Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: slave74 poslato 27 Februar, 2016, 18:25
E pa, orjentacija se moze promeniti ali homoseksualnim osobama je to u 99% slucajeva nemoguce, jer se bolest  izleciti samo pustom zeljom.

Ne pratim te. Ako hoæe¹ da ka¾e¹ da se seksualna orijentacija mo¾e promeniti, velika veæina lekara se neæe slo¾iti sa tobom. Mo¾e¹ li zamisliti sebe da te uzbudi neki mu¹karac? Ono, da stvarno to ¾eli¹, ba¹ jako i da odjednom poène¹ da se lo¾i¹ na mu¹karce.  :)

Citat: slave74 poslato 27 Februar, 2016, 18:25
Da se ne uvrede homici , ja stvarno nemam nista protiv da se vole, ne moraju se nazivati ni bolesnima, samo se ne slazem da naturaju njihova misljenja drugima uvek i svuda..

Kakva mi¹ljenja naturaju?


©to se dr¾ave tièe, dr¾ava je aparat koji ¹titi interese bogatih i dr¾i ostale u pokornosti.

U demokratskom dru¹tvu sa kapitalistièkim sistemom (kakav je kod nas), dr¾ava brine jedino o krupnom kapitalu. Dodatno jo¹ kod nas, za razliku od skandinavskih zemalja, pa èak i zapadne Evrope, dr¾ava i dru¹tvo rade sve ¹to mogu da sjebu, uni¹te pojedinca, nikako da mu pomognu.

Nacija je ne¹to drugo - oseæaj pripadnosti. Kulturolo¹ka kategorija. Nema èak veze ni sa poreklom toliko. ©to reèe crnac iz mog kom¹iluka za vreme bombardovanja: "a ¹to nas Srbe toliko mrze?"   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

doktor

Citat: Jovan D poslato 27 Februar, 2016, 18:14
Ja bih isto ne¹to rekao, verujem da se mnogi neæe slo¾iti (mo¾da èak i svi :) ) ali treba da ka¾em ono ¹to mislim. To da li je ne¹to bolest ili ne ne odreðuje pojedinac (pogotovo ne na moto forumu) veæ WHO (svetska zdravstvena oraganizacija). A ona ka¾e da homoseksualnost nije bolest. I tu je kraj na¹oj diskusiji. I ne vidim nikakvo poreðenje seksualne opredeljenosti sa maltretiranjem dece ili prinudu na polne radnje polno i mentalno nezrelih jedinki (dece). To poreðenje je èista zloupotreba dijaloga u nedostatku argumenata. Homoseksualnost se uglavnom odra¾ava kao veza dve svesne, odrasle jedinke koje su istog pola, i ¹ta tu ima mnogo da se palamudi. Prema poslednjim procenama ka¾u da ima oko 10% populacije koje se mogu deklarisati kao Gej (oseæanje seksualne i estetske privlaènosti istog pola) a da je 37% osoba u nekom periodu sazrevanja osetilo potrebu ili imalo neku vrstu Gej iskustva. Njih ima mnogo, svuda oko nas, u Va¹im firmama, fakultetima, kom¹iluku, ovom forumu, verovatno i u nekim porodicama. Ja ih znam mnogo, samo zato ¹to znaju da nisam homofobièan, Vi ih ne znate jer verovatno znaju kako bi pro¹li kada bi Vi to saznali. Ne poznajem Bori¹u, ne mislim da je deèko glup zato ¹to ne zna ¹ta je stepen kompresije, neko je to mogao da mu objasni da je hteo, ali zato mislim da osoba koja ka¾e nekome da je glupa nije vaspitana. Ako postoji administrator i po¹tovanje pravila forumu takve komentare treba sankcionisati, mislim da je eksplicitno navedeno da je vreðanje zabranjeno.

P.S. Homoseksualnost nije bolset ali homofobija jeste, ajde sada udrite po minusima da vidimo koliko bolesnika ima :)


Odmah da napomenem da nisam hobofobican, ali itekako jesam za to da se stvari zovu pravim imenom.
Tacno je da je WHO zauzela stav da homoseksualizam nije bolest. Ali taj stav nisu zasnovali na naucnim istrazivanjima kojima se doslo do tog stava, vec su zasnovali na glasanju do koga se doslo lobiranjem. Da su postojali relevantni dokazi, glasanje ne bi ni bilo potrebno.
Bikers work is never done!

goranvojska



Ivicat

Citat: Jovan D poslato 27 Februar, 2016, 18:14
...To da li je ne¹to bolest ili ne ne odreðuje pojedinac (pogotovo ne na moto forumu) veæ WHO (svetska zdravstvena oraganizacija). A ona ka¾e da homoseksualnost nije bolest. I tu je kraj na¹oj diskusiji.
...
P.S. Homoseksualnost nije bolset ali homofobija jeste, ajde sada udrite po minusima da vidimo koliko bolesnika ima :)


Nekad pederi bili bolesnici, sada nisu. I zakon ne zabranjuje nekome da bude peder.

Neke druge stvari kao npr incest i nekrofilija su zakonom zabranjene. I treba. Ili ipak ne?

http://www.alo.rs/traze-legalizaciju-nekrofilije-i-incesta/36283

[ludak_sa_puskom]

UFF

Citat: bigbad86 poslato 27 Februar, 2016, 18:43
ne smeta mi da pricam sa nekim ko je gej, da se druzim...

da se druzis AAA?  [ljubav] [gej]

eclipse4

Srpski se kaze peder!!!!

i nije lgbt nego je lPbt.

CBRR1

ja ovako kontam na mojih 5 minusa, da je to merilo  da imamo pet pedera na forumu...koje sta nije jasno na pp pa izvoli..

mali_zmaj

Znaci CBRR1 na nekom MM druzenju dupe uza zid ili kakav cep u pedu!!!  he he
jin-jang

CBRR1

Ma brate pojavili se neki novi na forumu, i sve rasterase sa njega..nema nikoga od one stare ekipe, sada bre sve neke placip...

eclipse4

mislim da su ona dvojica sa skuterom sve zakuvali....od kad se pojavise oni sve krenulo nizbrdo sto se pederstva tice...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: CBRR1 poslato 27 Februar, 2016, 21:37
ja ovako kontam na mojih 5 minusa, da je to merilo  da imamo pet pedera na forumu...koje sta nije jasno na pp pa izvoli..

evo ja ti nisam dao minus...majke mi..

inace se stvari postavljaju naopako.....niko nije nikada dobio preko picke jer je peder...vec zato sto je reako da je peder, igleda kao peder i u  skladu sa tim se ponasa....a u glavnom dobiju batine jer su bezobrazni....
Smeta to sto pokusavaju da te naprave ludakom.....a oni kao normalni.....ja sam proveo skoro dve sezone na Mykonosu...pedera ko sase....i nijedan me nije startovao...a znam da neke drugare jesu....ja im valjda odmah "ne licim" pa nisu ni startovali....i tamo znam da su par puta dobili preko picke...jedan jer je izvadio kitu i krenuo po restoranu da nudi ljudima ,,,,te ga omlatio jedan lik....a dvojcu su otkinuli od batina jer su silovali pelikana....i to je valjda normalno....ne pelikanku...pelikana.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Citat: eclipse4 poslato 27 Februar, 2016, 21:47
mislim da su ona dvojica sa skuterom sve zakuvali....od kad se pojavise oni sve krenulo nizbrdo sto se pederstva tice...

Sa sve zajednickim profilom.  [rofl]

CBRR1

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Februar, 2016, 21:47
Citat: CBRR1 poslato 27 Februar, 2016, 21:37
ja ovako kontam na mojih 5 minusa, da je to merilo  da imamo pet pedera na forumu...koje sta nije jasno na pp pa izvoli..

evo ja ti nisam dao minus...majke mi..

inace se stvari postavljaju naopako.....niko nije nikada dobio preko picke jer je peder...vec zato sto je reako da je peder, igleda kao peder i u  skladu sa tim se ponasa....a u glavnom dobiju batine jer su bezobrazni....
Smeta to sto pokusavaju da te naprave ludakom.....a oni kao normalni.....ja sam proveo skoro dve sezone na Mykonosu...pedera ko sase....i nijedan me nije startovao...a znam da neke drugare jesu....ja im valjda odmah "ne licim" pa nisu ni startovali....i tamo znam da su par puta dobili preko picke...jedan jer je izvadio kitu i krenuo po restoranu da nudi ljudima ,,,,te ga omlatio jedan lik....a dvojcu su otkinuli od batina jer su silovali pelikana....i to je valjda normalno....ne pelikanku...pelikana.


Ma bre Revo da neverujes, koji bre maloumni stavovi, te nije bolest...ma ajde bre...

Glava Dole

Mene startovao jedan na FBu :D Pita da prosetamo itd ja nisam ni provalio prvo, reko drugi put itd msm se koj ce mi kurac kad ono on ni pet ni sest nego mi kaze da sam lep i salje mi poljubac [rofl] Oteram to u kurac naravno, mislio neka zajebancija al jok... stvarno bre peder, tj bisexualac kako on kaze... isao u odeljenje sa mojom dobrom drugaricom :D Ja joj rekao, celo odeljenje ga jebalo u mozak posle, i mi ga jednom zvali, ona ga nesto podjebava i ukljucila spikerfon al sam obecao da cu da cutim da ne prekine a hteo sam da puknem, nisam mogao da se suzdrzim koliko je to znaci onaj original pederski glas :D Hteli ja i drugari da ga navatamo, da ga pozovem da izadjemo pa da ga olesimo al manuo se corava posla :D
Nemam ja ama bas nista protiv njih, to je valjda bolest al da je normalno ne moze da bude... nek rade oni sta oce al da me startuju.... normalno da mi to smeta :D

slave74

Homoseksualci su nazalost bolesni, i ja se nikad ne rugam bolesnima, i zalim ih,sve dok se ne pocnu ponasati bezobrazno i izvrtati istinu.
Osim toga, oni su kao takvog nagonskog "opredeljenja", koje se ne moze menjati u heteroseksualno tj normalno , neproduktivni deo zajednice, i sa bioloskog aspekta ne mogu da se nastavljaju porodicno osim nakaradnog sistema usvajanja dece.
To vec poodavno traze, sve korak po korak. Prvo da nisu oboleli, da bi trazili potom slobodno zasnivanje bracne zajednice, i naravno idu na usvajanje dece. Kako ce ih oni vaspitati , zna se-u svom maniru..

Svako ko podrzava homoseksualce, nek postavi pitanje sebi, da li bi voleo da njegovo dete bude te "orijentacije". Nemoj one fraze, ja bih ga prihvatio takvo kakvo je.
Naravno da ce roditelj da prihvati to pre ili kasnije, jer nece odbaciti neizlecivo bolesno dete.
Ili neka ostavi par dana na cuvanje paru homoseksualaca svoje malo dete.

Inace orijentacija oznacava pojam , koji je promenljive prirode, znaci danas jeste sutra moze da se promeni , i tako u krug. To je najjasnije vidljivo kod nasih politicara :)
Hetero moze postati homo, znaci uci u bolest, ali tesko moze da se vrati u hetero, i zato to nije orijentacija, vec bolest, osim ako je iz mode pederisanja.

Inace mislim da francuzi kazu peder za homoseksualca..

bigbad86

Da, peder je francuska rec, odatle smo je uzeli.
A Gay je Engleska rec i znaci veseo, radostan. Ne znam samo sto je radostan kad se ziguje u dupe :P

nesic1

dal ce neko da se puca u bulju je njegovo, i to moze da radi u 4 zida a ne da prave nekakve parade, picke materine, pa pojavljivanje po televizijama, forsiranje, pa neke setnje, neki zahtevi jos vise picka materina, onda prikazuju to po farmama i raznim rijalitijima kao normalno, promovisu se i tako traze novo meso

slave74

Citat: bigbad86 poslato 27 Februar, 2016, 22:47
Da, peder je francuska rec, odatle smo je uzeli.
A Gay je Engleska rec i znaci veseo, radostan. Ne znam samo sto je radostan kad se ziguje u dupe :P

Verovatno je radostan ovaj sto ziguje :)

eclipse4

sta mislis dal stiska bubuljice onaj sto je zensko onom sto je musko?