uz oduzimanje dokumenata je bilo.

Za veæinu sranja koja su nam se desila smo dobrim delom sami krivi, jebiga. Tako barem ja to vidim. Na tom kosovu je od dolaska Milo¹eviæa na snazi bila represija i ¾e¹æi "aparthejd" prema Albancima. Tako se samo pravi veæe sranje i nije dobro.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

 Represija? To su samo Srbi gurali, a Albanci su bili u hipi fazonu i ajde da se volimo?Sad veæ kenja¹. A ¹ta je trebelo da radimo na na¹em delu teritorije gde su se oni sistematski naoru¾avali? Imali su gerilsku vojsku!!!
Jedina gre¹ka je ¹to je trebala odma da se po¹alje vojska na granice i da brani svoju teritoru, ali to nije smeo...
Aj poku¹aj kao Srbin da samo  da ka¾e¹ u Maðarskoj ili Austriji da ¾eli¹ da otuði¹ 2 hektara njihove zemlje da vidi¹ kako bi izbio holokaust a ne aparthejd...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Mart, 2016, 08:43
Represija? To su samo Srbi gurali, a Albanci su bili u hipi fazonu i ajde da se volimo?Sad veæ kenja¹. A ¹ta je trebelo da radimo na na¹em delu teritorije gde su se oni sistematski naoru¾avali? Imali su gerilsku vojsku!!!
Jedina gre¹ka je ¹to je trebala odma da se po¹alje vojska na granice i da brani svoju teritoru, ali to nije smeo...
Aj poku¹aj kao Srbin da samo  da ka¾e¹ u Maðarskoj ili Austriji da ¾eli¹ da otuði¹ 2 hektara njihove zemlje da vidi¹ kako bi izbio holokaust a ne aparthejd...


Zavisi koliko u nazad gleda¹. Otpu¹tanje ljudi s posla, maltretiranje od strane policije i celog dr¾avnog aparata. To sjebava one normalne i daje krila ekstremnima.

Pa krenemo malo da ratujemo, ali ne ba¹ skroz. Pa "zvanièno" dobije¹ poziv za vojnu ve¾bu i nisi u ratu...

Sve u svemu, ¹kolski primer kako sjebati sam sebe.  I pu¹tali su krimose i barabe da prave sranja - namerno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

Citat: Andreja poslato 14 Mart, 2016, 01:20
Zvuèalo èudno ili ne, poèinjem da budem hronièno nervozan i napet ¹to nemam bar neko tandrkalo na dva toèka u gara¾i. Od kad sam kupio prvi motor, nisam imao ovoliki period bez... Em plata neæe pre nego ¹to isporuèimo ovaj name¹taj (a imam jo¹ sigurno mesec dana posla do isporuke), em nema ni¹ta da iole valja za neke normalne novce...

da nisi prodao ikstea, da si malo saèekao pa u¾icko delove il popu¹io nekome svejedno, popravio, sad bi se vozio. doðe mi da doðem u to tvoje selo jednom nedeljno i da ti ostavim jebote motor da se vozi¹. ti si dobar deèko, al si konj. ustvari ne konj, nego buridanov magarac.


politièari, sveæe vas stavim na ignore!

mareskin

Citat: Slaninar poslato 14 Mart, 2016, 08:54
Citat: Ho¹tapler poslato 14 Mart, 2016, 08:43
Represija? To su samo Srbi gurali, a Albanci su bili u hipi fazonu i ajde da se volimo?Sad veæ kenja¹. A ¹ta je trebelo da radimo na na¹em delu teritorije gde su se oni sistematski naoru¾avali? Imali su gerilsku vojsku!!!
Jedina gre¹ka je ¹to je trebala odma da se po¹alje vojska na granice i da brani svoju teritoru, ali to nije smeo...
Aj poku¹aj kao Srbin da samo  da ka¾e¹ u Maðarskoj ili Austriji da ¾eli¹ da otuði¹ 2 hektara njihove zemlje da vidi¹ kako bi izbio holokaust a ne aparthejd...


Zavisi koliko u nazad gleda¹. Otpu¹tanje ljudi s posla, maltretiranje od strane policije i celog dr¾avnog aparata. To sjebava one normalne i daje krila ekstremnima.

Pa krenemo malo da ratujemo, ali ne ba¹ skroz. Pa "zvanièno" dobije¹ poziv za vojnu ve¾bu i nisi u ratu...

Sve u svemu, ¹kolski primer kako sjebati sam sebe.  I pu¹tali su krimose i barabe da prave sranja - namerno.

Kosovo je dobijalo ogroman novac iz nekada¹nje SFRJ. Gde je taj novac zavr¹io?
Ko je nekoliko desetina godina radio na tome da otme deo suverene zemlje?
Isto tako se Hrvatska opremala i spremala da istrebi Srbe. Samo su Srbi na kraju istrebljeni. Da su radili isto ¹to su i ostali mo¾da bi situacija bila drugaèija.
Oni su godinama spremali stranu podr¹ku, obuèavali se, planirali i naoru¾avali.

A mi smo u to vreme bili skoro kao deca cveæa.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mareskin poslato 14 Mart, 2016, 12:13
Citat: Slaninar poslato 14 Mart, 2016, 08:54
Citat: Ho¹tapler poslato 14 Mart, 2016, 08:43
Represija? To su samo Srbi gurali, a Albanci su bili u hipi fazonu i ajde da se volimo?Sad veæ kenja¹. A ¹ta je trebelo da radimo na na¹em delu teritorije gde su se oni sistematski naoru¾avali? Imali su gerilsku vojsku!!!
Jedina gre¹ka je ¹to je trebala odma da se po¹alje vojska na granice i da brani svoju teritoru, ali to nije smeo...
Aj poku¹aj kao Srbin da samo  da ka¾e¹ u Maðarskoj ili Austriji da ¾eli¹ da otuði¹ 2 hektara njihove zemlje da vidi¹ kako bi izbio holokaust a ne aparthejd...


Zavisi koliko u nazad gleda¹. Otpu¹tanje ljudi s posla, maltretiranje od strane policije i celog dr¾avnog aparata. To sjebava one normalne i daje krila ekstremnima.

Pa krenemo malo da ratujemo, ali ne ba¹ skroz. Pa "zvanièno" dobije¹ poziv za vojnu ve¾bu i nisi u ratu...

Sve u svemu, ¹kolski primer kako sjebati sam sebe.  I pu¹tali su krimose i barabe da prave sranja - namerno.

Kosovo je dobijalo ogroman novac iz nekada¹nje SFRJ. Gde je taj novac zavr¹io?
Ko je nekoliko desetina godina radio na tome da otme deo suverene zemlje?
Isto tako se Hrvatska opremala i spremala da istrebi Srbe. Samo su Srbi na kraju istrebljeni. Da su radili isto ¹to su i ostali mo¾da bi situacija bila drugaèija.
Oni su godinama spremali stranu podr¹ku, obuèavali se, planirali i naoru¾avali.

A mi smo u to vreme bili skoro kao deca cveæa.

sad preterujes...realno smo im se najebali keve....da nisu imali podrsku spolja...i to ozbiljnu, svi oni bi popusili....po meni narod koji nije sposoban sam da zadrzi svoju teritoriju nije je ni zasluzio.....mi smo trenutno istisnuti sa Kosova i iz Republike Srpske krajine....trenutno....snage svetskh sila su promenljiva ategorija.....imperije se urusavaju i dzu...treba da sacekamo nase vreme.....i da pametno biramo....po meni Erotska zadnjoca nije pametno resenje.....ni Amerika a ni Rusija.....pravi momenat za biranje strane ce tek doci....samo dotle da ne nestanemo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: mareskin poslato 14 Mart, 2016, 12:13
Kosovo je dobijalo ogroman novac iz nekada¹nje SFRJ. Gde je taj novac zavr¹io?
Ko je nekoliko desetina godina radio na tome da otme deo suverene zemlje?
Isto tako se Hrvatska opremala i spremala da istrebi Srbe. Samo su Srbi na kraju istrebljeni. Da su radili isto ¹to su i ostali mo¾da bi situacija bila drugaèija.
Oni su godinama spremali stranu podr¹ku, obuèavali se, planirali i naoru¾avali.

A mi smo u to vreme bili skoro kao deca cveæa.


Novac slat na Kosovo i u Bosnu je uglavnom zavr¹io tamo - dosta se izgradili ti siroma¹ni & nerazvijeni delovi zemlje.

Hrvati i ©iptari su hteli otcepljenje, a Srbi pro¹irenje, tj. da svi ostanu, ali da oni budu glavni. Ukidanje autonomije Vojvodine i Kosova 1988. je bilo odlièno upozorenje ¹ta se ostalima sprema, tako da su i oni umereni onda bili protiv ostajanja u SFRJ. Milo¹eviæ je time direktno pomogao sve separatistièke stranke i faktore u ostalim republikama. Nije im mogao uèiniti veæu uslugu.

Bilo je puno boljih naèina, ali rat, pa posle predaja svega je ubedljivo najgluplje ¹to je moglo da se uradi. ©to bi rekli: za koji kurac?!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

nemke


mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Mart, 2016, 12:46
Citat: mareskin poslato 14 Mart, 2016, 12:13
Citat: Slaninar poslato 14 Mart, 2016, 08:54
Citat: Ho¹tapler poslato 14 Mart, 2016, 08:43
Represija? To su samo Srbi gurali, a Albanci su bili u hipi fazonu i ajde da se volimo?Sad veæ kenja¹. A ¹ta je trebelo da radimo na na¹em delu teritorije gde su se oni sistematski naoru¾avali? Imali su gerilsku vojsku!!!
Jedina gre¹ka je ¹to je trebala odma da se po¹alje vojska na granice i da brani svoju teritoru, ali to nije smeo...
Aj poku¹aj kao Srbin da samo  da ka¾e¹ u Maðarskoj ili Austriji da ¾eli¹ da otuði¹ 2 hektara njihove zemlje da vidi¹ kako bi izbio holokaust a ne aparthejd...


Zavisi koliko u nazad gleda¹. Otpu¹tanje ljudi s posla, maltretiranje od strane policije i celog dr¾avnog aparata. To sjebava one normalne i daje krila ekstremnima.

Pa krenemo malo da ratujemo, ali ne ba¹ skroz. Pa "zvanièno" dobije¹ poziv za vojnu ve¾bu i nisi u ratu...

Sve u svemu, ¹kolski primer kako sjebati sam sebe.  I pu¹tali su krimose i barabe da prave sranja - namerno.

Kosovo je dobijalo ogroman novac iz nekada¹nje SFRJ. Gde je taj novac zavr¹io?
Ko je nekoliko desetina godina radio na tome da otme deo suverene zemlje?
Isto tako se Hrvatska opremala i spremala da istrebi Srbe. Samo su Srbi na kraju istrebljeni. Da su radili isto ¹to su i ostali mo¾da bi situacija bila drugaèija.
Oni su godinama spremali stranu podr¹ku, obuèavali se, planirali i naoru¾avali.

A mi smo u to vreme bili skoro kao deca cveæa.

sad preterujes...realno smo im se najebali keve....da nisu imali podrsku spolja...i to ozbiljnu, svi oni bi popusili....po meni narod koji nije sposoban sam da zadrzi svoju teritoriju nije je ni zasluzio.....mi smo trenutno istisnuti sa Kosova i iz Republike Srpske krajine....trenutno....snage svetskh sila su promenljiva ategorija.....imperije se urusavaju i dzu...treba da sacekamo nase vreme.....i da pametno biramo....po meni Erotska zadnjoca nije pametno resenje.....ni Amerika a ni Rusija.....pravi momenat za biranje strane ce tek doci....samo dotle da ne nestanemo...

O tome sam i pisao. Oni su se spremali, planirali i obezbedili podr¹ku spolja.
A krajnji rezultat znamo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu