Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić


Lazza

Ne mogu da nadjem titl za neki novi film...
I may be dumb, but I'm not stupid.

niki64

Citat: freepartyman poslato 12 Mart, 2016, 17:05
Treba da se manemo vise politike na forumu...aj u kurac vise.. Na jednom bajkerskom forumu , gde smo svi   jedna grupa..grupa ljudi koji vole dvotockase, nebitno koje nacije,vere itd...
Glas razuma  [dobarpost]
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: freepartyman poslato 12 Mart, 2016, 17:05
Treba da se manemo vise politike na forumu...aj u kurac vise.. Na jednom bajkerskom forumu , gde smo svi   jedna grupa..grupa ljudi koji vole dvotockase, nebitno koje nacije,vere itd...

ponovo


sve je politika, i onaj ko je apolitican je li glup ili nezaintresovan za buducnost svoje dece....

Za odlazak Srba sa Kosova krivim same Srbe i SPC....Srbi su uzimali velike pare od siptara i dolazili u Beograd...uglavnom...a Crkva je zidala vladicanske dvore gde god stigne i dizala crkve a zapustila ono sto ima na kosovu, jer su i oni hteli u Beograd....ili bar negde gde mogu da se maznu pare....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

el zna neko de ima dobri cvarci i kavurma...........jebala vas politika ovde.

goranvojska

i kad ce da sevne sunce da trosite hormone i adrenalin na motore,i kad je prvo druzenje da znam.?

freepartyman

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Mart, 2016, 19:04
Citat: freepartyman poslato 12 Mart, 2016, 17:05
Treba da se manemo vise politike na forumu...aj u kurac vise.. Na jednom bajkerskom forumu , gde smo svi   jedna grupa..grupa ljudi koji vole dvotockase, nebitno koje nacije,vere itd...

ponovo


sve je politika, i onaj ko je apolitican je li glup ili nezaintresovan za buducnost svoje dece....

Za odlazak Srba sa Kosova krivim same Srbe i SPC....Srbi su uzimali velike pare od siptara i dolazili u Beograd...uglavnom...a Crkva je zidala vladicanske dvore gde god stigne i dizala crkve a zapustila ono sto ima na kosovu, jer su i oni hteli u Beograd....ili bar negde gde mogu da se maznu pare....

Ponovo, budi licno politican koliko hoces, svako treba da izadje na izbore,  ali kakiti po forumu non stop nema smisla, treba samo da teramo zajebanciju ovde..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mali_zmaj

nije uvjek lako progutati i precutati sve,zato dolazi do komentara!! i ja kazem jebes politiku,nije bitno ko je ko i kojem se bogu ko  molii,al nemoj mi kenjati po narodu,naciji,samo zato sto je drzava sjebana a politicari bagra...,i zivot los,pljuju svi po nama,slusam to od devedesetih,pa ne moram to slusati i ovdje..!! a posebno da neko brani siptare i muslimane,a mi glavni silovatelji,ubice i palikuce,pa jebiga!!!! uvjek se ugrizem za jezik i kazem ovo je zadnji put....,al ne mogu bas uvjek ignorisati sve!!
jin-jang

goranvojska

Citat: goranvojska poslato 12 Mart, 2016, 19:47
el zna neko de ima dobri cvarci i kavurma...........jebala vas politika ovde.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 12 Mart, 2016, 21:05
nije uvjek lako progutati i precutati sve,zato dolazi do komentara!! i ja kazem jebes politiku,nije bitno ko je ko i kojem se bogu ko  molii,al nemoj mi kenjati po narodu,naciji,samo zato sto je drzava sjebana a politicari bagra...,i zivot los,pljuju svi po nama,slusam to od devedesetih,pa ne moram to slusati i ovdje..!! a posebno da neko brani siptare i muslimane,a mi glavni silovatelji,ubice i palikuce,pa jebiga!!!! uvjek se ugrizem za jezik i kazem ovo je zadnji put....,al ne mogu bas uvjek ignorisati sve!!

zanimljivo je da svi krenu sa nemoj politiku posle burne reakcije...a provokacija i pljuvanje po sopstvenom narodu...to je ok....ako je politika foruma da se moze kenjati po svom narodu onda sam ja na pogresnom mestu....
Nemci su se dosetili pa su sva zla koja su cinili prebacili na NACISTE....Dakle u konc logorima su zverstva cinili Nacisti a ne Nemci....i nikad na nemackoj televiziji necete cuti Nemacka, vec treci rajh, i nikada nemac uvek je Nacista.....za razliku od I svetskog rata.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazza

Citat: goranvojska poslato 12 Mart, 2016, 19:49
i kad ce da sevne sunce da trosite hormone i adrenalin na motore,i kad je prvo druzenje da znam.?

Mozda se skupi neko na ovom sajmu sad za vikend... pa kod Uff-a da mesaju malter :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

mali_zmaj

ma Rev,jbg. dodjem na forum da odmorim mozak,krene se kenjat kako smo mi svo zlo od devedesetih skrivili,pa daj vise sjasite... pa dosta mi je ovih zlomislecih komsija,amera,engleza,nijemaca i ostalih budala koji su nas proglasili za glavne negativce u svom ovom sranju!!

Srbin sam,i ne stidim se toga,mozda nismo zlatni,al ovi oko nas nisu nista bolji niti gori!!
jin-jang

Hattrick

Citat: Slaninar poslato 12 Mart, 2016, 09:03
Na¹a vojska & policija jeste sistematski proterivala Albance s Kosova kad je poèelo bombardovanje, uz oduzimanje dokumenata "da ne mogu da se vrate". Zbog ovog drugog je posle potpisa "pobede" svako mogao da uðe na Kosovo uz tvrdnju da mu je oduzet paso¹ i da je proteran.

Slabo su oni proterivali. Da su proterivali onako kako vekovni neprijatelj treba da bude proteran, niti jedan sipac vise ne bi ni imao zelju da se vrati na Kosovo ikada. Ovako sta je, tu je, igrace se na penale.

bigbad86

Nama su i penali odsvirani, mi se sad zalimo sudiji a utakmica gotova...

ЯЭВОЛУТИОН

Previse mladih siptara odlazi na zapad i nece se vratiti, veliki deo je poceo da se drogira....za neko vreme Siptara nece biti na kosvu....za sada se razmnozavanje zaustavilo....a ocekujem i da ih pokosi radioaktivni otpad od njihovih velikih prijatelja.....tamo je baceno toga 100 puta vise nego na ostatak Srbije...a i nece doveka biti ljubimci Amerike....Niko normalan nece dozvoliti da se pripoje Albaniji, jer ce to izazvati skuobe na Balkanu.....iz isog razloga drze unitarnu Bosnu i ne daju Republici Srpskoj da se pripoji Srbji....Albanci na Kosovu zive od dotacija SA|D i EU...koliko jos dugo...videcemo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Lazza poslato 12 Mart, 2016, 21:16
Citat: goranvojska poslato 12 Mart, 2016, 19:49
i kad ce da sevne sunce da trosite hormone i adrenalin na motore,i kad je prvo druzenje da znam.?

Mozda se skupi neko na ovom sajmu sad za vikend... pa kod Uff-a da mesaju malter :)

moze
kuca je gotova i cekam lepo vreme da krenem sa garazom

balcan girl

Vidim ja da treba sto pre da dodjem kuci :) pa opet malo u novi sad u goste :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

...imate temu za Ratovanje i Izbore. Jebalo vas vi¹e drvljenje o Kosovu i koje kome ¹ta. ..
Ne smeta mi nikakav OFF,  al ovo bi zabranio pravilima...

Iz takta ni¹ta,  al sam uradio servis na SVu, ako ne bude ki¹e sutra se Severina vraæa u NSu. ;)
Makinjo, el jo¹ va¾i ona ponuda za gara¾u?  2
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

slaninar je kralj u celoj prièi. aj ¹to ga mrze ovi ¹to ga ne poznaju, al ¹to nemaju pojma kakav je to lik ;D

mkt