Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: misa-pei poslato 08 Mart, 2016, 15:34
Hehehehe

Sunce tuðeg neba vas neæe grejati kao ¹to ovo greje... :D :D :D
Irena najbolje zna... :D Od jutros naroèito... :D

balcan girl

Cuti tu jos nedelju i po i vracam se kuci :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

nesic1

Dajte neku dobru proverenu prognozu, gledao juce ono najavljuju kisa blablabla, armagedon, i podjem autobusok, kad sad vreme nikad lepse mogao sam motorom

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Glava Dole

Necu znaci vise da perem motor, kad god ga operem kisa... evo je opet i opet postoji mogucnost da nas poplavi, ovog puta sam delovao preventivno, obezbedio sam se, malo pre po pljusku isao u pazar motorom, i gace su mi mokre... kupio namirnice, gumenjarke dve sajle za vezivanje i ovog puta sam delovao preventivno... ostavio ga na putu, vezao jednom sajlom za znak, drugom zadnji tocak, zakljucao volan i prekrio ceradom koju sam uvezao vezicama :D Gazda mi obezbedio ulaz tako da sad moze da pada :D





Lazic

Da ne baksuziram, ali visinska razlika izmeðu puta i dvori¹ta i nije neka...

Glava Dole

Nije bas da nije ali i nema veze, nije put bio poplavljen niti bi trebalo da bude... ide dalje na dole voda u kisnu kanalizaciju, problem sa nasim delom je sto su debili naporavili bukvalno ko bazen i u kisnu u tom delu krece tek kad prvo nas napuni pola metra [glavazid]

Glava Dole

Meni je veci problem to sto nije pored mene pa sam kao na trnju... nisam navikao da mi tako stoji motor

Glava Dole

#17890
Ipak je ususkao sa gazdom u supi, kaze nesiguran je ovaj kraj, on i kombi izbegava da ostavlja na ulici... sad mogu da budem miran, uzdigunuta je, ususkana, niti moze da kisne niti moze da se potopi, u najgorem slucaju ce samo gume da budu u vodi, preko tog nivoa krece da preliva na magistralu :D


Lazic


bobangsxr

Vidi samo da od vlage ne blokiraju lageri  ;D

Kostić


TEEfqd

Citat: Milos96 poslato 10 Mart, 2016, 16:30
Ipak je ususkao sa gazdom u supi, kaze nesiguran je ovaj kraj, on i kombi izbegava da ostavlja na ulici... sad mogu da budem miran, uzdigunuta je, ususkana, niti moze da kisne niti moze da se potopi, u najgorem slucaju ce samo gume da budu u vodi, preko tog nivoa krece da preliva na magistralu :D



digni na jos jedan nivo blokova motor idi u prodavnicu kupi wd40, prvo obrisi ceo motor od prljavstine krpom i prskaj wd40 svuda gde je voda bila, konektori srafovi itd, na kraju uzmi prekri motor sa nekom ceradom. ako radis nesto radi kako treba

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 10 Mart, 2016, 18:11
mudar potez  [flashing] ;D
Mozes da se ponosis sa mnom ;D

Citat: redshadow poslato 10 Mart, 2016, 18:12
Citat: Milos96 poslato 10 Mart, 2016, 16:30
Ipak je ususkao sa gazdom u supi, kaze nesiguran je ovaj kraj, on i kombi izbegava da ostavlja na ulici... sad mogu da budem miran, uzdigunuta je, ususkana, niti moze da kisne niti moze da se potopi, u najgorem slucaju ce samo gume da budu u vodi, preko tog nivoa krece da preliva na magistralu :D
....


digni na jos jedan nivo blokova motor idi u prodavnicu kupi wd40, prvo obrisi ceo motor od prljavstine krpom i prskaj wd40 svuda gde je voda bila, konektori srafovi itd, na kraju uzmi prekri motor sa nekom ceradom. ako radis nesto radi kako treba

Zasto da ga pokrivam u zatvorenom? da zadrzavam vodu na njemu umesto da isparava? A za vecom visinom nema nikakve potrebe, tesko da ce i felna biti mokra ako dodje opet do poplave.

TEEfqd

ne pisem ti da bi se raspravljao sa tobom. bas zato sto isparava treba da je pokriven sa svih strana a ne da se vlaga zadrzava na motoru kad krene da isparava, sto se visine tice gore si napisao da bi u najgorem slucaju gume bile u vodi. ni jedan deo motora ne treba da bleji u vodi. gle brate na sta ti lici motor, mada ako tebe boli kurac i mene boli jos vise.

Glava Dole

Jebote bio je opran, danas sam ga vozio, da pazim na svaku baricu i kap kise stalno bih isao peske. Ako ce gume da mu korodiraju i to za par sati(i to AKO bude) onda da ga jebem...
A ako tebi zdrava logika kaze da je bolje da bude pokriven nepropusnom ceradom u zatvorenom prostoru dok je ispod njega voda i da ce tako da bude suvlji onda... moje saucesce :)

TEEfqd

da, zdrava logika mi kaze da ako je motor pokriven nepropusnom ceradom sa svih strana dok je ispod njega voda da, bice suv.
niko te ne napada deckic, nisam ja kriv sto ti ne radi salon za depilaciju zbog poplave, ne moras da budes tako nervozan.

Glava Dole