Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: CBRR1 poslato 27 Februar, 2016, 15:55
Slaninar...

Pederluk, pedofilija..samo sam naveo kao primer danasnjih mentalnih bolesti..Sta hoces da kaze je po tebi pederluk ok, a pedofilija je drugacija forma ljudskog stanja u odnosu na homoseksualce, NE samo je razlicit vid bolestine...

Ako je jebanje isto ¹to i silovanje, onda je pederluk isto ¹to i pedofilija.

Ne vidim ¹ta je problem sa Bori¹om - ¹to se pomirio s tim da smo ispu¹ili za Kosovo, ili ¹to neæe da ide da ratuje?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

Aman Slaninar ti si bre tezak za bilo kakav vid komunikacije, nije isto samo su obe stvari neopravdano bolesne..ima jos tih i takvih bolestina,nazalost..

Borisa odustani kazes ova nacija ti je nesto uzela, evo ti prmera mi na forumu smo ta nacija, ko ti je uzeo bilo sta neko sa ovog foruma npr, aj da ogranicimo pojam nacije na ovaj forum..? hoces da bezis pa sutra kao sszgo pljujes po svemu i svacemu, tako si vaspitan, ili ces u 60tim godinama da se vratis kao garstabajter i da kazes kako nemozes bez Srbije i da nigde nema kao kod srba..?

Bori¹a

nije mi nista uzela... ali mi nije nista ni dala
sve sto ima moja porodica je stvorila kroz neko vreme davno... to je nebitno sad

mozda i ne odem iz drzave ali nikad necu pricati kako sam srecan i da se divim srbiji i da dajem glavu za nju... no no

na ovom forumu sam upoznao par ljudi (uzivo) i druzili smo se, znaci dobio sam nesto preko njega... nista nisam izgubio zar ne?

a da taj forum mene zove da idem da se bijem sa tobom npr jel bi trebao da radim to jer sam clan toga? ja ne, hvala

Slaninar

Citat: CBRR1 poslato 27 Februar, 2016, 16:27
Aman Slaninar ti si bre tezak za bilo kakav vid komunikacije, nije isto samo su obe stvari neopravdano bolesne..ima jos tih i takvih bolestina,nazalost..

Kako ne¹to mo¾e biti "opravdano bolesno"?  :)

©to se mene tièe, ako je neko peder, isto kao da je levak - njegova stvar, njegov/njen problem.

Kad je neko pedofil, onda treba da se leèi, ili zatvori, jer ne sme traumirati decu, to je pederluk! :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

Opravdano bolestan-vozio motor,pao,lecenje,opravdano bolestan to voli pa nek trpi...jedan od primera...e nemam zivaca vise, ti si bre dokon ovako sto godina..

borisa, pre svega odrasti,sazri, kali se malo kroz zivot pa nastavi dalje,ja se odjavljujem iz ovakve konverzacije...

Andreja

Citat: Bori¹a poslato 27 Februar, 2016, 14:39
tako da moram da verujem novinama/tv-u a posto to dvoje ne koristim, verujem u ono sto vidim...


Citat: Bori¹a poslato 27 Februar, 2016, 16:14
kad listam kanale i vidim to menjam...

La¾e¹ kuèko, krvavi ti zubi  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CBRR1

hahhahahahhahahahahhaha care.....hahhhhaahahha

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

Borisha je glup...sto bi se dalo pripisati mladosti...ali to smo utvrdili kompresionim testom....elem....ja nikad nisam ocekivao da mi ova drzava ili narod nesto daju....pa ja sam deo te drzave-tog naroda....ja imam svoje vidjenje svojih obaveza prema zemlji u kojoj zivim...
-vidis ti Smorisha si se besplatno skolovao....i verovatno si zamislio i neki fakultet za dzabe da zavrsis....nazalost tvoje skolovanje je kostalo tu istu drzavu mnogo vise nego sto si naucio.....milijadu puta vise....jer nisi naucio nista...
Mislis da sve znas. sto je normalno za dete u tvojim godinam, a verovatno su te u kuci vaspitali ili te nisu vaspitali....
Ja sam sa 20 otisao u rat da rat ne bi dosao kod mene...na kraju je dosao prokleto blizu 1999 pa sam opet otisao u rat...jer bi me bilo sramota od dece, koju tada nisam imao, da se krijem po podrumima...
Nije bitno ko je bio na vlasti.....nisu oni gadjali vlast...jer da su nju gadjali pogodili bi je....vec su gadjali onaj voz u grdelickoj klisuri, malu Milicu su gadjali...gadjali su Masarikovu....i toplane i mostove.....ali tebe naravno za to kurac zabole jer ti u toj tvojoj zabiti nisi bio nicija meta....u mudima tatinim nisi bio ni u planu....
I treba da ides preko da ti bude super...da imas puno prijatelja kao SSZGO sa kojim mozes uvece petkom da izadjes u kafanu....i ne zasluzujes bolje od gastarbajterskog zivota.....i nemoj sa 60 godina da se vratis da umres....zagadices ovo malo ovde zemlje sto ima da je zdravo.....a i koji ces kurac ovde jer ne volis svoj narod...JER TI NISTA NIJE DAO.....MISLIM DA NEKO IZ NARODA TREBA DA TI DA PO PICKI DA I TI DOBIJES NESTO....od naroda
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: CBRR1 poslato 27 Februar, 2016, 16:41
Opravdano bolestan-vozio motor,pao,lecenje,opravdano bolestan to voli pa nek trpi...jedan od primera...e nemam zivaca vise, ti si bre dokon ovako sto godina..

A ti si zatucan. Kao da je neko birao da bude gej.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1


bigbad86

Pre nego sto zatucas, namazi prst uljem, naulji lepo pa natuci letvicom.

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 27 Februar, 2016, 17:38
Pre nego sto zatucas, namazi prst uljem, naulji lepo pa natuci letvicom.

Jel ovo ulje i letvica fazon tipa tečne kompresije? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jovan D

Ja bih isto ne¹to rekao, verujem da se mnogi neæe slo¾iti (mo¾da èak i svi :) ) ali treba da ka¾em ono ¹to mislim. To da li je ne¹to bolest ili ne ne odreðuje pojedinac (pogotovo ne na moto forumu) veæ WHO (svetska zdravstvena oraganizacija). A ona ka¾e da homoseksualnost nije bolest. I tu je kraj na¹oj diskusiji. I ne vidim nikakvo poreðenje seksualne opredeljenosti sa maltretiranjem dece ili prinudu na polne radnje polno i mentalno nezrelih jedinki (dece). To poreðenje je èista zloupotreba dijaloga u nedostatku argumenata. Homoseksualnost se uglavnom odra¾ava kao veza dve svesne, odrasle jedinke koje su istog pola, i ¹ta tu ima mnogo da se palamudi. Prema poslednjim procenama ka¾u da ima oko 10% populacije koje se mogu deklarisati kao Gej (oseæanje seksualne i estetske privlaènosti istog pola) a da je 37% osoba u nekom periodu sazrevanja osetilo potrebu ili imalo neku vrstu Gej iskustva. Njih ima mnogo, svuda oko nas, u Va¹im firmama, fakultetima, kom¹iluku, ovom forumu, verovatno i u nekim porodicama. Ja ih znam mnogo, samo zato ¹to znaju da nisam homofobièan, Vi ih ne znate jer verovatno znaju kako bi pro¹li kada bi Vi to saznali. Ne poznajem Bori¹u, ne mislim da je deèko glup zato ¹to ne zna ¹ta je stepen kompresije, neko je to mogao da mu objasni da je hteo, ali zato mislim da osoba koja ka¾e nekome da je glupa nije vaspitana. Ako postoji administrator i po¹tovanje pravila forumu takve komentare treba sankcionisati, mislim da je eksplicitno navedeno da je vreðanje zabranjeno.

P.S. Homoseksualnost nije bolset ali homofobija jeste, ajde sada udrite po minusima da vidimo koliko bolesnika ima :)

mareskin

Kome ne treba ni¹ta od dr¾ave onda ni¹ta ne treba ni da uzima od nje. Logièno?
Ne treba ni ¹kola, bolnica, vrtiæ, putevi...

Za mene je dr¾ava stara kuæa od blata i trske koju je deda sagradio. I druga u kojoj je svaki ogromni kamen ruèno izvaðen iz zemlje, iisklesan i koji je na volovskim kolima dovuèen i ugraðen u temelje. Za mene su to i grobovi mojih predaka i mojih roditelja. I ona zemlja za koju se na Solunskom frontu borio moj pradeda oficir. I ona u kojoj su poginuli strièevi koje zato nikad nisam upoznao. E njima je rat do¹ao na kuæni prag.

Politièari doðu i proðu, ali zemlja ostaje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick

Citat: Bori¹a poslato 27 Februar, 2016, 15:17
ja se nadam da cu kroz par godina napustiti ovu drzavu i pokusati negde bolje, nadajuci se da se nikad ne vratim vise ovde :)
zelim vam prijatan dan

Treba neki papiri ?
Ono tipa USA, EU ili tako nesto ?



Cisto da ne cekas u redu za vize, i da tamo ne mesas malter :)
A mi cemo se i u Srbiji vec nekako snaci  :)

slave74

A ti si zatucan. Kao da je neko birao da bude gej.


Eto sam si sve rekao, jer bolest se ne bira, sa bolescu se radja, moze biti i genetski nasledna , stecena..

Do pre nekih dve, tri decenije homoseksualnost je bila zvanicno bolest, ali kad je njihov lobi finansijski ojacao, ojacao im je uticaj i tako su uspeli da izbace homoseksualnost iz registra oboljenja i svrstali ih u seksualnu orjentaciju.

E pa, orjentacija se moze promeniti ali homoseksualnim osobama je to u 99% slucajeva nemoguce, jer se bolest  izleciti samo pustom zeljom.
Da se ne uvrede homici , ja stvarno nemam nista protiv da se vole, ne moraju se nazivati ni bolesnima, samo se ne slazem da naturaju njihova misljenja drugima uvek i svuda..

mali_zmaj

Ma boli me dupe da li je neko gej,samo da me ne spopadne u mraku,kad pisam u zivicu pijan i ne rasiri mu paksu na fi17..  ;)
jin-jang

OKi

Citat: Jovan D poslato 27 Februar, 2016, 18:14
P.S. Homoseksualnost nije bolset ali homofobija jeste, ajde sada udrite po minusima da vidimo koliko bolesnika ima :)
Znaèi sada su ovi drugi bolesnici koji nisu pederi. Kako brzo prihvatamo idiotska naèela. >reèe jedan moj drug kada budem video da bik skoèi na bika onda æe to  biti normalno - prirodno< Eto nisam ni znao da sam bolesan zato ¹to nisam peder.
E vala mi je dra¾e i da budem bolestan , nego ... [gej]

bigbad86

Ako pricate o bolesti ili jos bolje mentalnom poremecaju sto smatram da to jeste onda koristite pravilan izraz. Homoseksualizam. Homoseksualnost je nacin odredjivanja seksualnih sklonosti a Homoseksualizam izraz za poremecaj. Inace protiv gejeva licno nemam nista, ne smeta mi da pricam sa nekim ko je gej, da se druzim.