Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

slave74

Opet kisa.. Jebeno se klima menja, umesto snega preko zime, dolaze poplave.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: njanja poslato 07 Mart, 2016, 22:18
Pederasi englezi. Kupio sam kozne gripove za novi cr i dobio skaj koji se rasteze kao koza kod sarpeja. Prvo su probli rok od 60 dana isporuke ali aj poslali su mail sa izvinjenjem oko istog. Onda su na moj mail odg da mogu vratiti gripove nazad ili da ih ostavim a da mi plate pola iznosa. Vratio sam gripove nazad i 4 dana nisu prihvatali posaljku dok se vreme za refund nije zatvorilo. Niti su se javili nit ista. Na moj mail gde sam ih pitao sta je problem su odgovorili da nisu primili posiljku . Tek kada sam truck number poslao onda kao uredu. Otvorite refund na ebayu. Pa mamu ti jebem bezobraznu. Ne mogu. Ali nisu racunali da sam bas nervozan ovih dana i da necu da im oprostim pare. Epilog cele price je moje otvaranje disput-a na pay palu sa celom prepiskom sa ebaya. Pedercina uplatila lovu bez pogovora nazad.

E, sad sam sve èuo. Englezi pederi?!? Ma neeeeeeeeeeeeeee :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

penzos

Englezi su pederèine, ali volu da ih zovu gejevi!  ;D
Nego ja danas po gradu, Honda poèinje da seca ko luda, kazaljka brzinomera udara ko luda gore-dole, pa sastavi normalno, pa opet. Stanem, skinem sic i ima ¹ta da vidim. Klinac kojeg sam pre neko veèe video i iznapu¹avao da se skloni nije samo gledao, veæ uspe¹no od¹rafio plus klemu sa akumulatora! Za¹rafim, zavr¹im posao i udarim dva zajebana inbusa na sedi¹te (nisam ga ¹rafio jer sam èesto skidao akumulator pa me mrzelo  [doh] ). Kitu sada da ga neko skine. A i prangiju sam turio pored prozora gde mi je bajk, jbg, poèela sezona  [bejzbolka]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

i kako sad dete da se vozi na skuteru kad nema akumulator...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

penzos

ma nabijem mu ga tetke, moj aku 3200 a za skuter 1500-2. da je pitao, dao bi mu moj stari, garant bi mu isterao sezonu!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

muja na sudu zbog pljacke banke
-gospodine mujo...gde sta sakrili novac
-pf
-da li cete ga vratiti, bice uzeto kao olaksavajuca okolnost
-gospodine sudija, ja da sam hteo da vracam pare ja bi uzeo kredit.......a bice novac olaksavajuca okolnost kad izadjem.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

milose sta se desava
jel popusta malo

Kostić

ja imam utisak da ¾ene namerno iskaèu iz sporednih ulica i da namerno presecaju put svakome, jer su ¾ene nabusite koko¹ke i znaju da æe neko mu¹ko uvek da ih izvuèe iz govana jer imaju jebene sise. opet me umalo ubila ¾ena uz neizostavno 'izvinite nisam vas videla' na moje jebeno zeleno svetlo na semaforu.

Lazic

A da ima¹ ksenon na motoru, videla bi te sa kilometar... ;D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

#17871
Ovde 20 stepeni... ;D



balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

Brate ja u stanu napolje nema sanse da izadjem da ti fotkam kako to u stvari Izgleda a sneg i dalje pada
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ja jedva èekam da izaðem iz firme na brm brm... :D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


penzos

Ja se sada parkirao, prelepo vreme, oko 18-19 stepeni, sunèano! Kakav bre sneg???  8)
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

misa-pei

Hehehehe

Sunce tuðeg neba vas neæe grejati kao ¹to ovo greje... :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda